نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش دادن همه 6 نتیجه

شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل

قیمت: 119,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل با ترکیبات منحصر به فرد خود، فولیکول های مو را تقویت نموده و از ترشح بیش از حد سبوم توسط غدد مربوطه ممانعت نموده و فعالیت این غدد را تنظیم می نماید، در نتیجه چربی پوست سر را نیزکنترل می کند.

شامپو تقویت کننده مو استم سل

قیمت: 119,000 تومان
شامپو تقویت کننده مو استم سل با فرمولاسیون منحصر به فرد خود فعالیت آنزیم ۵ – آلفا –ردوکتاز را مهار کرده و از تولید دی هیدروتستوسترون جلوگیری نموده و با طولانی کردن فاز آناژن چرخه رشد مو و ‌ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده استم سل با بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی، باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده مثل ریزش مو، نازک شدن تار موها و... پیشگیری می نماید.

شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل

قیمت: 180,000 تومان
شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل با عناصر و مواد مفید منحصر به فرد خود  به رشد و استحکام ریشه موهای کاشته شده کمک می نماید.

شامپو ضد شوره خشک استم سل

قیمت: 79,000 تومان
شامپو ضد شوره خشک استم سل دارای مواد پری بایوتیک جهت حفظ میکروارگانیسم‌های مفید پوست سر می باشد که بدون ایجاد خشکی و آسیب پوست سر موجب کاهش شوره، تسکین خارش و التهاب می‌شود.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.