نمایش 1–24 از 37 نتیجه

ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک با افزایش الاستیسیته پوست هر نوع چین و چروک و افتادگی را برطرف نموده به طوری که از عمق چروک ها می کاهد و به این صورت موجب جوانسازی پوست می شود.

سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی، انرژی‌بخشی، محافظت در برابر رادیکال‌های آزاد، ضد چروک، ترمیم‌کنندگی و بازسازی ساختار پوست می باشد که برای انواع پوست مناسب است.

لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان 150 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان با ترکیبات موثر و خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد از پوست در برابر استرس اکسیداتیو و پیری زودرس پوست محافظت نموده و با تقویت الاستیسیته و استحکام پوست، از ایجاد چروک نیز جلوگیری می‌نماید.

سرم لیفتینگ لیفتلیا درمال فوکوس 40 میلی لیتر

۴۹۷.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ لیفتلیا درمال فوکوس با داشتن ترکیبات گیاهی محصولی مناسب برای سفت کردن پوست است که به حفظ زیبایی و استحکام پوست کمک زیادی نموده و به طور کلی چین و چروک پوستی را کاهش داده و خاصیت ضد پیری دارد.

کرم لیفتینگ روز پروژنا سین بیونیم 50 میلی لیتر

۱.۱۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ روز پروژنا سین بیونیم محصولی برای لیفت پوست صورت است که به جوان سازی و یکدستی پوست کمک نموده و می تواند چروک های پوست را پر کند.

سرم روشن کننده ویتامین C توتال درم 30 میلی لیتر

۴۵۱.۳۰۰ تومان
سرم روشن کننده ویتامین C توتال درم، به جوانسازی، یکنواخت شدن و روشن شدن رنگ پوست کمک نموده و با بافت سبک و زود جذبی که دارد باعث افتادگی پوست نمی شود و از این مورد جلوگیری می کند.

کرم لیفتینگ صورت توتال درم 50 میلی لیتر

۴۳۶.۲۰۰ تومان
کرم لیفتینگ صورت توتال درم به دلیل داشتن ترکیبات موثر جهت افزایش کلاژن سازی و جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از ان می توانید از این مشکلات جلوگیری کنید.

کرم ضدچروک و لیفتینگ روز ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 40 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ روز ژیل بوته مدل لیس اکتیو با دارا بودن ترکیبات طبیعی منحصر به فرد خود، علاوه بر اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را نیز افزایش می‌دهد.

کرم ضدچروک و لیفتینگ شب ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 40 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ شب ژیل بوته مدل لیس اکتیو یکی از بهترین کرم های مخصوص شب است که شما می توانید با استفاده از آن طراوت پوست خود را حفظ کرده و به بازسازی و ترمیم آن کمک موثری نمایید.

سرم آمینو اسید و ویتامین B5 اوردینری، 30 میلی لیتر

۱.۰۴۹.۰۰۰ تومان
سرم آمینو اسید و ویتامین B5 اوردینری یک محصول مراقبت از پوست است که شامل ترکیباتی از آمینو اسیدها و ویتامین B5 است و با تعادل حفظ رطوبت پوست، به بهبود احساس نرمی، لطافت و جوانسازی پوست کمک می کند.

کرم بهبود دهنده چروک درماتیپیک، 30 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم بهبود دهنده چروک درماتیپیک با لایه برداری بسیار ملایم، موجب افزایش سنتر کلاژن، الاستین و رطوبت رسانی عمقی پوست، جوانی، شادابی و شفافیت پوست شده و علائم پیری را از بین می‌برند.

کرم سفت کننده پوست تگودر، 100 میلی لیتر

۴۷۰.۰۰۰ تومان
کرم سفت کننده پوست تگودر با تحریک فیبروپلاست‌های سازنده کلاژن به تولید کلاژن و الاستین کمک نموده و با افزایش تولید کلاژن سبب رفع خطوط و چروک‌های پوستی می‌شود.

ژل مرطوب کننده و لیفتینگ دوتینی مدل هیدرا، 50 میلی لیتر

۷۴۲.۸۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده و لیفتینگ دوتینی مدل هیدرا دارای خاصیت ضد چروک بوده و با رطوبت رسانی عمیق پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

سرم لیفتینگ صورت میلیتو، 30 میلی لیتر

۷۳۲.۶۰۰ تومان
سرم لیفتینگ صورت میلیتو با دارا بودن ترکیبات موثر به تقویت پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی آن کمک نموده و موجب آبرسانی عمیق پوست می شود و استفاده منظم از آن پوست را شفاف و تقویت می کند.

کرم لیفت شب پروژنا سین بیونیم 50 میلی لیتر

۱.۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفت شب پروژنا سین بیونیم یک محصول ضد پیری است که با دارا بودن فرمولاسیون ویژه خود، خطوط ریز و چین و چروک پوست را برطرف نموده و موجب استحکام و درخشندگی پوست نیز می شود.

کرم ضد چروک حلزون اکسکلوسیو 50 میلی لیتر

۱.۱۳۵.۲۰۰ تومان
کرم ضد چروک حلزون اکسکلوسیو با دارا بودن بزاق تصفیه شده حلزون، اثری سه گانه داشته و علاوه بر تغذیه پوست، آن را سفت کرده و حالت کشایی آن را افزایش می دهد.

کرم لیفتینگ شب ورونیک 50 میلی لیتر

۹۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ شب ورونیک با دارا بودن ترکیبات طبیعی منحصر به فرد، ضمن اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را نیز افزایش می‌دهد. این کرم برای انواع پوست مناسب می باشد.

لوسیون ضد چروک فیس دوکس مدل بوتوزوم

۳۹۱.۷۰۰ تومان
لوسیون ضد چروک فیس دوکس از چروک پوست جلوگیری کرده و پیری پوست را به تعویق می‌اندازد و برای انواع پوست مناسب است.

کرم چروک های سطحی پوست دست فیس دوکس مدل لیفتازوم

۳۵.۸۰۰ تومان
کرم چروک‌های سطحی پوست دست فیس دوکس علاوه بر تقویت قوام، استحکام و سفت‌شدن پوست دست، به کاهش چروک‌های موجود بر روی پوست دست کمک شایانی می‌کند.

کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس مدل لیفتازوم

۱۶۸.۵۰۰ تومان
کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس میزان کلاژن و الاستین پوست را افزایش داده و موجب کاهش تعداد سلول های آسیب دیده ناشی از نور آفتاب و برطرف نمودن آسیب های وابسته به افزایش سن پوست می گردد.

کرم Q10 + ویتامین C دکتر ژیلا

۶۳.۵۰۰ تومان
کرم Q10 + ویتامین C دکتر ژیلا با ترکیبات منحصر به فردی که دارد در پيشگيری از خطوط باريک، افزايش کشيدگی و استحکام پوست موثر بوده و سبب روشن شدن رنگ پوست و تحريک سنتز کلاژن سازی می شود.

کرم شب دکتر ژیلا

۳۶.۹۰۰ تومان
کرم شب دکتر ژیلا با دار بودن ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد چروک از پیری پوست جلوگیری نموده و یک تقویت کننده، مغذی و آبرسان مناسب برای پوست های دهیدراته می باشد.

کرم لیفتینگ روز ورونیک

۶۵۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ روز ورونیک مناسب انواع پوست با دارا بودن ترکیبات صد در صد طبیعی علاوه بر اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، موجب افزایش سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست نیز می شود.

ماسک صورت کلاژن دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت کلاژن دیگنیتی با فعال کردن محرک های پوست و افزایش ساخت کلاژن، باعث آبرسانی و جوانسازی پوست شده و شادابی و طراوت را به پوست هدیه می دهد.