کرم ترک پوست پریم

۲۶۳.۰۰۰ تومان
کرم ترک پوست پریم، یکی از بهترین کرم های ترک پوست است که به دلیل دارا بودن ترکیباتی چون پپتیدهای خالص، روغن‌ها و عصاره‌های گیاهی، عوامل رطوبت رسان و ویتامین ها، سبب کاهش ترک‌های پوستی و عوارض ناشی از آن می‌شود.

کرم مرطوب کننده بدن درمال فوکوس مدل زرالیا اینتنس مناسب پوست خشک 200 میلی لیتر

۴۱۷.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمال فوکوس مدل زرالیا اینتنس مناسب پوست خشک و خیلی خشک و حساس و آتوپیک به گونه‌ای فرموله شده است که فاقد هرگونه ترکیبات حساسیت زا مثل عطر و... است و افرادی  که پوست بدن خشک یا حساس دارند هم به راحتی میتوانند از این کرم استفاده نمایند.

کرم نرم کننده بدن زرالیا درمال فوکوس مناسب پوست خشک و خیلی خشک 200 میلی لیتر

۴۰۳.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده بدن زرالیا درمال فوکوس از سری مرطوب کننده های قوی مناسب پوست خیلی خشک، خشک است که برای افراد مبتلا به اگزما بسیار مناسب بوده و به کاهش عارضه های پوستی کمک می‌کند.

کرم ترمیم کننده ترک پا درماتیپیک، 50 میلی لیتر

۱۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده ترک پا درماتیپیک با دارا بودن ترکیبات مغذی علاوه بر مرطوب کنندگی پوست خشک و ترک دار پا با لایه برداری سلول‌های مرده و خشک، پوست را نرم و لطیف می‌نماید.

ژل ضد ترک پوست بدن سروینا، ۷۵ میلی لیتر

۲۱۵.۰۰۰ تومان
ژل ضد ترک پوست بدن سروینا، با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی و با تقویت عروق آسیب دیده، ترک های به وجود آمده بر روی نواحی شکم، ران ها، باسن و چروک های ناشی از بارداری را برطرف می کند.

کرم رفع ترک بدن مارگریت

۱۲۵.۰۰۰ تومان
کرم رفع ترک بدن مارگریت با کیفیت برای پیشگیری، درمان و کنترل کننده ترکهای پوستی ناشی از بارداری، دوران بلوغ، ازدیاد حجم ماهیچه ورزشکاران و یا کسانی که رژیم های درمانی چاقی و لاغری را دنبال می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ 110 میلی لیتر

۱۳۵.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ، علاوه بر افزایش گردش خون، گرمی و داغی موضع و رفع التهاب، برای ماساژ و تسکین درد مفاصل بسیار موثر است.