نمایش 1–24 از 32 نتیجه

نمایش 1–24 از 32 نتیجه

ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر

قیمت: 213,000 تومان
ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر جهت ثابت کردن رنگ و تقویت موهایی که رنگ شده‌اند فرموله شده است.

ماسک مو لامینین

قیمت: 106,500 تومان
ماسک مو لامینین یک تغذیه کننده قوی می باشد که حالت ابریشمی، براق و هیدراته به موها می بخشد و به علت وجود کراتین سبب کنترل وز، بهبود حالت دهندگی و رفع گره های مو می شود.

ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف نموده و نیز تمامی مواد مورد نیاز برای رشد و تقویت ساقه مو را فراهم کرده و از تارهای موی سر به خوبی محافظت می کند.

ماسک مو ردیست حاوی عصاره سیر

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو سیر ردیست معجونی بسیار قوی در زمینه تغذیه موها می باشد که رطوبت مورد نیاز موها را تأمین کرده و آن را تقویت و ترمیم می نماید.

ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف موها را شاداب و خوش حالت می کند و با ایجاد لایه ای محافظ،  سبب استحکام و مقاوم شدن موها در برابر عوامل آسیب زا می شود.

ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده با بهره مندی از کراتین سبب ترمیم بافت موهای آسیب دیده و خشک می شود.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال

قیمت: 100,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال با دارا بودن پروتئین کراتین به عنوان یک پروتئین مفید جهت براق شدن موها، ویژه انواع مو فرموله شده است.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

قیمت: 175,000 تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

ماسک شیر مو لوجیا

قیمت: 215,000 تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.

ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که علاوه بر تغذیه موها موجب نرم شدن و افزایش حالت‌پذیری آنها می‌شود.

ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر موجب رطوبت‌رسانی عمیق موها شده و در رفع وزشدگی مو و بهبود شانه پذیری آن بسیار مؤثر است.

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، رنگ موها را تثبیت کرده و از وز شدگی و ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا

قیمت: 56,600 تومان

شاخصه های ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا :

  • افزایش درخشندگی مو و تثبیت کننده رنگ مو.
  • جلوگیری از ایجاد موخوره و الکتریسیته ساکن.
  • حاوی پروویتامین B5 و ویتامین E.
  • مرطوب کننده و حالت دهنده مو .
  • ترمیم کننده موهای آسیب دیده .
  • حاوی عصاره انار.

ماسک مو ویتامول مدل Argan حجم 500 میلی لیتر

قیمت: 136,000 تومان
ماسک مو ویتامول مدل Argan حجم 500 میلی لیتر از شکل گیری مجدد پیچ خوردگی موها در طول روز پیشگیری شود.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده با ترکیبات موثر به نرم و لطیف شدن موهای خشک و آسیب دیده کمک نموده و موهایی درخشان و سالم به شما هدیه می‌دهد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده محصولی برای ثابت نگه داشتن رنگ موها است. این ماسک بدون سولفات و پارابن، کراتین هیدرولیز شده دارد و عصاره انار موجود در آن به عملکرد هرچه بهتر آن کمک می‌کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.

مسواک زغالی دنتال کر مدل نوکیتو سایز متوسط

قیمت: 55,000 تومان
مسواک زغالی دنتال کر مدل نوکیتو به گونه ایی طراحی شده است که به راحتی می‌تواند در میان عمیق ترین شکاف‌های دندان رسوخ کند و غذا را از لا به لای دندان‌ها خارج کند و مانند یک نخ دندان عمل‌کند.

ماسک موی سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم

قیمت: 99,000 تومان
استفاده از ماسک موی سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم با آبرسانی و احیای موها به شادابی و سالم نمودن موها کمک می نماید.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای رنگ شده

قیمت: 60,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف می نماید.

ماسک مو کراتینه موپک مخصوص موهای رنگ شده وآسیب دیده

قیمت: 102,300 تومان
ماسک مو کراتینه موپک مخصوص موهای رنگ شده وآسیب دیده، با داشتن ترکیباتی کاملاً طبیعی و درمانی، سرشار از اسید های چرب و ویتامین های لازم برای مو با افزایش استحکام و مقاومت مو از آسیب های وارد توسط رنگ مو و دکلره جلوگیری می نماید.

ماسک مو ریبیزا حاوی گوارانا و روغن سبوس برنج

قیمت: 61,400 تومان
ماسک مو ریبیزا حاوی گوارانا و روغن سبوس برنج به عنوان یک ماسک مو بی نظیر و سرشار از ترکیبات مغذی گیاهی به خوبی موها را تقویت نموده و بافت آسیب دیده مو را ترمیم می‌کند.

ماسک مو کراتینه آگرادو

قیمت: 336,800 تومان
ماسک مو کراتینه آگرادو به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده با تقویت ساقه های مو، باعث صاف و یکدست شدن آنها شده و ضمن براق و درخشان نمودن موها، باعث بهبود شانه پذیری و حالت دهی موها نیز می شود.