نمایش 1–24 از 120 نتیجه

سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری 50 میلی لیتر

۱.۲۳۷.۰۰۰ تومان
سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری یک انتخاب عالی جهت تقویت ریشه و ساقه مو می باشد که با داشتن ترکیبات موثر از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم 250 میلی لیتر

۱۹۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم یک محصولی ایده آل برای بانوان و آقایان مبتلا به ریزش مو است که با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت موها از ریزش آنها نیز جلوگیری می کند.

لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال یک محلول رویش و محرک رشد مو برای انواع ریزش مو بوده که کیفیت مواد اولیه مناسبی دارد و علاوه بر ماینوکسیدیل دارای چندین ترکیب تقویت کننده و ضد ریزش مو می باشد که علاوه بر رشد مجدد موها باعث تقویت و جلوگیری از ریزش مو ها نیز می گردد.

لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H حجم 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H یک فرآورده با ترکیبات طبیعی و گیاهی است که علاوه بر جلوگیری ازریزش مو، سبب رشد موهای جدید شده و می تواند به خوبی روند پیری مو را کند کرده چرا که در ترکیبات گیاهی خود حاوی گیاهان با ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی می باشد.

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما مدل فولی وست، ۲۰ میلی لیتر

۲۲۸.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما با داشتن ترکیبات بی نظیر، شامل ویتامین ها و انواع عصاره های گیاهی و... مواد حیاتی مورد نیاز ریشه و تقویت پیاز مو را فراهم نموده و به تبع آن تقویت رشد مو و بهبود ریزش موی سکه ای (آلوپسی آرتا) در موی سر، ابرو و ریش را نیز به دنبال خواهد داشت.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور مدل آنتی شوت، 125 میلی لیتر

۹۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور، به دلیل داشتن عصاره جینسینگ، روند ریزش موها را کند کرده و باعث افزایش رشد موها می شود.

شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا مدل اسکالپ فورت، 200 میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا به عنوان یک محصول تخصصی برای مقابله با ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو شناخته شده است که با تحریک رشد سلول‌های پوست سر، به افزایش رشد و کاهش ریزش موها و همچنین ترمیم آسیب‌های فیزیکی موها در اثر عوامل مکانیکی مانند سشوار و اتو مو کمک شایانی می کند.  

شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، 1000 میلی لیتر

۲۴۸.۰۰۰ تومان۲۶۲.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تمیز کردن کامل مو از آلودگی ها و چربی ها، سبب تقویت و ترمیم فولیکول های مو شده که این امر ریزش مو را کنترل می نماید.

لوسیون ضد ریزش موی ماینوکسیدیل سیلورال، 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون ضد ریزش موی ماینوکسیدیل سیلورال با استفاده از انتقال دهنده نانو ذرات نقره و ساپونین باعث افزایش ضخامت و استحکام مو، تغذیه فولیکول مو و بهبود گردش خون شده و در درمان ریزش مو و کنترل ریزش مو موثر عمل می کند.

تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا 115 میلی لیتر

۴۲۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا با دارا بودن ترکیبات موثر سبب کاهش ریزش مو، کمک به رویش مجدد و بازسازی و احیا سلامت مو و اسکالپ می‌شود.

شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا 250 میلی لیتر

۳۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا،با بهره گیری از ترکیبات موثر مانند؛ سیستئین، ویتامین B۶، روی، بیوتین، کافئین، اسیدهای آمینه ضروری و اسید هیالورونیک اسید، ابتدا از ریزش مو جلوگیری کرده و سپس به رشد مجدد و پرپشت شدن انها کمک می نماید.

تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم، 80 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر تقویت و تغذیه پیاز مو و افزایش جریان خون در اطراف فولیکول‌ها، با مهار تولید آنزیم دی هیدرو تستوسترون مانع از ریزش موی سر می‌شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم ۶۰ میلی لیتر

۲۱۷.۰۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم با تغذیه فولیکول های ضعیف و نازک مو و با افزایش جریان خون در اطراف آنها موجب توقف ریزش موهای غیر آندروژنیک (غیر ارثی- هورمونی) و باعث پرپشتی موها می شود.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل 200 میلی لیتر

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل به ترمیم لایه بیرونی ساختار مو (کوتیکول) کمک نموده و از کم رنگ شدن رنگ مو در اثر شستشوی روزانه جلوگیری می نماید.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم، ۲۰۰ میلی لیتر

۱۵۰.۳۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم با دارا بودن فرمولاسیونی موثر، یک محصول چند کاره است که علاوه بر نابود کردن قارچ های کف سر و برطرف نمودن شوره سر، فولیکول مو را تقویت نموده و از ریزش موها نیز جلوگیری می نماید.

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۱۲۱.۶۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا حاوی کافئین، ماینوکسیدیل و بیوتین است که ضمن کمک به درمان ریزش مو به تقویت ریشه مو نیز کمک می‌کند.

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا از ریزش بیش از حد مو جلوگیری نموده و علاوه بر کاهش چربی اضافی کف سر، از سفید شدن تارهای مو نیز جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر، 335 میلی لیتر

۲۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر به دلیل داشتن ترکیبات آبرسان خشکی موها را درمان نموده و از شکنندگی آن ها نیز جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان تگودر، 355میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان تگودر با بهره مندی از ترکیبات موثر گیاهی و با تقویت فولیکول مو باعث رشد مجدد موها و همچنین پرپشتی و افزایش حجم موها می شود.  

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش مدل تی تری، 475 میلی لیتر

۲۶۰.۵۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی همچون روغن درخت چای با تغذیه و خونرسانی بیشتر فولیکول‌های مو موجب تقویت و بازسازی موها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش با ترکیبی قدرتمند از روغن آرگان ارگانیک و عصاره گیاهانی مانند رزماری، نعناع، آلوئه ورا و گل همیشه بهار، به آبرسانی و حفظ رطوبت موها کمک می کند.

شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه برتقویت موهای ضعیف، به استحکام بخشی موها نیز کمک شایانی می کند.

محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ، 45 میلی لیتر

۵۸۸.۰۰۰ تومان
محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات ویژه و موثر علاوه برتقویت فولیکول‌های مو با بهره مندی از میزان بالای مهارکننده های اختصاصی DHT موجب کاهش ریزش موهای آقایان می شود.