نمایش 1–24 از 93 نتیجه

نمایش 1–24 از 93 نتیجه

تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین)، مناسب برای انواع مو

قیمت: 188,000 تومان
از ویژگیهای تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین) 60 میل می توان، رشد و رویش مجدد مو، مهار ریزش مو، تقویت مو، رطوبت رسانی به پوست سر، افزایش جریان خون در پوست سر را نام برد.

سرم تقویت کننده مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین،60 میلی لیتر

قیمت: 93,000 تومان
سرم تقویت کننده مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین، یک لایه محافظ نازک بر روی رشته های مو تشکیل داده که باعث حفظ رطوبت مو می‌شود. مواد مغذی مورد نیاز مو را فراهم کرده و به آنها استحکام می‌بخشد.

شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی

قیمت: 57,900 تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد موثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، سبب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نهایت کنترل ریزش مو می گردد.

شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی

قیمت: 128,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد مؤثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نتیجه کنترل ریزش مو می شود.

شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس

قیمت: 83,500 تومان
شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس با تقویت پیاز و ساقه مو و مهار تولید دی هیدرو تستوسترون (عامل اصلی ریزش موی آندروژنیک) مانع از ریزش موی سر با الگوهای مختلف (زنانه و مردانه) شده و باعث لطافت و شادابی موها می گردد.

تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ

قیمت: 178,500 تومان
تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ با داشتن فرمولی منحصر به فرد سبب افزایش جریان خون مویرگی پوست سر شده و مواد مورد نیاز و حیاتی ریشه مو را تأمین می کند.

شامپو تقویت کننده مو فولیکا

قیمت: 67,000 تومان
شامپو تقویت کننده مو فولیکا محصولی با ترکیبات بسیار ویژه جهت تقویت ریشه و پیاز مو و جلوگیری از ریزش مو فرموله شده است.

شامپو بیوتین پلاس ایروکس

قیمت: 68,500 تومان
شامپو بیوتین پلاس ایروکس سبب بهبود کراتین سازی، افزایش ضخامت ساقه و استحکام ریشه مو شده و برای افرادی که دارای ریزش مو سکه ای هستند و همچنین افرادی که پوسته شدن پوست سر را تجربه می‌کنند، بسیار مناسب است.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا

قیمت: 88,000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا حاوی ترکیبات مؤثر کافئین، ساوپالمیتو، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی می باشد که باعث تقویت مو، کنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد.

محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین

قیمت: 165,900 تومان
محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی همچون ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب بوده که سبب افزایش استقامت و استحکام مو، تغذیه کننده فولیکول مو و بهبود گردش خون می‌شود.

محلول تقویت مو لامینین

قیمت: 185,156 تومان
محلول تقویت مو لامینین فولیکول های آسیب دیده مو را ترمیم نمود و از نازک شدن مو جلوگیری می نماید. همچنین پیاز مو را تقویت و در استحکام مو بسیار مؤثر است.

شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین

قیمت: 66,400 تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین به علت دارا بودن عصاره‌های گیاهی بابونه، گزنه، دم اسب و رزماری، جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین

قیمت: 117,000 تومان
شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین با دارا بودن کافئین و ماینوکسیدیل سبب تقویت، افزایش استحکام و ضخامت تار موها شده و تأثیر مستقیمی در تحریک ریشه و رشد مو دارد.

ماسک مو ردیست حاوی عصاره سیر

قیمت: 93,000 تومان
ماسک مو سیر ردیست معجونی بسیار قوی در زمینه تغذیه موها می باشد که رطوبت مورد نیاز موها را تأمین کرده و آن را تقویت و ترمیم می نماید.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

قیمت: 209,500 تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل

قیمت: 119,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل با ترکیبات منحصر به فرد خود، فولیکول های مو را تقویت نموده و از ترشح بیش از حد سبوم توسط غدد مربوطه ممانعت نموده و فعالیت این غدد را تنظیم می نماید، در نتیجه چربی پوست سر را نیزکنترل می کند.

شامپو تقویت کننده مو استم سل

قیمت: 119,000 تومان
شامپو تقویت کننده مو استم سل با فرمولاسیون منحصر به فرد خود فعالیت آنزیم ۵ – آلفا –ردوکتاز را مهار کرده و از تولید دی هیدروتستوسترون جلوگیری نموده و با طولانی کردن فاز آناژن چرخه رشد مو و ‌ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده استم سل با بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی، باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده مثل ریزش مو، نازک شدن تار موها و... پیشگیری می نماید.

شامپو ویت میکس نوپریت

قیمت: 85,000 تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت

قیمت: 79,500 تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث احیا و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده شده و از ایجاد موخوره جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت

قیمت: 89,500 تومان
شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت با دارا بودن جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات ضد ریزش و ضد چربی، علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سباسه سر نیز می گردد.

شامپو ویتامینه موی خشک کاندید

قیمت: 159,800 تومان
شامپو ویتامینه موی خشک کاندید با دارا بودن ویتامینB5، ویتامینB6، ویتامین C و پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم، نرم کننده و حجم دهنده بی نظیری برای موها می باشد.

شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید

قیمت: 124,500 تومان
شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید حاوی ویتامین ها و عصاره های گیاهی، علاوه بر حفظ چربی‌های مفید و طبیعی پوست سر به سلامت و استحکام مو نیز کمک شایانی می‌کند.