نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش دادن همه 14 نتیجه

سرم احیا کننده ابروی سریتا

قیمت: 384,000 تومان
سرم احیا کننده ابروی سریتا، با فرمولاسیون ویژه ایی طراحی شده است که باعث افزایش فاز رشد مو (آناژن) و تحریک ریشه مو، رویش مجدد و افزایش ضخامت ابرو می شود.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

قیمت: 384,000 تومان
ترکیبات موجود در فرمولاسیون محلول تقویت کننده مژه سریتا، فولیکول‌های مژه را تقویت کرده و سبب رشد مجدد مژه های ریخته شده می شود.

کرم تقویت کننده ابرو سریتا

قیمت: 133,000 تومان
کرم تقویت کننده ابرو سریتا با بهره مندی از مواد موثره گیاهانی تأثیر بسزایی در جلوگیری از ریزش ابرو داشته و باعث تقویت و ضخیم تر شدن موهای ابرو و علاوه بر آن تحریک رویش مجدد آنها می شوند.

لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین

قیمت: 336,000 تومان
لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین با دارا بودن ویتامین های A ،K1 و ترکیبات گیاهی مؤثری مانند عصاره رزماری به عنوان یک محصول با کیفیت جهت درمان ریزش ابرو، تقویت و پرپشت کردن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد.

محلول تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا 3 میل

قیمت: 387,000 تومان
محلول تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا برای افرادی که مژه و ابروهایشان نازک و کم حجم شده و به دنبال یک محصول مناسب برای افزایش طول و حجم مژه و ابروهای خود می باشند، بسیار مناسب است.

محلول تقویت و رشد ابرو لامینین

قیمت: 149,380 تومان
محلول تقویت و رشد ابرو لامینین با بهره مندی از ترکیبات فعال، ریزش ابرو را متوقف نموده و باعث رویش مجدد ابرو و افزایش ضخامت آن شده و نمایی پر پشت به ابرو می بخشد.

کرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو لاناریا

قیمت: 69,500 تومان
کرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو لاناریا با مهارآنزیم 5- آلفاردوکتاز موجب کنترل ریزش ابرو و نازک شدن ابروها شده و با تحریک فولیکول‌های ابرو، ضخامت و پرپشتی را به ابروهای شما هدیه می دهد.

ژل تثبیت کننده ابرو سریتا

قیمت: 98,000 تومان
ژل تثبیت کننده ابرو سریتا دارای خاصیت حجم دهندگی، حالت دهندگی و لیفت کننده موهای ابرو می باشد که حالت ابرو را تا 24 ساعت حفظ کرده و آرایش صورت شما را تکمیل می‌کند.

سرم تقویت کننده ابرو متد، 15 میلی لیتر

قیمت: 241,000 تومان
سرم تقویت کننده ابرو متد دارای پپتیدهای مؤثری است که سبب افزایش استحکام موها در محل رویش، طولانی شدن فاز رشد موها و تحریک رویش مجدد ابروها می گردد.

سرم تقویت کننده مژه متد، 7 میلی لیتر

قیمت: 241,000 تومان
سرم تقویت کننده مژه متد با دارا بودن فرمولاسیون و ترکیبات مفید علاوه بر تقویت و ضخیم تر شدن مژه، رشد آن را نیز افزایش داده و موجب استحکام و ضخامت مژه نیز می شود.

ژل تقویت کننده ابرو اویدرم مدل کراستم

قیمت: 65,000 تومان
ژل تقویت کننده ابرو کراستم اویدرم با فرمولاسیون پیشرفته و گیاهی با کنترل ریزش، تقویت، ضخیم تر شدن موهای ابرو باعث زیبایی ابروها می‌شود.

ژل تقویت کننده ابرو لیپوسیلز تالیکا

قیمت: 480,000 تومان
ژل تقویت کننده ابرو لیپوسیلز تالیکا با داشتن ترکیباتی همچون عصاره گزنه، عصاره شاه بلوط و عصاره نارون کوهی باعث رشد موهای ابرو می شود.

ژل تقویت کننده مژه لیپوسیلز تالیکا

قیمت: 530,000 تومان
معرفی ژل تقویت کننده مژه لیپوسیلز تالیکا : زیبایی چشم ها با داشتن مژه های بلند و حجیم چندین برابر

ژل تقویت کننده مژه لیپوسیلز اکسپرت تالیکا

قیمت: 310,000 تومان
ژل تقویت کننده مژه لیپوسیلز اکسپرت تالیکا با ترکیبات ویژه ایی مانند عصاره شاه بلوط، عصاره گزنه، کمپلکس پپتید و روغن فندق موجب تحریک ریشه های مژه شده و علاوه بر رشد، آن ها را نیز تقویت می کند.