نمایش 1–24 از 166 نتیجه

نمایش 1–24 از 166 نتیجه

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک (مناسب پوست های حساس و مستعد آکنه)

قیمت: 89,000 تومان

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک با ترکیبات ویژه ایی از عصاره های طبیعی گیاهی موجب پاکسازی پوست از آلودگی ها و آسیب‌های محیطی می شود.

محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک (مناسب پوست های چرب و جوش دار)

قیمت: 138,500 تومان
محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک با افزایش میزان سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست موجب بهبود آکنه‌های (پاپول، پستول و ندول) و آکنه‌های غیر التهابی (سر سیاه و سر سفید) در تمام نواحی بدن از جمله صورت، بدن و پشت نیز می‌شود.

پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا

قیمت: 46,500 تومان
پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا التیام بخش، ضد التهاب و خارش پوست بوده و محافظ پوست در برابر خشکی می باشد.

محلول پاک کننده روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت

قیمت: 89,500 تومان
محلول پاک کننده روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت با ترکیبات ویژه ایی که دارد محصولی مناسب برای پاک کردن آرایش صورت با خاصیت ضد لک و تیرگی پوست صورت است که می ‎تواند تأثیر مستقیمی بر روی لک های صورت بگذارد.

محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

قیمت: 89,500 تومان
محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

قیمت: 89,500 تومان
محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت، چشم و لب را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

ژل شستشوی صورت، مناسب پوست چرب بیوتی اسکین

قیمت: 87,000 تومان
ژل شستشوی صورت، مناسب پوست چرب بیوتی اسکین علاوه بر لایه برداری و پاکسازی پوست، موجب متعادل شدن فعالیت غده چربی و کاهش منافذ باز پوست شده و به کاهش جوش و آکنه کمک می کند.

ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب

قیمت: 106,400 تومان
ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب، سطح پوست را از چربی، مواد آرایشی و گرد و غبار به طور کامل پاکسازی نموده و باعث شفافیت آن نیز خواهد شد.

ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

قیمت: 75,500 تومان
ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت علاوه بر جلوگیری از ایجاد چربی بر روی پوست و رفع آن، موجب لایه برداری از سطح پوست شده و ترشح بیش از حد سبوم پوست را کنترل می کند و برای شستشوی پوست صورت و بدن قابل استفاده است.

ژل شستشوی غیر صابونی پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

قیمت: 47,800 تومان
ژل شستشوی غیر صابونی پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت علاوه بر داشتن شویندگی مناسب از ملایمت و سازگاری بیشتری با پوست برخوردار بوده و فاقد سولفات و پارابن است.

ژل شستشوی غیر صابونی روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت

قیمت: 76,500 تومان
ژل شستشوی غیر صابونی روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت سرشار از قوی ترین و جدیدترین ترکیبات روشن کننده و ضد لک پوست می باشد که قادر است جای جوش و لک های قهوه ای پوست را از بین برده و به عنوان یکی از بهترین محصولات درمالیفت برای روشن کردن پوست های تیره شناخته شود.

شیر پاک کن مناسب انواع پوست لامینین

قیمت: 30,000 تومان
شیر پاک کن مناسب انواع پوست لامینین آلودگی‌ها و گرد و غبار را به طور کامل از روی پوست پاکسازی کرده و با کنترل چربی پوست، به بافت آن آسیبی وارد نمی‌کند.

فوم شستشو و آبرسان مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط

قیمت: 133,800 تومان
فوم شستشو صورت و بدن مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط با ترکیبات آبرسانی که دارد سبب ایجاد حس طراوت و شادابی پوست می‌شود، چربی پوست را کنترل می‌کند و از ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند.

پن روشن کننده پیگماسل لایسل

قیمت: 93,900 تومان
پن روشن کننده پیگماسل لایسل به عنوان یک شوینده غیر صابونی ملایم، علاوه بر پاک کردن آلودگی‌ها و با کمک به مهار سنتز ملانین و حذف سلول‌های مرده سبب روشن شدن پوست می‌شود.

پن روشن کننده درماتیپیک

قیمت: 89,800 تومان
پن روشن کننده درماتیپیک علاوه بر پاک کردن تمام آلودگی‌های سطح پوست و با درمان انواع لک، به روشن شدن پوست کمک می‌کند.

محلول پاک کننده آرایش پوست مختلط تا چرب درماتیپیک

قیمت: 119,800 تومان
محلول پاک کننده آرایش پوست مختلط تا چرب درماتیپیک بدون تغییر در تعادل لایه محافظ پوست، حتی آرایش‌های ضدآب را پاک می‌کند. این محصول همچنین ترشح اضافی سبوم را کاهش داده و منافذ پوست را جمع می‌کند.

ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل

قیمت: 124,000 تومان
ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل مناسب پوست چرب و جوش دار، یک شوینده عمقی پوست می‌باشد که سطح پوست و منافذ پوست را از هرگونه آلودگی، چربی اضافه و سلول‌های مرده پاک می‌کند.

ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت

قیمت: 94,700 تومان
ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت با بهره گیری از یک فرمولاسیون منحصر به فرد و سازگار با پوست، با تنظیم ترشحات چربی پوست جهت ضدعفونی و پاکسازی پوست‌های چرب و مختلط مفید است.

ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل سنسی ویت

قیمت: 88,000 تومان
ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل سنسی ویت مناسب برای افراد با پوست حساس، جهت پاک کنندگی عمقی آلودگی و آرایش صورت فرموله شده است.

فوم شستشوی صورت ویتامین C ویتالایر

قیمت: 159,000 تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین C ویتالایر با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود سبب افزایش انرژی و تنفس سلولی می‌شود.

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس

قیمت: 125,700 تومان
ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس موجب لطافت پوست، بازسازی و التیام پوست، رطوبت رسانی مؤثر، احیا و ترمیم کنندگی پوست می شود.

تونر پاک کننده مناسب پوست چرب درمایونیک

قیمت: 292,000 تومان
تونر پاک کننده مناسب پوست چرب درمایونیک علاوه بر پاکسازی پوست از بروز جوش و آکنه های پوستی جلوگیری نموده و از پوست محافظت می کند.

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت درمایونیک

قیمت: 258,000 تومان
محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت درمایونیک جهت پاک کردن آرایش صورت و چشم و همچنین آلودگی های سطح پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل پاک کننده چربی پوست درمایونیک مناسب پوست نرمال تا چرب

قیمت: 322,000 تومان
ژل پاک کننده چربی پوست درمایونیک مناسب پوست نرمال تا چرب، آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها را از منافذ باز پوست بیرون کشیده و با جذب چربی اضافی، سایز منافذ را کاهش داده و براقی پوست را از بین برده و رنگ چهره را شاداب می کند.