نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش دادن همه 9 نتیجه

شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز علاوه بر درمان ریزش و برطرف شدن خارش و قرمزی پوست سر، با افزایش جریان خون به رشد بهتر مو و حفظ سلامت آن کمک شایانی می کند.

شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز علاوه بر استفاده از عصاره طبیعی گیاهانی همچون کافئین، عصاره بابا آدم، جنسینگ و آلوئه ورا از ویتامین های B3 ، B5 و H  نیز استفاده کرده که همگی در برطرف کردن و درمان ریزش مو و همچنین تقویت آن نقش مؤثری بر عهده دارند.

شامپو مناسب پوست سر دارای پوسته توپاز

قیمت: 105,000 تومان
شامپو مناسب پوست سر دارای پوسته توپاز مناسب انواع مو با دو نوع کاربری ضد شوره و ضد ریزش، نقش مهمی را در جلوگیری از پوسته ریزی و شوره سر، رفع چربی پوست سر، تقویت، رشد مجدد و درمان ریزش موها بر عهده دارد.

شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز

قیمت: 109,000 تومان
شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز، با دارا بودن عصاره های گیاهی فوق العاده از ریزش موها جلوگیری کرده، شوره سر را کنترل می کند و سبب تحریک ریشه مو برای رویش مجدد می شود.

شامپو ضدریزش موی چرب توپاز، 200 میلی لیتر

قیمت: 82,500 تومان
شامپو ضدریزش موی چرب توپاز با دارا بودن ترکیبات مناسب علاوه بر تعادل چربی کف از ریزش موها جلوگیری نموده و برای موهای نازک‌شده نیز بسیار مناسب می باشد.

سرم روشن کننده و ضد لک توپاز

قیمت: 152,000 تومان
سرم روشن کننده و ضد لک توپاز با دارا بودن آنتی اکسیدان های قوی انواع لک های پوستی، کک و مک و آثار به جای مانده از جوش و آکنه را بین می برد.

کرم پی اس او مناسب پوست های آسیب دیده توپاز

قیمت: 59,000 تومان
کرم پی اس او مناسب پوست های آسیب دیده توپاز با قدرت عملکرد بالا و دارا بودن ترکیبات گیاهی جزء بهترین محصولات مراقبت از پوست شناخته شده است که با بهره گیری از ترکیبات حرفه ای در ترمیم و بازسازی بخش های آسیب دیده پوست نقش قابل ملاحظه ایی را ایفا می کند.

لوسیون پی اس او توپاز مناسب پوست های آسیب دیده

قیمت: 121,000 تومان
لوسیون پی اس او توپاز مناسب پوست های آسیب دیده با استفاده از عصاره های گیاهی در ترمیم و بازسازی پوست های ملتهب و همچنین کاهش روند پوسته ریزی ضایعات پوست سر بسیار مؤثر می باشد.

محلول ضد ریزش موی توپاز

قیمت: 290,000 تومان
محلول ضد ریزش موی توپاز با ترکیبی است از مواد وعصاره های گوناگون باعث کاهش ریزش مو،تحریک رشد مو و افزایش تراکم آن می شود.