ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، 500 میلی لیتر

۱۴۰.۰۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل با ترکیباتی همچون کراتین، روغن آرگان و شی باتر خاصیت تقویت کنندگی، ضد وزی، ترمیم کنندگی و بهبود موخوره دارد و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فرموله شده است.

ماسک ترمیم کننده موی کاندید، 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
ماسک ترمیم کننده موی کاندید با مراقبت تارهای مو در برابر حرارت، رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌های محیطی و با رساندن مواد مغذی به کوتیکول‌ موها، از خشکی مو جلوگیری نموده و شادابی و لطافت را به تارهای موهایتان باز می‌گرداند.

ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل، 250 میلی لیتر

۱۳۷.۰۰۰ تومان
ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، رطوبت موهای شما را تامین کرده و باعث طراوت، شادابی و نرمی موها می‌شود.

ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس بدون آبکشی، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس با دارا بودن ویتامین های خانواده B ، موجب حجم دهندگی کاملاً مناسب موهای خشک و آْسیب دیده می شود و غشای سلولی این گونه تارهای مو را ترمیم می کند.

ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس حاوی روغن آرگان، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس با دارا بودن روغن آرگان علاوه بر آبرسانی عمیق موها، آنها را تقویت و ترمیم نموده، خشکی و وز مو را برطرف می سازد و باعث ایجاد طراوت و درخشندگی موها می شود.

ماسک احیا کننده موی آمالفی، 500 میلی لیتر

۵۵۸.۰۰۰ تومان
ماسک احیا کننده موی آمالفی علاوه برتغذیه عالی موها سبب تقویت، افزایش درخشش موها، رفع موخوره، آب رسانی و مرطوب کنندگی موها و رفع وز مو می گردد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی، ۲۳۰ میلی‌لیتر

۳۱۴.۸۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و کراتین از حالت وز و شکنندگی مو جلوگیری نموده و نرمی و درخشندگی را به موی شما هدیه می دهد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده (با آبکشی)

۱۹۸.۳۸۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده محصولی برای ثابت نگه داشتن رنگ موها است. این ماسک بدون سولفات و پارابن، کراتین هیدرولیز شده دارد و عصاره انار موجود در آن به عملکرد هرچه بهتر آن کمک می‌کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده با ترکیبات موثر به نرم و لطیف شدن موهای خشک و آسیب دیده کمک نموده و موهایی درخشان و سالم به شما هدیه می‌دهد.

ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا

۲۳۸.۵۰۰ تومان
ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد رطوبت مو را حفظ نموده و از خشک شدن موها جلوگیری می نماید.

ماسک مغذی مو آگرادو

۳۳۶.۸۰۰ تومان
ماسک مغذی مو آگرادو علاوه بر آبرسانی موها، اثرات مخرب ناشی از اتوی مو، رنگ، دکلره و مواد شیمیایی را از بین برده و حیاتی دوباره به موها می بخشد.

ماسک مو ویتامول مدل Argan حجم 500 میلی لیتر

۱۳۶.۰۰۰ تومان
ماسک مو ویتامول مدل Argan حجم 500 میلی لیتر از شکل گیری مجدد پیچ خوردگی موها در طول روز پیشگیری شود.

ماسک مو ویتامول مدل keratin حجم 500 میلی لیتر

۱۷۵.۰۰۰ تومان
ماسک مو ویتامول مدل keratin حجم 500 میلی لیتر با دارا بودن فرمولاسیون مؤثر علاوه بر ترمیم و بازسازی موها، موجب درخشندگی، طراوت و زیبایی موها نیز می شود.

ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا

۵۶.۶۰۰ تومان

شاخصه های ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا :

  • افزایش درخشندگی مو و تثبیت کننده رنگ مو.
  • جلوگیری از ایجاد موخوره و الکتریسیته ساکن.
  • حاوی پروویتامین B5 و ویتامین E.
  • مرطوب کننده و حالت دهنده مو .
  • ترمیم کننده موهای آسیب دیده .
  • حاوی عصاره انار.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

۵۶.۶۰۰ تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

ماسک مو تقویت کننده حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل

۱۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو تقویت کننده حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل با دارا بودن عصاره های گیاهی روغن آرگان، روغن هسته انار، عصاره جینسینگ و جوانه گندم با تقویت ریشه و ساقه موها  از آنها در برابر اثرات مخرب آلاینده ها محافظت می کند.

ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل

۱۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل از ریشه و ساقه مو در برابر آلودگی ها و اثرات مخرب پرتوهای UV محافظت نموده و باعث بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده نیز می شود.

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، رنگ موها را تثبیت کرده و از وز شدگی و ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.

ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر موجب رطوبت‌رسانی عمیق موها شده و در رفع وزشدگی مو و بهبود شانه پذیری آن بسیار مؤثر است.

ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که علاوه بر تغذیه موها موجب نرم شدن و افزایش حالت‌پذیری آنها می‌شود.

ماسک مو آرگان طلایی پیگا ویوا

۳۷۹.۵۰۰ تومان
ماسک مو آرگان طلایی پیگا ویوا با فرمولاسیون ویژه ای که دارد سبب نرم کنندگی و لطافت بخشی موهای مجعد شده و از ایجاد موخوره و دو شاخه شدن موها نیز جلوگیری می کند.

ماسک مو حاوی کراتین پیگا ویوا

۲۲۴.۳۰۰ تومان
ماسک مو حاوی کراتین پیگا ویوا با دارا بودن کراتین هیدرولیز شده باعث تقویت، درخشندگی و لطافت مو می گردد.

ماسک شیر مو لوجیا

۳۰۹.۸۰۰ تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.