سرم دورچشم میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم دورچشم میریک با عمکرد چند منظوره ضد چروک، ضد پف و ورم اطراف چشم، بهبود تیرگی و کبودی دور چشم از پوست اطراف چشم محافظت می کند.

کرم دور چشم ویتامین سی 5% اسکین وان 20 میلی لیتر

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کرم دور چشم ویتامین سی 5% اسکین وان با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود علاوه بر کاهش تیرگی و پف، سبب کاهش چروک و لک‌های تیره دور چشم می‌شود.

محلول دور چشم حاوی کافئین ال4 لوتارو 30 میلی لیتر

۴۴۵.۰۰۰ تومان
محلول دور چشم حاوی کافئین ال4 لوتارو به دلیل دارا بودن کافئین 5 درصد باعث رفع پف زیر چشم شده و تیرگی اطرف چشم را نیز کاهش می دهد.

کرم دور چشم اسکن اسکین 20 میلی لیتر

۳۵۳.۴۰۰ تومان
کرم دور چشم اسکن اسکین یک محصول چند منظوره است که به رفع چروک های عمیق دور چشم، افتادگی پوست و پف و تیرگی پوست دور چشم کمک شایانی می نماید. همچنین ترکیبات گیاهی و موثر در این محصول همچون روغن نارگیل، روغن زیتون و روغن بادام، برای مرطوب کنندگی و کمک به کاهش تیرگی و پف دور چشم مورد استفاده قرار گرفته اند.

کرم روشن کننده و ضد لک دور چشم اسکین کد 15 میلی‌ لیتر

۱.۱۲۸.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده و ضد لک دور چشم اسکین کد با دارا بودن ترکیبات موثر و قدرتمند جهت روشن کردن، شفافیت، سم زدایی، کاهش پف، لک و حلقه های تیره نواحی ظریف دور چشم تهیه و تولید شده است.

کانسیلر دور چشم پریم ۱۵ میلی لیتر

۱۳۸.۰۰۰ تومان۱۷۹.۰۰۰ تومان
کانسیلر دور چشم پریم یک محصول عالی برای از بین بردن تیرگی و چروک‌های دور چشم است که با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و ویتامین E پف و تیرگی دور چشم را به‌راحتی از بین می‌برد.

کرم دور چشم پریم ۱۵ میلی لیتر

۱۹۴.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم پریم محصولی نوین و با ترکیباتی موثر به کاهش پف، تیرگی و چروک پوست اطراف چشم ها کمک نموده و پوست اطراف چشم را نیز آبرسانی می کند.

ژل کرم سفت کننده قوی دور چشم پریم 20 میلی لیتر

۱۷۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم سفت کننده قوی دور چشم پریم با ترکیبات موثری که دارد علاوه بر رفع تیرگی‌های دور چشم، افتادگی پلک فوقانی چشم را برطرف نموده و به کاهش پف زیر چشم نیز کمک می‌کند.

کرم لیفتینگ دورچشم پروژنا سین بیونیم 20 میلی لیتر

۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ دورچشم پروژنا سین بیونیم، محصولی چند منظوره برای از بین بردن طیف وسیعی از مشکلات دور چشم است. این محصول جوان کننده، با تقویت سد دفاعی پوست و برخورداری از ۳ ترکیب قدرتمند، باعث کاهش چروک و پف زیر چشم می‌شود.

کرم دور چشم توتال درم 15 میلی لیتر

۴۲۰.۵۰۰ تومان
کرم دور چشم توتال درم دارای فرمولاسیون تخصصی بوده و از چین و چروک ناشی از خشکی پوست جلوگیری کرده و سبب تقویت و تغذیه پوست در این ناحیه می شود.

کرم دور چشم ضد چروک ویتالیر 15 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم ضد چروک ویتالیر علاوه بر لیفت دورچشم، کاهش پف و چروک و درمان تیرگی های دور چشم، سفت کننده پوست اطراف چشم نیز هست و اگر دچار افتادگی پلک شده اید به خوبی آن را برطرف می سازد. 

سرم دور چشم کافئین 5% اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۳۷۰.۰۰۰ تومان
سرم دور چشم کافئین 5% اوردینری با دارا بودن مقادیر بالایی از کافئین و آنتی آکسیدان برای رفع پف و تیرگی زیر چشم بسیار موثر است. 

کرم مرطوب کننده دور چشم 4 در 1 سری کیت 20 میلی لیتر

۱۶۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دور چشم 4 در 1 سری کیت، باعث حفظ رطوبت پوست در طولانی مدت شده و از ایجاد خشکی و ایجاد خطوط پنجه کلاغی نیز پیشگیری می کند.

سرم دور چشم ویتامین C ویتالیر، 15 میلی لیتر

۲۳۹.۰۰۰ تومان
سرم دور چشم ویتامین C ویتالیر با دارا بودن ویتامین C لیپوزومال، به روشن شدن پوست دور چشم و رفع تیرگی زیر چشم کمک فراوانی می‌کند.

کرم ضدچروک و لیفتینگ دور چشم ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 20 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ دور چشم ژیل بوته مدل لیس اکتیو موجب درمان چروک های اطراف چشم، لیفتینگ پلک بالای چشم، همچنین برطرف نمودن سیاهی و پف ناحیه دور چشم می شود.

کرم ضد چروک دور چشم اکتیو رتینول 0.2 اسکین وان ، 20 میلی لیتر

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم اکتیو رتینول 0.2 اسکین وان با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر برطرف نمودن چروکهای سطحی و رفع خطوط پنجه کلاغی، با رطوبت‌رسانی مناسب به پوست دور چشم، جوانی و شادابی را به ارمغان می‌آورد.

کرم دور چشم ۴ در ۱ دلانو، 15 میلی لیتر

۴۲۶.۶۰۰ تومان
کرم دور چشم ۴ در ۱ دلانو با عملکرد چند منظوره، علاوه برتجدید ساختار سلولی و حفظ الاستیسیته و استحکام پوست، به رفع چروک های سطحی و عمیق پوستی کمک بسزایی می نماید.

ژل ضد پف و تیرگی دور چشم کانبیو، 30 میلی لیتر

Original price was: ۴۸۳.۶۰۰ تومان.Current price is: ۴۱۱.۰۰۰ تومان.
ژل ضد پف و تیرگی دور چشم کانبیو با افزایش گردش خون و تحریک میکروسیرکولاسیون، موجب کاهش تیرگی دور چشم شده و با کنترل فشار خون کبودی و سیاهی زیر چشم را از میان برمی‌دارد.

کرم دور چشم میلیتو، 15 میلی لیتر

۵۶۸.۱۰۰ تومان
کرم دور چشم میلیتو با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد به عنوان یک محصول چند منظوره علاوه بر روشن کنندگی پوست اطراف چشم، از ایجاد چین و چروک و پف و تیرگی دور چشم در اثر افزایش سن نیز جلوگیری می کند.

ژل کرم دور چشم تگودر، 20 میلی لیتر

۵۱۵.۶۰۰ تومان
ژل کرم دور چشم تگودر با دارا بودن ترکیبات روشن کننده قوی، موجب رفع کبودی و حلقه های تیره اطراف چشم می شود.

سرم دور چشم و لب ویتامین C ویتالیر، 15 میلی لیتر

۱۱۹.۸۰۰ تومان
سرم دور چشم و لب ویتامین C ویتالیر، حاوی غلظت بالایی از فرم لیپومازول ویتامین سی است که با افزایش فرایند ساخت کلاژن، علاوه بر روشن کنندگی و ضد تیرگی دور چشم، موجب جوان شدن پوست اطراف چشم نیز می شود.

کرم دور چشم سه کاره ساین اسکین، 20 میلی لیتر

۱۱۵.۷۰۰ تومان
کرم دور چشم سه کاره ساین اسکین با بافت سبک و جذب سریع و با داشتن یک عملکرد سه گانه از افتادگی پوست اطراف چشم، تیرگی دور چشم و پف زیر چشم جلوگیری می‌کند.

کرم دورچشم 6 در 1 ام کیو، 30 میلی لیتر

۴۵۷.۵۰۰ تومان
کرم دورچشم 6 در 1 ام کیو به عنوان یک محصول چند منظوره علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید، پوست اطراف چشم را تقویت کرده و تیرگی های آن را به واسطه ترکیبات موثری که دارد حذف می کند.

کرم ضد چروک دور چشم 5 پپتاید امونی، 15 میلی لیتر

۴۱۱.۷۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم 5 پپتاید امونی با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد چروک باعث می شود چروک‌های زیر چشم و خطوط پنجه کلاغی دور چشم کاهش یافته و از ایجاد چین و چروک‌های جدید نیز جلوگیری شود.