نمایش 1–24 از 126 نتیجه

سرم جمع کننده منافذ باز پوست رویوال 15 میلی لیتر

۴۹۹.۰۰۰ تومان
سرم جمع کننده منافذ باز پوست رویوال به کاهش ترشح سبوم از غدد سباسه و کاهش اندازه منافذ پوست در پوست‌های مختلط، چرب و مستعد آکنه کمک می‌کند. جمع کننده منافذ رویوال در عین حال که فاقد چربی و غیر کومدوژنیک است، بافتی بسیار سبک و زود جذب دارد.

کرم ضد جوش و آکنه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد جوش و آکنه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر، پوست را ضد عفونی کرده و با کنترل ترشح چربی پوست از بروز جوش جلوگیری می کند. همچنین کرم ضد جوش فلویو، التهاب پوست را کاهش داده و منافذ پوست را نیز کاهش می دهد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس 150 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس با بهره مندی از ترکیبات موثر به پاکسازی کامل و عمیق منافذ پوست چرب و دارای آکنه می‌پردازد. همچنین فوم شستشوی صورت آکنه برایت برایت مکس از ترشح بیش از حد چربی پوست جلوگیری نموده و مانع از براق شدن پوست می شود.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ویتالیر مدل اکتی ویت SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۵۷.۷۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ویتالیر مدل اکتی ویت از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت می کند. فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ویتالیر به دلیل بافت سبکی که دارد به راحتی جذب پوست شده و از بروز جوش و آکنه نیز جلوگیری می کند.

ژل کرم جمع کننده منافذ باز ویتالیر مدل اکتی ویت 30 میلی لیتر

۲۵۳.۷۰۰ تومان
ژل کرم جمع کننده منافذ باز ویتالیر مدل اکتی ویت به خوبی منافذ باز پوست را جمع کرده و با لایه برداری ملایم از ایجاد جوش نیز جلوگیری می‌کند. همچنین ژل کرم جمع کننده منافذ باز اکتی ویت ویتالیر با بهره مندی از ترکیبات موثری همچون؛ موم زنبور عسل و روغن ساج به تقویت پوست نیز می‌پردازد.

ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال حجم 40 میلی لیتر

۲۷۴.۹۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال با کمک ترکیباتی موثری که دارد، پوست را به صورت عمیق آبرسانی کرده و علائم خشکی پوست را برطرف می کند.

سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۷۲.۰۰۰ تومان
سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست برند اوردینری است که عملکرد غدد ترشح کننده چربی را کنترل نموده، از بروز جوش و آکنه جلوگیری کرده و موجب کاهش منافذ باز پوست می شود.

ژل کرم ضد جوش 6 در 1 اسکین وان 30 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
ژل کرم ضد جوش ۶ در ۱ اسکین وان به عنوان یک محصول کاربردی علاوه بر از بین بردن جوش‌های صورت، به طور همزمان با خواص ترمیم کنندگی و التیام دهندگی که دارد، پوست را بازسازی و جای جوش‌ها را برطرف می‌کند.

محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو 30 میلی لیتر

۵۵۵.۰۰۰ تومان
محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو LOTARO با بهره مندی از دو ترکیب موثر زینک و نیاسینامید، با کنترل ترشح چربی پوست، جوش های فعال را از بین می برد و منافذ باز پوست را نیز کوچک تر می کند. این محلول یک محصول برای درمان جوش و آکنه به حساب می آید.

ژل شستشوی صورت پوست چرب سینره ۲۰۰ میلی لیتر

۱۲۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت پوست چرب سینره شوینده ای ملایم و فاقد مواد صابونی است که به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی و مواد آرایشی از پوست در برابر آثار مخرب آلودگی هوا محافظت می کند.

ژل ضد جوش سیلوژه 40 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش سیلوژه لایه بردار و برطرف کننده جوش های صورت است که با داشتن ترکیباتی بی نظیر گیاهی و خاصیت آنتی اکسیدانی به بهبود و تسکین خارش، التهابات و قرمزی پوست کمک نموده و موجب بازسازی و ترمیم جای جوش و جوانسازی پوست نیز می شود.

سرم ضد جوش راکوتن 30 میلی لیتر

۳۵۷.۳۰۰ تومان
سرم ضد جوش راکوتن با داشتن ترکیبات موثر و قوی،علاوه بر از بین‌ بردن جوش های سرسیاه و آکنه، پوست را از هرگونه آلودگی ها پاک کرده و سلول های مرده را از بین می برد. 

ژل ضد جوش برایت مکس 15 میلی لیتر

۳۲۱.۵۰۰ تومان
ژل ضد جوش برایت مکس در مرحله اول شدت آکنه را کاهش می دهد و از بروز آکنه جلوگیری می کند و سبب کنترل چربی پوست نیز می شود. این محصول برای رفع انواع آکنه از جمله سر سیاه، سر سفید، پاپول و پاسچول مناسب است.

ژل ضد جوش موضعی پرودرما مناسب پوست چرب 20 میلی لیتر

۱۱۸.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش موضعی پرودرما فرمولاسیونی بسیار سبک و بر پایه آب و عوامل ژل ساز دارد که بر خلاف اکثر محصولات، هیچ گونه چربی یا روغن در ساختار آن به کار نرفته و باعث خشک شدن جوش ها و از بین بردن جای آنها می شود و از رشد باکتری های ایجاد کننده ی جوش و آکنه های پوستی نیز جلوگیری می کند.

فوم شستشوی پوست‌ چرب و جوشدار نوآکنه، 150 میلی لیتر

۲۱۰.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست‌ چرب و جوشدار نوآکنه با بهره‌گیری از فرمولاسیون موثر یک محصول مناسب جهت پاک کنندگی پوست جوش دار و چرب می باشد که با کنترل ترشح چربی و جلوگیری از رشد باکتری های مولد جوش، از ایجاد جوش جلوگیری می کند.

ژل شستشوی صورت اسکین کد مدل اسنشیال 125 میلی لیتر

۶۴۴.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت اسکین کد با داشتن ترکیبات طبیعی و بسیار موثر، با تنظیم ترشح غدد چربی و خاصیت ضد باکتری که دارد از ایجاد جوش بر روی پوست صورت جلوگیری می نماید.

فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم مدل اکنیل 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت و مرطوب کردن پوست صورت، با کنترل چربی پوست، از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

پن پوست چرب فلویو 100 گرم

۲۱۳.۲۰۰ تومان
پن پوست چرب فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر پاک کنندگی خوبی که دارد به عنوان یک لایه بردار ملایم سلولهای مرده سطح پوست را برطرف نموده و با درمان آکنه موجب شادابی و طراوت پوست می شود.

کرم مرطوب کننده لایت ژیل بوته مدل هیدراکتیو مناسب پوست مختلط تا چرب، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده لایت ژیل بوته مدل هیدراکتیو علاوه بر حفظ رطوبت پوست و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، سبب جذب چربی اضافی پوست شده و از ایجاد جوش در پوست های چرب جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده و مات کننده ژیل بوته مدل نت اکتیو مناسب پوست مختلط تا چرب، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و مات کننده ژیل بوته مدل نت اکتیو با دارا بودن ترکیبات موثر و با کنترل ترشح چربی پوست، علاوه بر درمان جوش و کاهش کومدون‌های سر سیاه مانع از براق شدن پوست نیز می‌شود.

فلوئید ضدآکنه ژیل بوته مدل نت اکتیو، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضدآکنه ژیل بوته مدل نت اکتیو با دارا بودن ترکیبات ضد جوش و آکنه و با تنظیم فعالیت غدد سباسه، موجب رفع جوش‌های التهابی، سر سیاه و سر سفید می‌شود.

ژل شستشوی پوست چرب و جوشدار ناندل، 200 میلی لیتر

۳۰۲.۶۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست چرب و جوشدار ناندل با به کارگیری ترکیبات موثر در کم شدن التهاب پوست و همچنین جوش و آکنه موثر بوده و از ایجاد جوش جلوگیری می کند.