داروخانه دکتر معین در سال ۱۳۸۲ توسط دکتر محمد معین فارغ التحصیل دکترای حرفه ای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور بنیان گذاری گردید و در سال ۱۳۸۹ به مکان فعلی منتقل شد. این داروخانه در خیابان شمس آبادی اصفهان، که یکی از مراکز پزشکی، تشخیصی و درمانی شهر اصفهان می باشد قرار گرفته است، لذا این داروخانه مجموعه متنوعی از داروها، مکملها، فراورده های آرایشی – بهداشتی و تجهیزات پزشکی را گردآوری کرده است. داروخانه دکتر معین در سال 1399 اقدام به راه اندازی داروخانه آنلاین داروکار کرده است. البته در حال حاضر طبق قوانین وزارت بهداشت و درمان، فروش دارو از طریق سایت، مجاز نیست و داروخانه آنلاین داروکار تنها مجاز به فروش مکملهای دارویی، تغذیه ای، ورزشی، گیاهی، محصولات آرایشی – بهداشتی، تجهیزات پزشکی و سایر کالاها و فراورده های سلامت محور از طریق سایت داروکار می باشد.

دکتر معین
داروخانه دکتر معین

رسالت داروخانه دکتر معین از دیدگاه موسس

قطعا و یقینا خداوند خالق مخلوقات، خود روزی دهنده تمامی آنهاست و آنچه بر خیر و برکت این روزی می افزاید داشتن رسالتی والاست.

بنده و همکارانم در مجموعه داروکار قصد داریم نه تنها به عنوان تامین کننده نیازهای سلامت جسم شما، بلکه بعنوان التیام بخش روح شما در کنارتان باشیم و این امر محقق نخواهد شد جز با همکاری و همفکری شما عزیزان. به همین منظور کلیه راههای ارتباطی ما و شما از جمله سایت darukar.com  و صفحه اختصاصی داروخانه دکتر معین در اینستاگرام به آدرس drmoein.pharmacy  همواره در دسترس شما بوده و شنونده نیازها، پیشنهادات، نظرات و انتقادات شما هستند و تا سرحد امکان پاسخگوی شما همراهان گرامی خواهند بود.