نمایش 1–24 از 160 نتیجه

سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری 50 میلی لیتر

۱.۲۳۷.۰۰۰ تومان
سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری یک انتخاب عالی جهت تقویت ریشه و ساقه مو می باشد که با داشتن ترکیبات موثر از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم 250 میلی لیتر

۱۹۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم یک محصولی ایده آل برای بانوان و آقایان مبتلا به ریزش مو است که با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت موها از ریزش آنها نیز جلوگیری می کند.

لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال یک محلول رویش و محرک رشد مو برای انواع ریزش مو بوده که کیفیت مواد اولیه مناسبی دارد و علاوه بر ماینوکسیدیل دارای چندین ترکیب تقویت کننده و ضد ریزش مو می باشد که علاوه بر رشد مجدد موها باعث تقویت و جلوگیری از ریزش مو ها نیز می گردد.

لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H حجم 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H یک فرآورده با ترکیبات طبیعی و گیاهی است که علاوه بر جلوگیری ازریزش مو، سبب رشد موهای جدید شده و می تواند به خوبی روند پیری مو را کند کرده چرا که در ترکیبات گیاهی خود حاوی گیاهان با ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی می باشد.

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما مدل فولی وست، ۲۰ میلی لیتر

۲۲۸.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما با داشتن ترکیبات بی نظیر، شامل ویتامین ها و انواع عصاره های گیاهی و... مواد حیاتی مورد نیاز ریشه و تقویت پیاز مو را فراهم نموده و به تبع آن تقویت رشد مو و بهبود ریزش موی سکه ای (آلوپسی آرتا) در موی سر، ابرو و ریش را نیز به دنبال خواهد داشت.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

شامپو سر و بدن بسیار ملایم اسکالپیا مدل پسو کالم 200 میلی لیتر

۹۶.۲۰۰ تومان
شامپو سر و بدن بسیار ملایم اسکالپیا تاثیر زیادی در از بین بردن و کاهش پسوریازیس، پوسته پوسته شدن سر، بدن و تقویت موها دارد و برای افرادی که پوست‌ حساسی دارند، مناسب است.این شامپوی قدرتمند، یک شوینده ملایم است که برای افراد مبتلا به مشکلات پوستی مانند اگزما و درماتیت و پسوریازیس راحتی و سلامتی را به ارمغان می آورد.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی 200 میلی لیتر

۱۳۹.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی علاوه بر درمان شوره سر از ریزش بیش از حد تارهای مو جلوگیری کرده و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، همچنین در صورت داشتن خارش، آن را رفع کرده و التهابات را تسکین میدهد.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور مدل آنتی شوت، 125 میلی لیتر

۹۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور، به دلیل داشتن عصاره جینسینگ، روند ریزش موها را کند کرده و باعث افزایش رشد موها می شود.

شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا مدل اسکالپ فورت، 200 میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا به عنوان یک محصول تخصصی برای مقابله با ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو شناخته شده است که با تحریک رشد سلول‌های پوست سر، به افزایش رشد و کاهش ریزش موها و همچنین ترمیم آسیب‌های فیزیکی موها در اثر عوامل مکانیکی مانند سشوار و اتو مو کمک شایانی می کند.  

شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، 1000 میلی لیتر

۲۴۸.۰۰۰ تومان۲۶۲.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تمیز کردن کامل مو از آلودگی ها و چربی ها، سبب تقویت و ترمیم فولیکول های مو شده که این امر ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو کراتین کمپلکس ردیست،1000 میلی لیتر

۲۶۳.۰۰۰ تومان
شامپو کراتین کمپلکس ردیست با دارا بودن فرمولاسیونی غنی شده از کراتین، موجب تقویت و ترمیم موها شده و از سلامت و رنگ موها محافظت می نماید و موها را نرم و براق و درخشان می کند.

لوسیون ضد ریزش موی ماینوکسیدیل سیلورال، 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون ضد ریزش موی ماینوکسیدیل سیلورال با استفاده از انتقال دهنده نانو ذرات نقره و ساپونین باعث افزایش ضخامت و استحکام مو، تغذیه فولیکول مو و بهبود گردش خون شده و در درمان ریزش مو و کنترل ریزش مو موثر عمل می کند.

تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا 115 میلی لیتر

۴۲۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا با دارا بودن ترکیبات موثر سبب کاهش ریزش مو، کمک به رویش مجدد و بازسازی و احیا سلامت مو و اسکالپ می‌شود.

تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم، 80 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر تقویت و تغذیه پیاز مو و افزایش جریان خون در اطراف فولیکول‌ها، با مهار تولید آنزیم دی هیدرو تستوسترون مانع از ریزش موی سر می‌شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم ۶۰ میلی لیتر

۲۱۷.۰۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم با تغذیه فولیکول های ضعیف و نازک مو و با افزایش جریان خون در اطراف آنها موجب توقف ریزش موهای غیر آندروژنیک (غیر ارثی- هورمونی) و باعث پرپشتی موها می شود.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل 200 میلی لیتر

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل به ترمیم لایه بیرونی ساختار مو (کوتیکول) کمک نموده و از کم رنگ شدن رنگ مو در اثر شستشوی روزانه جلوگیری می نماید.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم، ۲۰۰ میلی لیتر

۱۵۰.۳۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم با دارا بودن فرمولاسیونی موثر، یک محصول چند کاره است که علاوه بر نابود کردن قارچ های کف سر و برطرف نمودن شوره سر، فولیکول مو را تقویت نموده و از ریزش موها نیز جلوگیری می نماید.

شامپو کراتینه کاندید مناسب موی کراتینه و آسیب دیده، 200 میلی لیتر

۲۱۹.۸۰۰ تومان
شامپو کراتینه کاندید، به دلیل غنی بودن از کراتین هیدرولیز شده به تقویت فولیکول مو، حفظ رنگ و رطوبت طبیعی مو کمک موثری می‌نماید.                                                                                                       

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۱۲۱.۶۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا حاوی کافئین، ماینوکسیدیل و بیوتین است که ضمن کمک به درمان ریزش مو به تقویت ریشه مو نیز کمک می‌کند.

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا از ریزش بیش از حد مو جلوگیری نموده و علاوه بر کاهش چربی اضافی کف سر، از سفید شدن تارهای مو نیز جلوگیری می‌کند.

ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل، 250 میلی لیتر

۱۳۷.۰۰۰ تومان
ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، رطوبت موهای شما را تامین کرده و باعث طراوت، شادابی و نرمی موها می‌شود.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر، 335 میلی لیتر

۲۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر به دلیل داشتن ترکیبات آبرسان خشکی موها را درمان نموده و از شکنندگی آن ها نیز جلوگیری می کند.

شامپو حجم دهنده موی تگودر، 355 میلی لیتر

۳۹۰.۶۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی تگودر حاوی عصاره گندم، رازیانه و ویتامین B5 است که با انرژی رسانی و تحریک رشد مجدد موها سبب جلوگیری از ریزش مو می‌ شود.