نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

ژل پاک کننده و مرطوب کننده فارماسریز

قیمت: 263,200 تومان
ژل پاک کننده و مرطوب کننده فارماسریز با بهترین مواد اولیه فرموله شده است و به عنوان محصولی فوق العاده برای پاکسازی و از بین برنده انواع ناخالصی‌ها از روی پوست شناخته شده است.

کرم روز صورت و بدن فارماسریز

قیمت: 478,400 تومان
معرفی کرم روز صورت و بدن فارماسریز : ‌برص یا لک و پیس که با نام علمی “ویتیلیگو” نیز شناخته

کرم کاهش دهنده قرمزی پوست صورت فارماسریز

قیمت: 297,300 تومان
کرم کاهش دهنده قرمزی پوست صورت فارماسریز حاوی ویتامین K با کنسانتره ۱% قرمزی پوست را کاهش و تسکین داده و ظاهر مویرگ های آسیب دیده و قرمز پوست را به حداقل می‌رساند.

کرم شب مناسب قرمزی و آرامش دهنده پوست فارماسریز

قیمت: 439,300 تومان
کرم شب مناسب قرمزی و آرامش دهنده پوست فارماسریز با داشتن بهترین مواد اولیه تسکین دهنده و آرامش بخش، می تواند در تسکین درد، سوزش و خارش ناشی از زخم ها و بیماریهای پوستی مانند روزاسه مؤثر بوده و در مدت زمان کوتاهی التهاب و قرمزی پوست را برطرف نماید.

کرم ضدپف و تیرگی دور چشم فارماسریز SPF15

قیمت: 432,700 تومان
کرم ضدپف و تیرگی دور چشم فارماسریز SPF15 محصولی منحصر به فرد می باشد که مشکلاتی مانند پف و تیرگی زیر چشم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کند.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50

قیمت: 542,700 تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم روشن کننده و ضد لک شب فارماسریز

قیمت: 650,000 تومان
کرم روشن کننده و ضد لک شب فارماسریز علاوه بر درمان لک های قدیمی، از بروز لک های جدید و چین و چروک ناشی از بالا رفتن سن محافظت نموده و روند پیری رو کند و یا متوقف می سازد.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20

قیمت: 502,300 تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم تسكين دهنده و آرامش بخش صورت فارماسريز SPF15

قیمت: 297,300 تومان
کرم تسكين دهنده و آرامش بخش صورت فارماسريز SPF15 با داشتن عصاره گیاه آسِرولا که منبع ویتامین C است از پوست در برایر رادیکال های آزاد محافظت نموده و با آبرسانی پوست باعث لطافت و آرامش پوست می شود.

کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25

قیمت: 502,300 تومان
کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25 محصولی فوق العاده حرفه‌ای مناسب برای پوست‌های نرمال، مختلط و چرب می باشد که با بافت نرم و سبکی که دارد به هیچ عنوان باعث مسدود شدن منافذ پوست و یا ایجاد حس سنگینی نمی‌شود.

کرم مناسب برای چروک های سطحی دور چشم فارماسریز

قیمت: 432,700 تومان
کرم مناسب برای چروک های سطحی دور چشم فارماسریز موجب بازسازی لایه اپیدرم پوست شده و پوستی صاف و یکدست را به شما هدیه می دهد.