نمایش 1–24 از 93 نتیجه

نمایش 1–24 از 93 نتیجه

شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی

قیمت: 80,200 تومان
معرفی شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی : شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی مناسب افرادی

شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ

قیمت: 89,200 تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ بهترین گزینه برای موهای چرب بوده که سبب کاهش ترشحات غدد چرب پوست سر شده و موها را تمیز و خوش حالت می‌کند.

شامپو تقویت کننده مو فولیکا

قیمت: 67,000 تومان
شامپو تقویت کننده مو فولیکا محصولی با ترکیبات بسیار ویژه جهت تقویت ریشه و پیاز مو و جلوگیری از ریزش مو فرموله شده است.

شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا

قیمت: 57,500 تومان
شامپو موهای چرب فولیکا جهت مو و پوست سر چرب بر پایه کمپلکس ضد قارچ و کنترل کننده ترشح چربی پوست سر علاوه بر جذب چربی و تنظیم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبیعی پوست سر می گردد.

شامپو کافئین پلاس ایروکس

قیمت: 83,700 تومان
شامپو کافئین پلاس ایروکس با افزایش گردش محیطی خون در کف سر موجب تغذیه فولیکول‌های مو شده و از ریزش موهای ضعیف جلوگیری کرده و همچنین موجب افزایش رشد مو می‌شود.

شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس

قیمت: 45,200 تومان
شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس جهت کنترل ریزش موهای چرب تا نرمال فرموله شده است که با دارا بودن عصاره گزنه سبب افزایش گردش خون محیطی و تحریک رویش مو شده و همچنین چربی پوست سر و مو را کنترل و کاهش می دهد.

شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا مناسب انواع مو

قیمت: 95,000 تومان
شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا با داشتن فرمولاسیون ویژه پوسته های خارش دار پوست را از بین می برد و تأثیر بسزایی در بهبود عوارض ناشی از پسوریازیس دارد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا

قیمت: 88,000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا حاوی ترکیبات مؤثر کافئین، ساوپالمیتو، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی می باشد که باعث تقویت مو، کنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند)

قیمت: 74,580 تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند) با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

شامپو ضد زردی مو فولیکا

قیمت: 123,000 تومان
شامپو ضد زردی مو فولیکا ویژه موهای نقره‌‌ای، پلاتینه و بلوند یخی، فاقد سولفات بوده و علاوه بر خنثی کردن زیر توناژ نارنجی و زردی ناخواسته موی دکلره شده از موها محافظت می‌نماید.

شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی

قیمت: 64,200 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی با دارا بودن ترکیبات رطوبت رسان و تقویت کننده، موجب احیا، تقویت و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره می ‎گردد.

شامپو مناسب موهای چرب لامینین

قیمت: 60,900 تومان
شامپو مناسب موهای چرب لامینین با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی‌های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی را به موها می‌دهد و دیگر موها چرب و کثیف به نظر نمی رسند.

شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین

قیمت: 66,400 تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین به علت دارا بودن عصاره‌های گیاهی بابونه، گزنه، دم اسب و رزماری، جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا

قیمت: 75,300 تومان
شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا به صورت عمقی موها را آبرسانی کرده و حالت پذیری و درخشندگی موها را افزایش می دهد. بعلاوه ساقه های آسیب دیده مو را ترمیم نموده و شرایط مراقبت از مو را فراهم می کند.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

قیمت: 188,000 تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

شامپو آرگان ردیست

قیمت: 162,000 تومان
شامپو آرگان ردیست با دارا بودن ترکیب طبیعی روغن آرگان با تقویت ریشه مو، باعث افزایش رشد و کاهش نرخ ریزش غیرطبیعی و درخشان شدن موها می‌شود.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده استم سل با بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی، باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده مثل ریزش مو، نازک شدن تار موها و... پیشگیری می نماید.

شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده

قیمت: 173,000 تومان
شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده، سرشار از ویتامین های ضروری جهت تغذیه و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده فرموله شده است که با آبرسانی به موها از شکنندگی و وز شدگی موها که بر اثر آسیب های وارده در اثر رنگ و یا دکلره ایجاد می شود جلوگیری می نماید.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی

قیمت: 170,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی مناسب موهای چرب تا معمولی با دارا بودن ترکیباتی همچون کلیمبازول برای درمان شوره سر فرموله شده است که با قدرت بالایی که دارد پس از مصرف یک دوره ۳ تا ۴ ماهه شوره سر را کاملا برطرف می کند.

شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید

قیمت: 124,500 تومان
شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید حاوی ویتامین ها و عصاره های گیاهی، علاوه بر حفظ چربی‌های مفید و طبیعی پوست سر به سلامت و استحکام مو نیز کمک شایانی می‌کند.

شامپو بعد از کراتین اورلین

قیمت: 298,400 تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

قیمت: 213,000 تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما

قیمت: 342,000 تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما با بهره گیری از ترکیبات پپتیدی و آمینو اسید ها، محصولی مناسب برای کنترل فعالیت غدد چربی و جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از چربی بیش از حد موها می باشد.