شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا ۲۰۰ میلی لیتر

۸۸.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا جهت کمک به درمان شوره های شدید و مقاوم بر پایه کمپلکس ضد شوره ایکتیول، پیروکتون اولامین و اسید سالسیلیک، ضد خارش، التهاب و آنتی سبورئیک همراه با عصاره گزنه و روغن درخت چای فرموله شده است که بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی 200 میلی لیتر

۸۳.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی مخصوص آقایان است و می تواند انواع شوره را درمان کرده و التهاب و خارش کف سر را کاهش دهد. همچنین این شامپو از مواد نرم کننده و ضد استاتیک ساخته شده و در رفع شوره سر و پیشگیری از بازگشت آن نقش اثرگذاری دارد.

شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم 250 میلی لیتر

۸۱.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم در طول درمان شوره سر به عنوان یک مکمل درمان استفاده می‌شود و پس از درمان شوره سر نیز به منظور جلوگیری از بازگشت شوره سر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم 250 میلی لیتر

۱۳۹.۰۰۰ تومان
شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم با دارا بودن روغن‌های طبیعی یک شوینده ملایم برای موهای رنگ شده یا کراتینه است که به حفظ طبیعی رطوبت ساقه مو کمک می‌کند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم 250 میلی لیتر

۱۹۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم یک محصولی ایده آل برای بانوان و آقایان مبتلا به ریزش مو است که با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت موها از ریزش آنها نیز جلوگیری می کند.

شامپو اوره 5 درصد پریم ۲۵۰ میلی لیتر

۱۰۳.۰۰۰ تومان
شامپو اوره 5 درصد پریم حاوی اوره، روغن دانه چیا، سدیم لاکتات و عصاره گل هانی ساکل موجب رفع خارش پوست سر خشک و رطوبت رسانی عمیق به مو می‌شود.

شامپو ملایم روزانه +N پریم 250 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم روزانه +N پریم با دارا بودن سورفکتانت طبیعی (ساپونین) و اسیدهای ارگانیک، مو و کف سر را تمیز می‌کند و باعث شانه شدن راحت‌تر موهای خیس شده و موجب افزایش حجم آن بدون ایجاد الکتریسیته ساکن در زمان خشک شدن می‌شود.

شامپو ضد شوره D3 پریم مناسب پوست سر چرب 250 میلی لیتر

۲۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره D3 پریم علاوه بر حذف شوره سر با اثربخشی طولانی مدتی که دارد، موجب تسکین خارش پوست سر و رفع التهاب آن نیز می‌شود و از التهاب، خارش و سوزش پوست سر نیز جلوگیری می‌نماید.

شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم 250 میلی لیتر

۱۴۴.۵۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم حاوی کمپلکسی از عصاره‌های گیاهی پر سیاوشان، گزنه و ترتیزک آبی، جهت کنترل ترشح چربی پوست سر تهیه و تولید شده است.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی 200 میلی لیتر

۱۳۹.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی علاوه بر درمان شوره سر از ریزش بیش از حد تارهای مو جلوگیری کرده و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، همچنین در صورت داشتن خارش، آن را رفع کرده و التهابات را تسکین میدهد.

شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، 1000 میلی لیتر

۲۴۸.۰۰۰ تومان۲۶۲.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تمیز کردن کامل مو از آلودگی ها و چربی ها، سبب تقویت و ترمیم فولیکول های مو شده که این امر ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو کراتین کمپلکس ردیست،1000 میلی لیتر

۲۶۳.۰۰۰ تومان
شامپو کراتین کمپلکس ردیست با دارا بودن فرمولاسیونی غنی شده از کراتین، موجب تقویت و ترمیم موها شده و از سلامت و رنگ موها محافظت می نماید و موها را نرم و براق و درخشان می کند.

شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا 250 میلی لیتر

۳۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا،با بهره گیری از ترکیبات موثر مانند؛ سیستئین، ویتامین B۶، روی، بیوتین، کافئین، اسیدهای آمینه ضروری و اسید هیالورونیک اسید، ابتدا از ریزش مو جلوگیری کرده و سپس به رشد مجدد و پرپشت شدن انها کمک می نماید.

شامپو موهای تازه کاشته شده اسکالپیا مدل اسکالپ فورت 200میلی لیتر

۹۰.۳۰۰ تومان
شامپو موهای تازه کاشته شده اسکالپیا دارای خاصیت ضد قارج، باکتری، خارش، تسکین دهنده و تقویت کننده است و مانع ریزش موهای کاشته شده می گردد.

شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول، 250 میلی لیتر

۳۱۹.۳۰۰ تومان
شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول با کنترل ترشح سبوم و تنظیم چربی کف سر، در حجیم‌تر به نظر رسیدن موها موثر است. همچنین این شامپو  از ریزش موها جلوگیری نموده و قدرت پاک کنندگی بالا دارد.

شامپو موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتر

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی خشک هلس دراپ با افزایش نرمی، درخشش و انعطاف پذیری موها از بروز موخوره نیز جلوگیری نموده و برای موهای خشک، خیلی خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

شامپو حجم دهنده موی تگودر، 355 میلی لیتر

۳۹۰.۶۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی تگودر حاوی عصاره گندم، رازیانه و ویتامین B5 است که با انرژی رسانی و تحریک رشد مجدد موها سبب جلوگیری از ریزش مو می‌ شود.

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش مدل تی تری، 475 میلی لیتر

۳۲۶.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی همچون روغن درخت چای با تغذیه و خونرسانی بیشتر فولیکول‌های مو موجب تقویت و بازسازی موها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش با ترکیبی قدرتمند از روغن آرگان ارگانیک و عصاره گیاهانی مانند رزماری، نعناع، آلوئه ورا و گل همیشه بهار، به آبرسانی و حفظ رطوبت موها کمک می کند.

شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه برتقویت موهای ضعیف، به استحکام بخشی موها نیز کمک شایانی می کند.

شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد، 200 میلی لیتر

۴۴.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم نموده و از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری می کند.

شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره، 200 میلی لیتر

۱۱۵.۷۰۰ تومان
شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده و نرم کننده فرموله شده است و علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز و آبرسانی قوی پوست سر و ساقه مو، موجب تسکین و التیام خارش و التهاب پوست سر نیز می شود.

شامپو ضد شوره لاناریا، 200 میلی لیتر

۶۳.۵۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مو لاناریا با متعادل کردن سبوم پوست سر از پوسته پوسته شدن و خارش شدید پوست سر جلوگیری نموده و  التهابات ناشی از شوره سر را بهبود می بخشد.