صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی نموده و باعث نرمی، لطافت و صاف شدن پوست می شود. همچنین صابون گلیسیرینه شفاف آلوئه ورا لوفا فلویو موجب جوانسازی، شادابی و لطافت پوست شده و برای انواع پوست مناسب است.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو به عنوان یک لایه بردار طبیعی، به رفع سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه لوفا فلویو باعث حفظ شادابی و طراوت پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس 150 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس با بهره مندی از ترکیبات موثر به پاکسازی کامل و عمیق منافذ پوست چرب و دارای آکنه می‌پردازد. همچنین فوم شستشوی صورت آکنه برایت برایت مکس از ترشح بیش از حد چربی پوست جلوگیری نموده و مانع از براق شدن پوست می شود.

فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس 150 میلی لیتر

۳۴۱.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس علاوه بر رفع آلودگی‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین سی باعث روشن شدن پوست می شود. فوم شستشوی صورت برایت مکس با تامین رطوبت پوست از خشکی، چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت 150 میلی لیتر

۹۶.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت به عنوان یک شوینده غیر صابونی و با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی، باعث رفع خشکی و زبری پوست و حفظ نرمی و لطافت آن می‌شود.

ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان 100 میلی لیتر

۲۵۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان با داشتن ترکیبات لایه بردار ملایم و روشن کنندگی علاوه بر پاکسازی پوست به لایه برداری پوست کمک کرده و موجب داشتن پوستی روشن و شاداب می شود.

ژل شوینده پوست چرب اسکین وان 100 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده پوست چرب اسکین وان با پاکسازی عمقی چربی و آلودگی‌ها از سطح پوست و با کنترل ترشح چربی از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و ظاهری مات و زیبا را به پوست شما هدیه می دهد.  

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس با فرمولاسیون ملایم و بدون نیاز به آبکشی قادر است تمام آلودگی‌ها و آرایش‌های صورت حتی ضد آب را پاک نموده و پوستی لطیف، تمیز و نرم را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ژل شستشوی پوست حساس سنسی ویت ویتالیر 200 میلی لیتر

۱۹۲.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست حساس سنسی ویت ویتالیر با بهره مندی از ترکیبات ضدالتهاب و تسکین دهنده پوست علاوه بر پاکسازی پوست، پوست شما را التیام می‌بخشد و قرمزی و التهاب آن را کاهش می‌دهد. این محصول به طور ویژه برای پوست‌های حساس و تحریک پذیر فرموله شده است.

میسلار واتر پوست خشک بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک بیکن، پوست را از انواع آلودگی ها پاکسازی می کند و به عنوان یک شوینده آرایشی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به آبکشی ندارد.

میسلار واتر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب بیکن یکی از محصولات مراقبتی پوست چرب می باشد که به عنوان یک شوینده آرایشی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به آبکشی ندارد. میسلار واتر بیکن پوست چرب به دلیل داشتن فرمولاسیون ویژه از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و با باز کردن منافذ پوست باعث شادابی پوست چرب می شود.

تونر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست چرب بیکن با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تمام اثرات باقی مانده از مواد آرایشی، چربی و آلودگی را از سطح پوست و منافذ آن پاکسازی نموده و با آبرسانی و تغذیه پوست، به افزایش الاستیسیته و شادابی آن کمک زیادی می‌کند.

فوم شستشوی صورت پوست خشک هیدراویت ویتالیر 150 میلی لیتر

۱۹۰.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت پوست خشک هیدراویت ویتالیر با بهره مندی از ترکیبات موثری همچون ویتامین C و عصاره جو دو سر و با خاصیت مرطوب کنندگی و اثر آبرسانی بالایی که دارد به پاک کردن آرایش و آلودگی از روی پوست کمک نموده و پوستی شفاف و نرم را به شما هدیه می دهد.

میسلار واتر هیدراویت ویتالیر مناسب پوست خشک 250 میلی لیتر

۱۴۵.۹۰۰ تومان
میسلار واتر هیدراویت ویتالیر مناسب پوست خشک، چربی مفید پوست را حفظ نموده و بدون خشک شدن پوست انواع آلودگی را بدون نیاز به آبکشی پاکسازی می کند.

ژل شستشوی صورت پوست چرب سینره ۲۰۰ میلی لیتر

۱۲۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت پوست چرب سینره شوینده ای ملایم و فاقد مواد صابونی است که به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی و مواد آرایشی از پوست در برابر آثار مخرب آلودگی هوا محافظت می کند.

ژل شستشوی اسکراب دار رزاکلین 150 میلی لیتر

۲۶۴.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی اسکراب دار رزاکلین یک محصول دو منظوره است که در عین از بین بردن آلودگی‌های سطحی با ذرات اسکراب فیزیکی خود لایه‌ی سلول‌های مرده را از بین می‌برد و لایه برداری ملایمی را نیز برای شما انجام می دهد.

ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم مناسب پوست های چرب ۱۷۵ میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم یک پاک کننده عمیق منافذ مسدود شده پوست می باشد که رشد باکتری های مولد آکنه را مهار می کند. همچنین این ژل با افزایش خون‌رسانی و گردش مواد مغذی و اکسیژن سبب کاهش ترشح سبوم و مانع از تکثیر باکتری‌های مولد آکنه می‌شود.

تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل هیدراویت 200 میلی لیتر

۱۴۲.۵۰۰ تومان
تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل هیدراویت با هدف آبرسانی به پوست فرموله شده و محصولی عالی جهت پاکسازی پوست صورت است. استفاده از بهترین مواد اولیه آبرسان، این محصول را به انتخابی ایده آل برای پوست‌های خشک و کم آب نموده است.

شیرپاک کن میسلار سین بیونیم 150 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
شیرپاک کن میسلار سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات ویژه، نه تنها برای پاک کردن صورت مناسب است، بلکه برای پوست حساس دور چشم نیز قابل استفاده بوده و آلودگی ها را به خوبی می زداید.

فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس مناسب پوست چرب و جوش دار 175 میلی لیتر

۳۹۴.۰۰۰ تومان
فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس انتخابی مناسب برای پوست‌های چرب و مستعد جوش است که با داشتن ترکیباتی قوی، مواد آرایشی و چربی پوست را پاک کرده و مانع از ایجاد جوش بر روی پوست می‌شود.

ژل شوینده بدن زرالیا اولترا ریچ درمال فوکوس مناسب پوست خشک 200 میلی لیتر

۴۰۶.۹۰۰ تومان
ژل شوینده بدن زرالیا اولترا ریچ درمال فوکوس یک ژل شوینده عالی برای پوست های خشک و بسیار خشک است که علاوه بر رطوبت رسانی پوست التهابات پوستی را التیام می بخشد.

ژل شستشوی صورت وایت ویت ویتالیر 200 میلی لیتر

۱۸۶.۱۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت وایت ویت ویتالیر با نابود کردن عواملی که موجب ایجاد لک می‌شوند یک گزینه عالی برای پوست‌های کدر و مستعد لک است. ژل شستشوی صورت وایت ویت ویتالیر به علت بهره‌مندی از ترکیبات منحصر به فرد، سلول‌های سازنده کلاژن پوستی را فعال می‌کند و به پوست شما انرژی و شادابی می بخشد.