نمایش 1–24 از 27 نتیجه

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس با فرمولاسیون ملایم و بدون نیاز به آبکشی قادر است تمام آلودگی‌ها و آرایش‌های صورت حتی ضد آب را پاک نموده و پوستی لطیف، تمیز و نرم را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تونر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست چرب بیکن با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تمام اثرات باقی مانده از مواد آرایشی، چربی و آلودگی را از سطح پوست و منافذ آن پاکسازی نموده و با آبرسانی و تغذیه پوست، به افزایش الاستیسیته و شادابی آن کمک زیادی می‌کند.

تونر پوست خشک بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست خشک بیکن با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر کاهش التهاب و حساسیت های پوستی عمل آبرسانی و رطوبت رسانی روی پوست را نیز به خوبی انجام  داده و موجب درخشندگی و لطافت پوست می شود.

تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری 240 میلی لیتر

۱.۷۴۴.۰۰۰ تومان
تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری با دارا بودن 7 درصد اسید گلیکولیک و همچنین خاصیت لایه برداری خوبی که دارد، به ترمیم و آبرسانی پوست کمک نموده و با از بین بردن سلول‌های مرده پوست، باعث حذف روغن و آلودگی‌ها پوست می‌شود.

تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل هیدراویت 200 میلی لیتر

۱۴۲.۵۰۰ تومان
تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل هیدراویت با هدف آبرسانی به پوست فرموله شده و محصولی عالی جهت پاکسازی پوست صورت است. استفاده از بهترین مواد اولیه آبرسان، این محصول را به انتخابی ایده آل برای پوست‌های خشک و کم آب نموده است.

میسلار واتر پوست مختلط تا چرب اسکین وان، 250 میلی لیتر

۱۴۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست مختلط تا چرب اسکین وان، ضمن سازگاری با لایه محافظ پوست و تعادل PH پوست، تمام آلودگی‌ها را از صورت و دور چشم پاک نموده و رطوبت پوست را نیز حفظ می‌کند.

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک اسکین وان، 250 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک اسکین وان با اثر رطوبت رسانی ماندگار و حفظ PH طبیعی پوست، موجب التیام بخشی به پوست می شود. این محصول برای صورت، چشم و لب قابل استفاده است.

تونر پوست چرب ویتالیر مدل اکتی ویت، 200 میلی لیتر

۱۴۳.۷۰۰ تومان
تونر پوست چرب ویتالیر مدل اکتی ویت با تنظیم میزان ترشح چربی و سبوم از ایجاد آکنه و جوش جلوگیری نموده و موجب کوچک شدن منافذ باز پوست می شود.

تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل وایت ویت، 200 میلی لیتر

۱۴۲.۰۰۰ تومان
تونر پاک کننده صورت ویتالیر مدل وایت ویت علاوه برتکمیل فرآیند پاکسازی پوست، از ایجاد لک و هرگونه التهاب پوست جلوگیری نموده و خاصیت روشن کنندگی نیز دارد.

میسلار واتر پوست چرب و مختلط اسکن اسکین، 250 میلی لیتر

۲۵۴.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب و مختلط اسکن اسکین با دارا بودن خواص آنتی باکتریال، ضد التهاب و ضد آکنه، تاثیر بسزایی در تنظیم چربی پوست، کاهش بروز جوش و آکنه و کاهش منافذ باز پوست دارد.

میسلار واتر پوست خشک و حساس اسکن اسکین، 250 میلی لیتر

۲۵۰.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک و حساس اسکن اسکین با قدرت پاک کنندگی خوبی که دارد برای پاکسازی روزانه آرایش صورت و آلودگی‌های پوست مناسب است.

تونر پوست چرب و مختلط (سبوریچ) بایوریچ، 200 میلی لیتر

۱۶۰.۷۰۰ تومان
تونر پوست چرب و مختلط (سبوریچ) بایوریچ علاوه بر پاکسازی پوست از ناخالصی‌ها و مواد آرایشی، چربی پوست را کنترل نموده و از بروز جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

تونر ویتامین سی بایوریچ، 200 میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
تونر ویتامین سی بایوریچ به دلیل دارا بودن ویتامین C، پوست را پاکسازی کرده و علاوه بر روشن کنندگی پوست آن را نرم و مرطوب نگه می‌دارد.

میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور 250 میلی لیتر

۱۶۸.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور علاوه بر قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی که دارد و پوست شما را به طور عمقی تمیز می کند با آبرسانی آن مانع از خشکی و کم آبی پوستتان می گردد.

میسلار واتر پوست چرب و مختلط نستور 250 میلی لیتر

۱۹۳.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب و مختلط نستور با کنترل ترشح چربی در پوست مانع از چرب شدن بیش از حد پوست گردیده و با ترکیبات آبرسان موجود در آن، پوست را رطوبت رسانی و هیدراته کرده و مانع از خشکی آن می گردد.

میسلار واتر هیدرا بالانس کامپودرما 150 میلی لیتر

۲۵۹.۵۰۰ تومان
میسلار واتر هیدرا بالانس کامپودرما با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر پاک کننده عمقی منافذ و آرایش از سطح پوست خشک و خیلی خشک، موجب آبرسانی پوست های دهیدراته نیز می شود.

تونر آبرسان مولتی اکتیو کامپودرما 100 میلی لیتر

۲۶۹.۵۰۰ تومان
تونر آبرسان مولتی اکتیو کامپودرما مناسب پوست خشک علاوه برخاصیت ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی پوست به دلیل دارا بودن ترکیبات آبرسان از خشکی پوست، التهاب، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست نیز جلوگیری می کند.

تونر آبرسان میکرو پرمیست کامپودرما 100 میلی لیتر

۳۱۱.۳۰۰ تومان
تونر آبرسان میکروپرمیست کامپودرما با حجم 100 میلی لیتر و تحت لیسانس کشور فرانسه تولید شده است. ویژگی‌های این محصول:
  • برخورداری از خاصیت پروبیوتیک و بهبود عملکرد سد دفاعی پوست
  • جلوگیری از پیری زودرس
  • کاهش اندازه منافذ پوست
  • کاهش چربی و تنظیم PH پوست

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت ورونیک 200 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت ورونیک حاوی ترکیبات آبرسان و جوان کننده پوست می‌باشد که با حفظ نرمی و شادابی پوست و بدون آسیب به لایه محافظ، آرایش چشم و صورت را پاک کرده و به تقویت و متعادل شدن PH پوست نیز کمک می‌کند.

تونر پاک کننده مناسب پوست چرب درمایونیک

۳۴۷.۲۰۰ تومان
تونر پاک کننده مناسب پوست چرب درمایونیک علاوه بر پاکسازی پوست از بروز جوش و آکنه های پوستی جلوگیری نموده و از پوست محافظت می کند.

تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست خشک و حساس

۱۶۹.۸۵۰ تومان
تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست خشک و حساس با فرمولاسیون خاص خود هرگونه آثار باقی مانده از آرایش و آلودگی را از بین برده و سبب افزایش لطافت پوست و درخشندگی آن می‌شود.

تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست چرب و مختلط

۱۶۹.۸۵۰ تومان
تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست چرب و مختلط، پوست را احیا و درخشان می کند و در از بین بردن هرگونه اثر باقی مانده از آلودگی و آرایش مؤثر است.

تونر پاک کننده آرایش صورت و چشم دلانو

۱۱۵.۰۰۰ تومان
تونر پاک کننده آرایش صورت و چشم دلانو، به عنوان یک پاک کننده، تمام آلودگی ها و مواد آرایشی باقی مانده روی صورت را به راحتی پاک می کند. این محلول مناسب برای انواع پوست حتی پوست های حساس می باشد.

تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالیر

۱۴۳.۷۰۰ تومان
تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالیر با ترکیبات غنی شده ایی که دارد رطوبت رسان و شاداب کننده پوست بوده و بدون نیاز به آبکشی فرایند پاکسازی پوست را تکمیل می‌نماید.