نمایش 1–24 از 65 نتیجه

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی نموده و باعث نرمی، لطافت و صاف شدن پوست می شود. همچنین صابون گلیسیرینه شفاف آلوئه ورا لوفا فلویو موجب جوانسازی، شادابی و لطافت پوست شده و برای انواع پوست مناسب است.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو به عنوان یک لایه بردار طبیعی، به رفع سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه لوفا فلویو باعث حفظ شادابی و طراوت پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۴۹۸.۱۰۰ تومان
سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری با حذف سلول های مرده پوست و پاکسازی منافذ باز پوست سبب بهبود شفافیت و یکدست شدن رنگ پوست می شود.

ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان 100 میلی لیتر

۲۵۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان با داشتن ترکیبات لایه بردار ملایم و روشن کنندگی علاوه بر پاکسازی پوست به لایه برداری پوست کمک کرده و موجب داشتن پوستی روشن و شاداب می شود.

تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری 240 میلی لیتر

۱.۷۴۴.۰۰۰ تومان
تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری با دارا بودن 7 درصد اسید گلیکولیک و همچنین خاصیت لایه برداری خوبی که دارد، به ترمیم و آبرسانی پوست کمک نموده و با از بین بردن سلول‌های مرده پوست، باعث حذف روغن و آلودگی‌ها پوست می‌شود.

کرم روشن کننده مدیلن ۵۰ میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده مدیلن با دارا یودن ترکیباتی همچون اکتادسن دی اوئیک اسید و الفا هیدروکسی اسید و با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، موجب جوانسازی و زیبایی پوست می شود. همچنین این محصول کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد و چروک های پوستی را کاهش می دهد.

ژل لایه بردار فوری و روشن کننده ویتامین C پریم 150 میلی لیتر

۳۳۹.۰۰۰ تومان
ژل لایه بردار فوری و روشن کننده ویتامین C پریم با خاصیت روشن کنندگی و لایه برداری خود باعث رفع جوش‌های سر سیاه و لک‌های پوستی شده و با مهار علائم پیری، پوستی جوان و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

ژل ضد جوش سیلوژه 40 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش سیلوژه لایه بردار و برطرف کننده جوش های صورت است که با داشتن ترکیباتی بی نظیر گیاهی و خاصیت آنتی اکسیدانی به بهبود و تسکین خارش، التهابات و قرمزی پوست کمک نموده و موجب بازسازی و ترمیم جای جوش و جوانسازی پوست نیز می شود.

ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم مناسب پوست های چرب ۱۷۵ میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم یک پاک کننده عمیق منافذ مسدود شده پوست می باشد که رشد باکتری های مولد آکنه را مهار می کند. همچنین این ژل با افزایش خون‌رسانی و گردش مواد مغذی و اکسیژن سبب کاهش ترشح سبوم و مانع از تکثیر باکتری‌های مولد آکنه می‌شود.

سرم فلوئید رتینول فولی سنس 30 میلی لیتر

۱.۲۹۴.۰۰۰ تومان
سرم فلوئید رتینول فولی سنس، موجب از بین بردن خطوط نازک پوست و چروک های اولیه، روشن سازی پوست و کاهش آسیب های ناشی از اشعه های مضر و ترمیم بافت پوست و شادابی آن می شود.

فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس مناسب پوست چرب و جوش دار 175 میلی لیتر

۳۹۴.۰۰۰ تومان
فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس انتخابی مناسب برای پوست‌های چرب و مستعد جوش است که با داشتن ترکیباتی قوی، مواد آرایشی و چربی پوست را پاک کرده و مانع از ایجاد جوش بر روی پوست می‌شود.

کرم مرطوب کننده پا سری کیت 50 میلی لیتر

۱۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پا سری کیت، با مجموعه ای از عوامل لایه بردار و مرطوب کننده قوی علاوه بر حذف سلول‌های پوستی مرده و خشک، زبرترین پاها را نرم و لطیف می‌کند.

کرم شب لایه بردار AHA %20 ام کیو، 30 میلی لیتر

۴۰۳.۶۰۰ تومان
کرم شب لایه بردار AHA %20 ام کیو با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید به عنوان یک لایه بردار قوی علاوه بر از بین بردن سلول های سطحی مرده پوست، منجر به کاهش چشمگیر چروک های صورت و گردن ناشی از افزایش سن خواهد شد.  

کرم شب لایه بردار AHA %10 ام کیو، 30 میلی لیتر

۳۶۴.۸۰۰ تومان
کرم شب لایه بردار AHA %10 ام کیو با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید 10 درصد و خاصیت لایه برداری بسیار ملایم، باعث روشن تر شدن و یکنواختی رنگ پوست می شود.

ژل شستشوی پوست چرب اسکن اسکین، 150 میلی لیتر

۳۳۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست چرب اسکن اسکین علاوه بر تنظیم چربی پوست صورت با یک لایه برداری ملایم پوست را از آلودگی ها و سلول های مرده پاکسازی می کند.

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۲۹۷.۱۰۰ تومان
ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو دارای دانه های اسکراب می باشد که با لایه برداری و پاک کردن سلول های مرده از سطح پوست، کمک می کند منافذ مسدود شده توسط چربی های تجمعی رو پوست باز شوند.

کرم روشن کننده پوست بدن امونی، 100 میلی لیتر

۴۷۷.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده پوست بدن امونی با دارا بودن ترکیبات موثر باعث لایه برداری، رطوبت رسانی و کاهش تولید ملانین در پوست شده و به روشن شدن نواحی تیره پوست بدن به ویژه کشاله ران و زیر بغل کمک شایانی می‌کند.

سرم روشن کننده و ضد لک قوی اریکه، 30 میلی لیتر

۹۷۹.۸۰۰ تومان
سرم روشن کننده و ضد لک قوی اریکه با دارا بودن ترکیبات روشن کننده، ضد التهاب و آنتی اکسیدان، علاوه بر درمان لک، از پوست محافظت کرده و از ایجاد مجدد آنها جلوگیری می نماید.

کرم روشن کننده پوست صورت لاکویینتا، 30 میلی لیتر

۶۷۳.۳۰۰ تومان
کرم روشن کننده پوست صورت لاکویینتا با دارا بودن ترکیبات مرغوبف لک‌های قهوه‌ای پوست و لک‌های ناشی از جای جوش را کم رنگ نموده و برای افزایش روشنی و زیبایی پوست صورت بسیار مناسب است.

کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن، 50 میلی لیتر

۲۰۲.۰۰۰ تومان
کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری، ضد لک و روشن کنندگی دارد و همه ی افراد با پوست‌های مختلف می‌توانند جهت لایه برداری از آن استفاده نمایند.

سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس (BHA 10%) 40 میلی لیتر

۴۷۰.۰۰۰ تومان
سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس با دارا بودن ترکیبات موثر، سلول های مرده سطح پوست را از بین برده و به جوانسازی پوست کمک شایانی می نماید.

سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

۴۹۲.۳۰۰ تومان
سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس با داشتن مواد موثره می تواند منافذ باز روی پوست صورت را جمع کرده و با تنظیم چربی پوست از ایجاد جوش نیز پیشگیری می کند.