نمایش 1–24 از 81 نتیجه

نمایش 1–24 از 81 نتیجه

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک (مناسب پوست های حساس و مستعد آکنه)

قیمت: 89,000 تومان

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک با ترکیبات ویژه ایی از عصاره های طبیعی گیاهی موجب پاکسازی پوست از آلودگی ها و آسیب‌های محیطی می شود.

محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک (مناسب پوست های چرب و جوش دار)

قیمت: 138,500 تومان
محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک با افزایش میزان سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست موجب بهبود آکنه‌های (پاپول، پستول و ندول) و آکنه‌های غیر التهابی (سر سیاه و سر سفید) در تمام نواحی بدن از جمله صورت، بدن و پشت نیز می‌شود.

ژل مناسب پوست چرب درمالیفت مدل سبولیفت فورت

قیمت: 168,500 تومان
ژل مناسب پوست چرب درمالیفت مدل سبولیفت فورت با ترکیبات ویژه ایی که دارد به رفع سریع آکنه‌های التهابی و چرکی صورت و بدن کمک کرده و از بروز جوش‌های سر سیاه و سر سفید نیز جلوگیری می‌نماید.

کرم متعادل کننده چربی پوست درمالیفت مدل سبولیفت

قیمت: 79,800 تومان
کرم متعادل کننده چربی پوست درمالیفت مدل سبولیفت با کاهش چربی و متعادل کردن آن در سطح پوست سبب درمان و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه جدید می شود.

محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

قیمت: 89,500 تومان
محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

قیمت: 75,500 تومان
ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت علاوه بر جلوگیری از ایجاد چربی بر روی پوست و رفع آن، موجب لایه برداری از سطح پوست شده و ترشح بیش از حد سبوم پوست را کنترل می کند و برای شستشوی پوست صورت و بدن قابل استفاده است.

ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل

قیمت: 124,000 تومان
ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل مناسب پوست چرب و جوش دار، یک شوینده عمقی پوست می‌باشد که سطح پوست و منافذ پوست را از هرگونه آلودگی، چربی اضافه و سلول‌های مرده پاک می‌کند.

ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت

قیمت: 94,700 تومان
ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت با بهره گیری از یک فرمولاسیون منحصر به فرد و سازگار با پوست، با تنظیم ترشحات چربی پوست جهت ضدعفونی و پاکسازی پوست‌های چرب و مختلط مفید است.

کرم ضد جوش آکنه سل لایسل

قیمت: 148,400 تومان
کرم ضد جوش آکنه سل لایسل با دارا بودن فرمولاسیون پیشرفته‌، به از بین رفتن علائم آکنه کمک کرده، ترشح چربی پوست را کنترل نموده و به رفع عوارض ناشی از آلودگی‌های محیطی در پوست کمک شایانی می‌نماید.

کرم پودر ضد جوش دوتینی

قیمت: 189,800 تومان
کرم پودر ضد جوش دوتینی، با بافت بسیار سبک، ظاهری مات و طبیعی به پوست می دهد.

کرم رنگی مناسب پوست مستعد آکنه لوسل

قیمت: 224,300 تومان
کرم رنگی مناسب پوست مستعد آکنه لوسل میزان ترشح سبوم پوست را تنظیم  نموده و به از بین بردن لک های پوست کمک می کند.

لوسیون مات کننده مناسب پوست چرب اسکین کد

قیمت: 669,000 تومان
لوسیون مات کننده مناسب پوست چرب اسکین کد، با بافتی بسیار سبک، یک مرطوب کننده بسیار قوی می باشد که به تنظیم ترشح چربی پوست کمک نموده و پوستی سالم، یکدست و مات را به شما هدیه می دهد.

لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو

قیمت: 377,000 تومان
لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو با بهره گیری از مواد فعال لایه بردار، جهت رفع جوش ها و دانه های سرسیاه سطح پوست های چرب و مستعد آکنه و کنترل چربی و برق اضافی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ضد آکنه الیوکس

قیمت: 78,000 تومان
کرم ضد آکنه الیوکس با دارا بودن خاصیت لایه برداری و التیام بخشی انواع کمدون‌ها، جوش‌های سرسیاه، سر سفید، زیر پوستی و التهابی را از بین برده و منافذ باز پوست را جمع نموده و جای جوش را برطرف می کند.

کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه

قیمت: 100,800 تومان
کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه، چربی پوست را تنظیم نموده و بدون ایجاد التهاب پوست، از ایجاد آکنه جلوگیری می نماید، همچنین آکنه های مقاوم به درمان را از بین برده و به بازسازی پوست کمک می کند.

کرم ضد آکنه التهابی با اثر فوری ناندل

قیمت: 319,000 تومان
کرم ضد آکنه التهابی با اثر فوری ناندل با به کارگیری فناوری نانو دلیوری در فرمولاسیون خود، التهاب، قرمزی، تورم، درد، سوزش و خارش را در پوستهای آکنه دار برطرف می نماید.

ژل ضد آکنه رزالیا

قیمت: 230,000 تومان
ژل ضد آکنه رزالیا درمان آکنه را از لایه های عمیق پوست آغاز نموده و با کنترل چربی، تسکین تحریکات پوست و کاهش قطر منافذ پوستی از بروز آکنه جلوگیری به عمل می آورد.

سرم ضد جوش و آکنه متد

قیمت: 434,000 تومان
سرم ضد جوش و آکنه متد به دلیل فرمولاسیون ویژه ایی که دارد، جهت پاکسازی منافذ پوست، التهاب زیر پوست و در کاهش جوش بسیار مؤثر است.

پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه

قیمت: 159,800 تومان
پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه شوینده ای متناسب با  pH طبیعی پوست می باشد که دارای ترکیبات آنتی باکتریال و تنظیم کننده ترشح چربی پوست است.

پن پوست چرب درمالیفت

قیمت: 76,800 تومان
پن پوست چرب درمالیفت سرشار از اسید سالیسیلیک، عصاره چای سبز و زینک می باشد که موجب تنظیم ترشح چربی و جلوگیری از بروز جوش های سرسیاه و سر سفید در پوست می شود.

ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی

قیمت: 22,000 تومان
ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی با آبرسانی و افزایش رطوبت پوست، پوست را لطیف و یکدست نموده و رنگ پوست را روشن و شفاف می کند.

پن شفاف آنتی باکتریال حاوی عصاره درخت چای مدیپور

قیمت: 71,800 تومان
پن شفاف آنتی باکتریال حاوی عصاره درخت چای مدیپور به دلیل دارا بودن ترکیبات آنتی باکتریال، تمام عوامل میکروبی و قارچی روی پوست را از بین می برد.

پن درماتولوژیک حاوی تری کلوکربان مدیپن

قیمت: 43,500 تومان
پن درماتولوژیک حاوی تری کلوکربان مدیپن مناسب پوست های چرب علاوه بر پاک کنندگی پوست با کاهش چربی پوست باعث کاهش آکنه و جوش می‌شود.

پاک کننده غیر صابونی پوست چرب مدیلن

قیمت: 60,000 تومان
پاک کننده غیر صابونی پوست چرب مدیلن چربی پوست را در حالت متعادل نگه داشته و باعث حفظ رطوبت و شادابی پوست می گردد.