نمایش 1–24 از 87 نتیجه

نمایش 1–24 از 87 نتیجه

کپسول هیالورون پلاس آپوویتال

قیمت: 305,000 تومان
کپسول هیالورون پلاس آپوویتال با ترکیبی از هیالورونیک اسید، کلاژن، ویتامین ث و بیوتن، آبرسانی به پوست را افزایش داده و منجر به ترمیم پوست و افزایش زیبایی صورت می شود.

پودر کلاژن کلاژینو

قیمت: 420,000 تومان
پودر کلاژن کلاژینو نوع منحصر به فرد با قابلیت جذب بسیار بالا از کلاژن ماهی است که با نام پودر کلاژن ماهی نیز شناخته می‌شود.

کرم ضد آفتاب و ضد چروک سان سیف SPF50

قیمت: 133,200 تومان199,900 تومان
کرم ضد آفتاب و ضد چروک سان سیف با SPF50  با بهره گیری از تکنولوژی سلول‌های بنیادی در ساخت این کرم و نفوذ پذیری بالای آن در لایه‌های درونی پوست، سبب تحریک سلول‌های زاینده و تقویت ساختار پوست شده و ترکیبات فعال موجود در آن با تحریک سنتز کلاژن و الاستین، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد.

کرم ژل دور چشم ضد چروک و ضد تیرگی الارو

قیمت: 295,000 تومان
کرم ژل دور چشم ضد چروک و ضد تیرگی الارو با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد باعث کاهش تیرگی و حلقه‎ های سیاه دور چشم می شود.

کرم ضد چین و چروک بیوتی اسکین

قیمت: 102,500 تومان
کرم ضد چین و چروک بیوتی اسکین به دلیل تحریک کلاژن سازی به رفع خطوط سطحی پوست و کاهش چین و چروک کمک کرده و باعث جوان سازی و افزایش استحکام پوست می‌شود.

کرم سفت کننده پوست درمالیفت مدل فرمالیفت

قیمت: 78,800 تومان
کرم سفت کننده پوست درمالیفت مدل فرمالیفت دارای خاصیت سفت کنندگی و لیفتیگ می باشد که باعث کاهش چین و چروک و افزایش قوام و سفتی پوست می شود و با نرم کنندگی و تأثیر طولانی مدت از ایجاد علائم پیری جلوگیری می کند.

سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا

قیمت: 482,000 تومان
سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا ترکیبی بسیار ویژه از آرژنین، لیپوسمیک، سویا و مواد مرطوب کننده پوست بوده که موجب کاهش چین و چروک و رفع نشانه های پیری پوست می گردد.

کرم بازسازی کننده و ضدچروک روز لایسل

قیمت: 357,000 تومان
کرم بازسازی کننده و ضدچروک روز لایسل دارای اثرات آنتی اکسیدان و ضد چروک قوی بوده و از پوست در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می‌کند.

کرم بازسازی کننده و ضدچروک شب لایسل

قیمت: 357,000 تومان
کرم بازسازی کننده و ضدچروک شب لایسل حاوی کیوتن و آمینو اسیدها و مواد مغذی پوست می باشد که با مهار تخریب کلاژن به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک کرده، پوست را بازسازی کرده و به صورت عمقی آبرسانی می کند.

کرم لیفتینگ دلانو

قیمت: 230,000 تومان
کرم لیفتینگ دلانو با بالا بردن سطح الاستینه پوست آن را سفت و محکم می کند و آسیب هایی که رادیکال های آزاد به پوست وارد کرده اند را از بین می برد و در رفع چین و چروک پوست نیز نقش بسزایی دارد.

کرم ضد چروک لاکوئینتا

قیمت: 339,300 تومان
کرم ضد چروک لاکوئینتا با تحریک و بهبود رشد سلول های چربی پوست به عنوان یک لیپوفیلر (پرکننده طبیعی) عمل نموده و باعث بازسازی و افزایش استحکام پوست می شود.

سرم لیفتینگ لاکوئینتا

قیمت: 732,600 تومان
سرم لیفتینگ لاکوئینتا حاوی غلظت بالایی از ترکیبات جوانساز، لیفتینگ و سیستم بیو اکتیو پپتیدی می باشد که این پپتیدها عصب سلولی را تقویت نموده و سرعت پیام رسانی سلولی را بهبود می بخشند.

کرم مناسب چروک های سطحی پوست لوسل SPF15

قیمت: 189,800 تومان
کرم مناسب چروک های سطحی پوست لوسل با دارا بودن SPF15, علاوه بر برطرف نمودن چین و چروک های عمیق پوست، از آن در برابر اشعه های مضر UVA و UVB نور خورشید نیز مراقبت می کند.

کرم مرطوب کننده و ضد چروک دست پیلاری الکسیس

قیمت: 366,000 تومان
کرم مرطوب کننده و ضد چروک دست پیلاری الکسیس به عنوان محصولی ضد لک و ضد چروک با ساختاری سبک و غیر چرب با جذب سریع به منظور رطوبت رسانی و ایجاد نرمی و لطافت در پوست های خشک فرموله شده است.

سرم لیفتینگ پوست اسکین کد

قیمت: 819,400 تومان
سرم لیفتینگ پوست اسکین کد ضد چروک و بازسازی کننده بافت پوست بوده و با لیفت پوست و افزایش استحکام آن، باعث یکدست شدن پوست می گردد.

کرم ضد چروک روز اسکین کد SPF 15

قیمت: 1,336,000 تومان
کرم ضد چروک روز اسکین کد SPF 15 سرشار از گوی های آبی رنگ حاوی ویتامین E و A و ترکیبات ضد پیری می باشد که باعث بهبود ساختار پوست، تأخیر روند پیری و کاهش خطوط و چروک می گردد.

سرم قوی مناسب چروک‌های پوست درمایونیک

قیمت: 646,000 تومان
سرم قوی مناسب چروک‌های پوست درمایونیک باعث تسریع بازسازی سلولی و تحریک سنتز پروتئین‌های کلاژن و الاستین می شود.

سرم ضد چروک آرگان اکسکلوسیو

قیمت: 763,000 تومان
سرم ضد چروک آرگان اکسکلوسیو حاوی مواد خاص و منحصر بفردی است که استقامت پوست را تا حد زیادی بالا برده و آن را کشیده و سفت‌تر نشان می‌دهد.

سرم ضد چروک رتینول اکسکلوسیو

قیمت: 781,000 تومان
سرم ضد چروک رتینول اکسکلوسیو با دارا بودن ترکیبات پیچیده  و تکامل یافته باعث می شود تا ظاهر پوست به گونه ای آشکارا سفت و کشیده به نظر آید.

کرم ضد چروک طلا اکسکلوسیو

قیمت: 745,000 تومان
کرم ضد چروک طلا اکسکلوسیو با دارا بودن میکرو ذرات طلا، بافت های پوست را جهت تولید الاستین و کلاژن بیشتر تحریک نموده و چروکهای قدیمی را کاهش می دهد.

سرم صورت با EGF اکسکلوسیو

قیمت: 556,300 تومان
سرم صورت با EGF اکسکلوسیو یک سرم حرفه ای می باشد که سبب تحریک رشد سلولی و یافته های کلاژن ساز می شود.

کرم روز سم مار و مروارید اکسکلوسیو

قیمت: 725,000 تومان
کرم روز سم مار و مروارید اکسکلوسیو محصولی با فرمولاسیونی غنی و منحصر به فرد است که دارای مقدار زیادی روغن نرم کننده و کره شی باتر می باشد.

پودر کلاژن بیوتی کلاژینو، سلامت پوست، مو و ناخن✅

قیمت: 580,000 تومان
پودر کلاژن بیوتی کلاژینو حاوی پودر کلاژن ماهی، ویتامین سی، زینک، بیوتین و هیالورونیک اسید می باشد که به عنوان محصولی کامل برای تقویت پوست، مو و ناخن مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم مناسب چروک های سطحی پوست ویلی کر

قیمت: 422,000 تومان
کرم مناسب چروک های سطحی پوست ویلی کر به دلیل دارا بودن عصاره بسیار قوی روغن درخت چای و عصاره گل بنفشه با تحریک ساخت کلاژن و الاستین پوست به کاهش چین و چروک ریز پوست کمک کرده و مانع از تشکیل چروک‌های جدید می‌شود.