نمایش 1–24 از 48 نتیجه

نمایش 1–24 از 48 نتیجه

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا

قیمت: 125,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا، یک فرآورده منحصر به فرد، غنی شده از کافئین و عصاره های گیاهی با مهار کردن ریزش مو به رشد مجدد آنها نیز کمک می کند.

شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی

قیمت: 120,000 تومان
شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی با دارا بودن ماده اصلی پیروکتون اولامین بعنوان جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد خارش و ضد شوره شناخته شده است.

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب

قیمت: 99,800 تومان
شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب شوره‌های شدید، التهاب و خارش پوست سر را رفع کرده و از بروز مجدد شوره‌ها جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد شوره ایروکس

قیمت: 63,900 تومان
شامپو ضد شوره ایروکس با استفاده از ترکیب ضد شوره اکتوپیروکس که جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره می باشد، خارش و شوره سر را درمان می کند.

شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم

قیمت: 71,770 تومان
شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم حاوی ترکیباتی همچون گزنه و بید کانادایی، پیش ساز ویتامین B5 و همچنین کلیمبازول، سیکلو پیروکس و اسید سالیسیلیک می باشد که برای درمان شوره های چرب و مقاوم فرموله شده است.

شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا مناسب انواع مو

قیمت: 95,000 تومان
شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا با داشتن فرمولاسیون ویژه پوسته های خارش دار پوست را از بین می برد و تأثیر بسزایی در بهبود عوارض ناشی از پسوریازیس دارد.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا

قیمت: 74,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تأثیر بسزایی در درمان و کنترل شوره های مقاوم، درماتیت سبورئیک، رفع پوسته های سفید رنگ و درمان خارش پوست سر دارد.

شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا

قیمت: 114,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا ریزش موی ناشی از شوره و پوسته ریزی را مهار کرده و سبب افزایش رطوبت و حس خنکی پوست سر می‌شود.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا

قیمت: 114,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا حاوی ترکیباتی پروبیوتیکی همچنین عصاره بید و مواد مؤثر کلیمبازول و زینک اومادین بوده که با تنظیم چربی پوست سر و رفع خارش، از شوره سر جلوگیری می‌کند.

شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز، با دارا بودن عصاره های گیاهی فوق العاده از ریزش موها جلوگیری کرده، شوره سر را کنترل می کند و سبب تحریک ریشه مو برای رویش مجدد می شود.

سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی موها را تغذیه کرده و موجب بهبود ریزش مو، موخوره، شوره سر، خارش سر و همچنین کنترل چربی سر می شود.

شامپو ضد شوره چرب استم سل

قیمت: 149,000 تومان
شاخصه های شامپو ضد شوره چرب استم سل :
 • حاوی مواد پری بایوتیک برای حفظ میکروارگانیسم های مفید.
 • افزایش حالت پذیری، درخشندگی و شانه پذیری موها.
 • جلوگیری از عود مجدد شوره و کاهش پوسته ریزی.
 • تنظیم و کنترل چربی غدد سبابه پوست سر.
 • بسیار ملایم و مناسب برای مصرف روزانه.
 • حفاظت از باکتری‌ های مفید پوست سر.
 • حفظ رطوبت طبیعی پوست و مو.
 • رفع خارش و التهاب پوست سر.
 • فاقد سولفات .

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی

قیمت: 170,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی مناسب موهای چرب تا معمولی با دارا بودن ترکیباتی همچون کلیمبازول برای درمان شوره سر فرموله شده است که با قدرت بالایی که دارد پس از مصرف یک دوره ۳ تا ۴ ماهه شوره سر را کاملا برطرف می کند.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی

قیمت: 160,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی مناسب برای پوست سر خشک و حساس حاوی عصاره‌ گیاهانی همچون پونه کوهی و آویشن شیرازی می باشد که با داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ، شوره سر، خارش و پوسته ریزی را کنترل می‌کند.

شامپو ضد شوره موی خشک درمالیفت مدل ویتاکر

قیمت: 68,800 تومان
شامپو ضد شوره موی خشک درمالیفت مدل ویتاکر حاوی جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات ضد شوره و ضد سبوره و التیام بخش پوست سر علاوه بر درمان شوره‌های مقاوم باعث رفع خارش، خشکی و التهاب پوست سر گردیده و موها را نرم و درخشان می‌کند.

شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر

قیمت: 96,500 تومان
شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری نموده و تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم می کند.

شامپو ضد شوره خشک و ملایم کاندید

قیمت: 124,500 تومان
شامپو ضد شوره خشک و ملایم کاندید با مهار رشد قارچ‌ها موجب رفع شوره سر شده و به کاهش خارش و قرمزی پوست سر نیز کمک می‌نماید.

شامپو ضد شوره چرب و مقاوم کاندید

قیمت: 124,500 تومان
شامپو ضد شوره چرب و مقاوم کاندید با بهره گیری از ترکیبات قوی ضد قارچ، شوره های چرب و مقاوم را از بین برده و با ادامه مصرف خارش و قرمزی پوست سر را نیز درمان می کند.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پتال فِرش – هیر رسکیو

قیمت: 238,000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پتال فِرش - هیر رسکیو به عنوان یک محصول ارگانیک و با کیفیت جهت پاک کنندگی پوست سر، تقویت مو و افزایش ضخامت موهای نرمال مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

قیمت: 213,000 تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو ضد شوره حاوی ۲% سالیسیلیک اسید کپیدرما

قیمت: 109,000 تومان

شاخصه های شامپو ضد شوره حاوی ۲% سالیسیلیک اسید کپیدرما :

 • حذف کننده لایه شاخی و شوره های سر.
 • تقویت کننده و افزایش دهنده رشد مو.
 • مناسب برای استفاده آقایان و بانوان.
 • جلوگیری از بازگشت شوره سر.
 • مؤثر در درمان درماتیت سبورئیک.
 • ضد عفونی کننده و ضد خارش.
 • ضد قارچ قوی و آنتی باکتریال.
 • افزایش دهنده گردش خون.

شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ

قیمت: 185,000 تومان
شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری جهت درمان شوره های مقاوم و چرب، خارش و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ

قیمت: 186,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات لایه بردار قوی در درمان شوره های خشک و مقاوم، از بین برنده پوسته های ناشی از فعالیت قارچی و همچنین درمان قرمزی و التهاب ناشی از خارش کف سر مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان

قیمت: 89,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان با دارا بودن ترکیبات ضد قارچ مانند؛ پیروکتون اولامین وکلیمبازول در درمان و کنترل انواع مختلف شوره سر و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.