نمایش 1–24 از 62 نتیجه

شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا ۲۰۰ میلی لیتر

۸۸.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا جهت کمک به درمان شوره های شدید و مقاوم بر پایه کمپلکس ضد شوره ایکتیول، پیروکتون اولامین و اسید سالسیلیک، ضد خارش، التهاب و آنتی سبورئیک همراه با عصاره گزنه و روغن درخت چای فرموله شده است که بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی 200 میلی لیتر

۸۳.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی مخصوص آقایان است و می تواند انواع شوره را درمان کرده و التهاب و خارش کف سر را کاهش دهد. همچنین این شامپو از مواد نرم کننده و ضد استاتیک ساخته شده و در رفع شوره سر و پیشگیری از بازگشت آن نقش اثرگذاری دارد.

شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم 250 میلی لیتر

۸۱.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم در طول درمان شوره سر به عنوان یک مکمل درمان استفاده می‌شود و پس از درمان شوره سر نیز به منظور جلوگیری از بازگشت شوره سر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شامپو ضد شوره D3 پریم مناسب پوست سر چرب 250 میلی لیتر

۲۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره D3 پریم علاوه بر حذف شوره سر با اثربخشی طولانی مدتی که دارد، موجب تسکین خارش پوست سر و رفع التهاب آن نیز می‌شود و از التهاب، خارش و سوزش پوست سر نیز جلوگیری می‌نماید.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی 200 میلی لیتر

۱۳۹.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی علاوه بر درمان شوره سر از ریزش بیش از حد تارهای مو جلوگیری کرده و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، همچنین در صورت داشتن خارش، آن را رفع کرده و التهابات را تسکین میدهد.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم، ۲۰۰ میلی لیتر

۱۵۰.۳۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم با دارا بودن فرمولاسیونی موثر، یک محصول چند کاره است که علاوه بر نابود کردن قارچ های کف سر و برطرف نمودن شوره سر، فولیکول مو را تقویت نموده و از ریزش موها نیز جلوگیری می نماید.

شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد، 200 میلی لیتر

۴۴.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم نموده و از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری می کند.

شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره، 200 میلی لیتر

۱۱۵.۷۰۰ تومان
شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده و نرم کننده فرموله شده است و علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز و آبرسانی قوی پوست سر و ساقه مو، موجب تسکین و التیام خارش و التهاب پوست سر نیز می شود.

شامپو ضد شوره لاناریا، 200 میلی لیتر

۶۳.۵۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مو لاناریا با متعادل کردن سبوم پوست سر از پوسته پوسته شدن و خارش شدید پوست سر جلوگیری نموده و  التهابات ناشی از شوره سر را بهبود می بخشد.  

شامپو پسو استاپ اس وی آی، 200 میلی لیتر

۱۸۴.۳۰۰ تومان
شامپو پسو استاپ اس وی آی به آبرسانی قوی و بهبود خشکی کف سر کمک فراوانی نموده و رطوبت طبیعی را به موهای شما بازمی‌گرداند.

شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر به صورت تخصصی به درمان شوره سر می‌پردازد. این محصول حاوی روغن کالاندولا است و از گره خوردگی موها نیز جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر، تاثیر قابل توجهی در کاهش شوره، چربی و عفونت های قارچی پوست سر دارد.

شامپو ضد شوره بیوتی کر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره بیوتی کر با دارا بودن خاصیت ضد عفونی کنندگی و کنترل کننده عفونت قارچی و باکتریایی یک محصول عالی جهت کنترل شوره سر می باشد.

محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا

۳۹۳.۳۰۰ تومان
محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا جهت درمان و کنترل ترشح چربی اضافی کف سر، پاکسازی منافذ سر، مرطوب کنندگی تارهای مو و جلوگیری از شوره چرب مورد استفاد قرار می گیرد.

شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو 4G هیدرودرم

۲۶.۵۰۰ تومان

شاخصه های شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو 4G هیدرودرم :

 • حاوی جینسینگ، عصاره زنجبیل، عصاره سیر، آلوئه ورا و چای سبز.
 • حاوی زینک پیریتیون و سالیسیلیک اسید.
 • افزایش دهنده شادابی و حالت پذیری موها.
 • کاهش خارش و پوسته ریزی کف سر.
 • برطرف کننده چربی اضافی مو.
 • برطرف کننده انواع شوره سر.
 • تقویت کننده پیاز مو.
 • ضدآلودگی هوا.

شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان

۱۲۵.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان با دارا بودن ترکیبات ضد قارچ مانند؛ پیروکتون اولامین وکلیمبازول در درمان و کنترل انواع مختلف شوره سر و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ

۱۹۹.۵۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات لایه بردار قوی در درمان شوره های خشک و مقاوم، از بین برنده پوسته های ناشی از فعالیت قارچی و همچنین درمان قرمزی و التهاب ناشی از خارش کف سر مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ

۲۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری جهت درمان شوره های مقاوم و چرب، خارش و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو ضد شوره حاوی ۲% سالیسیلیک اسید کپیدرما

۲۳۰.۰۰۰ تومان

شاخصه های شامپو ضد شوره حاوی ۲% سالیسیلیک اسید کپیدرما :

 • حذف کننده لایه شاخی و شوره های سر.
 • تقویت کننده و افزایش دهنده رشد مو.
 • مناسب برای استفاده آقایان و بانوان.
 • جلوگیری از بازگشت شوره سر.
 • مؤثر در درمان درماتیت سبورئیک.
 • ضد عفونی کننده و ضد خارش.
 • ضد قارچ قوی و آنتی باکتریال.
 • افزایش دهنده گردش خون.

شامپو ضد شوره اورفین فارما

۴۸۷.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره اورفین فارما با دارا بودن روغن هسته انگور، کلاژن و عصاره پروتئین های گیاهی فیبری علاوه بر رفع شوره سر به تقویت تارهای مو نیز کمک زیادی می کند.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو ضد شوره نلا کتوکونازول

۵۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره نلا کتوکونازول جهت رفع شوره‌های چرب و مقاوم به درمان، جلوگیری از رشد قارچ‌های مولد شوره سر و ضد عفونی کردن پوست‌های عفونی تهیه و تولید شده است.

محلول ضد شوره نلا نازول

۱۴۹.۰۰۰ تومان
محلول ضد شوره نلا نازول حاوی عصاره آلوئه ورا و گل بنفشه می باشد که برای رفع شوره، خارش پوست سر، قطع ریزش و رویش مجدد مو بسیار مفید می باشد. این محصول برای انواع مو مناسب است.

شامپو نلا سلنیوم

۶۹.۰۰۰ تومان
شامپو نلا سلنیوم مانع از رشد باکتری‌ها و قارچ‌های مولد شوره سرشده و التهاب، خارش، قرمزی و پوسته پوسته شدن سر را نیز برطرف می نماید.