مشاهده همه 10 نتیجه

کرم دست و ناخن ویتا سی اسکین وان 50 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
کرم دست و ناخن ویتا سی اسکین وان با داشتن خاصیت آنتی اکسیدان بسیار قوی به کاهش چین و چروک و تعویق روند پیری پوست پرداخته و به حفظ رطوبت پوست و استحکام ناخن‌ها نیز کمک می‌کند.

کرم مرطوب کننده دست و ناخن درماتیپیک، 50 میلی لیتر

۱۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست و ناخن درماتیپیک با ترکیبات منحصر به فرد خود، علاوه بر تغذیه و ترمیم پوست بسیار خشک و آسیب دیده دست، از پوست در برابر عوامل محیطی از جمله اشعه مضر آفتاب و آلودگی‌ها نیز محافظت می کند.

قرص پیلفود کمپلکس نیلز 30 عدد، سلامت ناخن ها

۲۴۶.۴۰۰ تومان
قرص پیلفود کمپلکس نیلز با دارا بودن ترکیبات مغذی موجب افزایش رشد و استحکام ناخن شده و شرایط ایده آل را برای ناخن‌ها فراهم می آورد.

کرم مرطوب کننده دست و ناخن بیکن 60 میلی لیتر

Original price was: ۱۸۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۹۱.۰۰۰ تومان.
کرم مرطوب کننده دست و ناخن بیکن با دارا بودن روغن آرگان و شی باتر، دارای خاصیت آبرسانی بوده و از بروز خشکی و عوارض آن نظیر قرمزی و التهاب پوست دست و ناخن جلوگیری می‌کند.

محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

۱۲۷.۵۰۰ تومان
محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم که برای نخستین بار در ایران در لابراتوار پارس حیان تولید گردیده است علاوه بر محافظت از ناخن ها، مقاومت و انعطاف پذیری آن ها را نیز افزایش می دهد.

روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم

۱۱۴.۵۰۰ تومان
روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم سرشار از کمپلکس مواد تقويت کننده و مرطوب کننده می باشد که موجب افزایش استحکام و انعطاف پذیری ناخن می شود.

کرم ژل پوست دور ناخن ناندل

۸۹.۵۰۰ تومان
استفاده از کرم ژل پوست دور ناخن ناندل می تواند زخم ها و مشکلات پوستی ایجاد شده در اطراف ناخن ها را به خوبی برطرف نموده و با تأمین ترکیبات مورد نیاز ناخن ها موجب افزایش استحکام ناخن نیز می شود.

کرم ناخن فارمانیل فارمالاین

۱۴۸.۰۰۰ تومان
کرم ناخن فارمانیل فارمالاین با خاصیت نرم کنندگی و رطوبت رسانی کوتیکول ناخن، علاوه بر ترمیم و بازسازی ناخن آسیب دیده، از شکستگی ناخن ها نیز جلوگیری می کند.

سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا 1.8میل

۳۴۰.۰۰۰ تومان
سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا سرشار از روغن کندر، عصاره صمغ بنژامین و صمغ مرمکی می باشد که با آبرسانی و برطرف کننده خشکی و شکنندگی ناخن ها سبب رشد ناخن های خشک، کم دوام، ترک خورده و ناصاف می شود.

روغن تقویت کننده و استحکام بخش ناخن اکسپرتیج آردن

۳۴۲.۷۰۰ تومان
روغن تقویت کننده و استحکام بخش ناخن اکسپرتیج آردن هرگونه آسیب و شکنندگی در ناخن را درمان نموده و از بروز شکنندگی مجدد جلوگیری می نماید.