نمایش 1–24 از 200 نتیجه

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی نموده و باعث نرمی، لطافت و صاف شدن پوست می شود. همچنین صابون گلیسیرینه شفاف آلوئه ورا لوفا فلویو موجب جوانسازی، شادابی و لطافت پوست شده و برای انواع پوست مناسب است.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو به عنوان یک لایه بردار طبیعی، به رفع سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه لوفا فلویو باعث حفظ شادابی و طراوت پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس 150 میلی لیتر

۳۴۱.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس علاوه بر رفع آلودگی‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین سی باعث روشن شدن پوست می شود. فوم شستشوی صورت برایت مکس با تامین رطوبت پوست از خشکی، چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

بی بی کرم سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم سی بی پاریس جهت کنترل ترشح چربی پوست و از بین بردن منافذ باز پوستی، کاهش لکه های پوستی و اصلاح عیوب و مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس با دارا بودن خاصیت ضد لک بسیار قوی، لک های تیره و جای جوش و آکنه را از سطح پوست از بین برده و باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این کرم قوی روشن کننده صورت برای انواع پوست مناسب بوده و هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی‌آورد.

سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید 12 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۳۸۸.۰۰۰ تومان
سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید ۱۲ درصد اوردینری با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی از پوست حمایت کرده و باعث رفع جای جوش، لکه ها، تیرگی ها ،علائم پیری، و ناهمواری‌های پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست مناسب است.

سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید 15 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۰۷.۰۰۰ تومان
سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید ۱۵ درصد اوردینری با دارا بودن فرمولاسیونی سبک و قدرت اثرگذاری سریع به داشتن پوستی سالم‌تر و بدون چین و چروک کمک زیادی می‌کند. این سرم روشن کننده برای افراد وگان نیز قابل استفاده است.

سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۲۲.۰۰۰ تومان
سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد تاثیر بسیار خوبی در روشن کنندگی پوست گذاشته و باعث کاهش علائم پیری و از بین رفتن خطوط ظریف پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است.

کرم ژل ضد آفتاب روشن کننده رویوال SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۸۴.۹۰۰ تومان
کرم ژل ضد آفتاب روشن کننده رویوال علاوه بر محافظت از پوست در برابر نور خورشید، به دلیل دارا بودن ترکیبات ضد لک، همچون ویتامین E، ویتامین C، هیالورونیک اسید، عصاره شیرین بیان و آربوتین، در بهبود لک های پوستی نیز موثر است.

سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۴۹۴.۰۰۰ تومان
سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری با حذف سلول های مرده پوست و پاکسازی منافذ باز پوست سبب بهبود شفافیت و یکدست شدن رنگ پوست می شود.

ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک، جهت رفع و جلوگیری از ایجاد لک و نقاط تیره پوستی، بر طرف نمودن خطوط ریز و سطحی صورت، ایجاد شفافیت، درخشندگی و جوانسازی پوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

سرم صورت ویتا سی اسکین وان 30 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
سرم صورت ویتا سی اسکین وان با بهره گیری از ترکیبات موثر و با اثرگذاری بسیار بالایی که دارد، باعث کاهش لک‌های تیره پوست، کاهش خطوط ریز و شفاف‌تر نمودن پوست صورت در کمترین زمان ممکن می‌شود.

لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان 150 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان با ترکیبات موثر و خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد از پوست در برابر استرس اکسیداتیو و پیری زودرس پوست محافظت نموده و با تقویت الاستیسیته و استحکام پوست، از ایجاد چروک نیز جلوگیری می‌نماید.

محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو 30 میلی لیتر

۵۵۵.۰۰۰ تومان
محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو LOTARO با بهره مندی از دو ترکیب موثر زینک و نیاسینامید، با کنترل ترشح چربی پوست، جوش های فعال را از بین می برد و منافذ باز پوست را نیز کوچک تر می کند. این محلول یک محصول برای درمان جوش و آکنه به حساب می آید.

محلول ضد لک و روشن کننده آلفا آربوتین ال3 لوتارو 30 میلی لیتر

۶۳۵.۱۰۰ تومان
محلول ضد لک و روشن کننده آلفا آربوتین ال3 لوتارو با دارا بودن 2 درصد آلفا آربوتین و هیالورونیک اسید برای انواع پوست مناسب است و می تواند برای درمان انواع لک ها، از جمله لک های ناشی از آفتاب، جای جوش و کک و مک استفاده شود.

محلول ضد چروک حاوی رتینول ال5 لوتارو 30 میلی لیتر

۵۶۶.۰۰۰ تومان
محلول ضد چروک حاوی رتینول ال5 لوتارو با دارا بودن 0.1 درصد رتینول خالص، یک محصول مراقبت از پوست است که با بهره‌گیری از فناوری‌های نوآورانه،به جوانسازی پوست کمک می‌کند.

تونر پوست خشک بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست خشک بیکن با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر کاهش التهاب و حساسیت های پوستی عمل آبرسانی و رطوبت رسانی روی پوست را نیز به خوبی انجام  داده و موجب درخشندگی و لطافت پوست می شود.

اسپری ضد آفتاب ویتامین C ویتالیر با SPF50 حجم 150 میلی لیتر

۳۹۸.۷۰۰ تومان
اسپری ضد آفتاب ویتامین C ویتالیر علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر نورخورشید، دارای خاصیت روشن کنندگی و ضدلک نیز می باشد. این محصول ساختاری بسیار سبک و زود جذبی دارد که در مقابل تعریق و آب نیز مقاوم است.

ژل مرطوب کننده پوست حاوی ویتامین E درماپلاس 30 میلی لیتر

۳۲۸.۷۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده پوست حاوی ویتامین E درماپلاس با دارا بودن پایدارترین نوع ویتامین E و با تامین رطوبت مورد نیاز سلول‌ها، به ترمیم و بازسازی پوست نیز می‌پردازد. استفاده از این محصول روند پیری پوست را کند نموده و موجب کاهش چین و چروک‌ها می‌شود.

کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین 30 میلی لیتر

۵۱۶.۳۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین علاوه بر شفاف نمودن پوست دارای خاصیت لایه برداری و ضدالتهابی بوده و با خاصیت آنتی تیروزیناز از ایجاد لک بر روی پوست جلوگیری می‌کند. همچنین این محصول با ترکیبات موثری که دارد بر روی مکانیسم‌های ایجاد لک تاثیر گذاشته و ساخت ملانین که عامل ایجاد لک است را کنترل می‌ نماید.

کرم روشن کننده مدیلن ۵۰ میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده مدیلن با دارا یودن ترکیباتی همچون اکتادسن دی اوئیک اسید و الفا هیدروکسی اسید و با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، موجب جوانسازی و زیبایی پوست می شود. همچنین این محصول کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد و چروک های پوستی را کاهش می دهد.

ژل لایه بردار فوری و روشن کننده ویتامین C پریم 150 میلی لیتر

۳۳۹.۰۰۰ تومان
ژل لایه بردار فوری و روشن کننده ویتامین C پریم با خاصیت روشن کنندگی و لایه برداری خود باعث رفع جوش‌های سر سیاه و لک‌های پوستی شده و با مهار علائم پیری، پوستی جوان و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.