نمایش 1–24 از 60 نتیجه

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب ژیناژن SPF 50 حجم 50 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط ژیناژن با فرمولاسیون عالی خود و با استفاده از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی، از پوست صورت در برابر اشعه های مضر UV محافظت می نماید و با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد ، از بروز لک و پیری ناشی از نور خورشید جلوگیری می نماید.

کرم ضد آفتاب پوست مختلط تا چرب سی بی پاریس SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست مختلط تا چرب سی بی پاریس، یک گزینه ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال محافظت فوق‌العاده از پوست خود در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB هستند، بدون آنکه با مشکل افزایش چربی پوست و بسته شدن منافذ پوستشان مواجه شوند.

فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب اسکین وان SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۲۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب پوست مختلط و چرب اسکین وان محافظت بالایی در برابر اشعه‌های مضر خورشید داشته و با ساختار سبک و غیر چرب خود به سرعت جذب می‌شود و کاملا بی رنگ است.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی پریم SPF60 مناسب پوست چرب و دارای جوش ۴۰ میلی لیتر

۲۴۸.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی پریم محصولی نوین بر پایه موثرترین و جدیدترین مواد حفاظت‌کننده پوست و کنترل‌کننده سبوم تولید شده است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر پرتوهای مضر نور خورشید، میزان ترشح چربی در پوست را کنترل نموده و از تشکیل آکنه جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی توتال درم SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۴۸۷.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی توتال درم به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌نماید؛ این فرآورده فاقد هرگونه چربی است و در برابر تعریق بسیارمقاوم است.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی آقایان پرودرما SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۱۸۷.۴۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی آقایان پرودرما با ترکیبات منحصر به فرد خود، خواص ضد رادیکال آزاد، شفاف سازی، پاک کنندگی و افزایش دهنده طراوت و شادابی پوست را دارد. همچنین این کرم فاقد هرگونه اسانس و نگهدارنده‌های مضر پارابن و دارای اسید سیتریک و آنتی اکسیدان است.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب امونی SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۳۳.۰۰۰ تومان۳۵۲.۰۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب پوست چرب امونی حاوی عوامل ضد آفتاب بالا و محافظتی است که از پوست چرب در برابر اشعه های مضر UVA و UVB محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب پوست چرب اکتی ویت ویتالیر SPF50، حجم 40 میلی لیتر

۲۳۵.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست چرب اکتی ویت ویتالیر SPF50 علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید و جلوگیری از ایجاد جوش به درمان جوش و تنظیم ترشح چربی پوست شما نیز کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام کیو با SPF50

۳۶۸.۵۰۰ تومان۴۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام کیو بالاترین میزان حفاظت از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید را دارد و با ساختاری نرم و سبک باعث لطافت و نرمی پوست نیز می گردد.

کرم ضدآفتاب رنگی سلوسیا SPF50 فاقد چربی

Original price was: ۶۴۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۵۸۰.۰۰۰ تومان.
کرم ضدآفتاب رنگی فاقد چربی سلوسیا با ساختار سبک و لطیف خود به سرعت جذب پوست شده و از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB به بهترین نحو محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط، 40 میلی لیتر

۳۸۵.۰۰۰ تومان۴۵۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی رادیکال های آزاد را خنثی کرده و از ایجاد چین و چروک و لک های پوستی پیشگیری می نماید.

کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50

۱۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50 محافظت بالایی از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید دارد.

کرم ضدآفتاب پوست چرب نستور SPF50

۴۵۱.۸۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب پوست چرب نستور SPF50 با بالاترین فاکتورهای حفاظتی ضد اشعه های UVA ,UVB ، دارای خاصیت ضد میکروبی و ضد التهابی نیز بوده و بدین ترتیب از ایجاد و تشدید اکنه و بزرگ شدن روزنه های پوست جلوگیری می‌کند.

کرم ضدآفتاب رنگی سانیورا مناسب پوست چرب با SPF50

۷۲۰.۰۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب رنگی سانیورا مناسب پوست چرب یک محصول فوق العاده با بهره مندی از تکنولوژی سانیورا Be3، از پوست در برابر آسیب های نورخورشید مانند چروک، لک و آفتاب سوختگی محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب بی رنگ اسکن اسکین با SPF50 مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه

Original price was: ۴۹۶.۴۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۷.۰۰۰ تومان.
کرم ضد آفتاب بی رنگ اسکن اسکین با SPF50 با کنترل ترشح چربی پوست علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید از ایجاد آکنه بر روی پوست جلوگیری نموده و برای پوست های چرب و مستعد آکنه مناسب است.

بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20

۲۷۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20 علاوه بر تنظیم ترشح سبوم و کاهش ایجاد جوش، سبب کم شدن براقی و اندازه منافذ باز پوست نیز می‌شود.

بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20

۲۵۶.۰۰۰ تومان
بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20 با پوشش کرم پودری، مناسب آرایش، رفع برآمدگی های ناشی از انواع جوش ها و جذب چربی اضافی از سطح پوست می باشد.

کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط رزاکلین SPF50

۲۵۰.۰۰۰ تومان۳۳۸.۱۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط رزاکلین SPF50 با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی پوست از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید UVA و UVB محافظت می نماید.

کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب و جوشدار رزالیا SPF50

۲۴۵.۰۰۰ تومان۳۷۷.۲۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب و جوشدار رزالیا SPF50 با دارا بودن فرمولاسیون ویژه پوست را در برابر اشعه های زیانبار UVAو UVB خورشید محافظت می کند.

ضد آفتاب کرم پودری پوست چرب و حساس فیتووان SPF40

۳۰۰.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری پوست چرب و حساس فیتووان SPF40 از پوست در برابر تشعشعات مضر خورشید UVA و UVB محافظت نموده و به افزایش قوام و کشسانی پوست کمک شایانی می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ژیل بوته مدل سل اکتیو SPF50

۷۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ژیل بوته SPF50 از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت نموده و پوششی نرم و سبک روی پوست ایجاد می کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی درمالاین SPF50

۳۶۸.۴۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی درمالاین SPF50 با دارا بودن قویترین و مؤثرترین فیلترهای UVA و UVB از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می کند.

کرم ضدآفتاب درموبای SPF65

۷۳۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب درموبای SPF65، علاوه بر محافظت از پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB  نور خورشید، از ایجاد لک، آفتاب سوختگی، التهاب، لک و حتی جوش های صورت نیز جلوگیری می کند .

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه SPF40

Original price was: ۵۷۸.۹۰۰ تومان.Current price is: ۵۲۲.۰۰۰ تومان.
کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه SPF40 با پوشش دهی کامل و یکنواخت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.