نمایش 1–24 از 38 نتیجه

نمایش 1–24 از 38 نتیجه

کرم لایه بردار AHA10% مدیلن مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتر

قیمت: 131,000 تومان
کرم لایه بردار AHA مدیلن حاوی 10% آلفا هیدروکسی اسید می باشد که به صورت کمپلکسی از چند میوه، ساختمان پوست را شفاف و ظریف کرده و فرایند لایه برداری از اپیدرم را انجام می دهد.

محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک (مناسب پوست های چرب و جوش دار)

قیمت: 174,500 تومان
محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک با افزایش میزان سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست موجب بهبود آکنه‌های (پاپول، پستول و ندول) و آکنه‌های غیر التهابی (سر سیاه و سر سفید) در تمام نواحی بدن از جمله صورت، بدن و پشت نیز می‌شود.

کرم ژل روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت فورت

قیمت: 148,500 تومان
کرم ژل روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت فورت مناسب انواع پوست با دارا بودن خاصیت ضد لک، لایه برداری ملایم و رفع سریع لک ‌های مقاوم به درمان، از تشکیل مجدد لک ‌ها نیز جلوگیری می‌نماید.

کرم لایه بردار AHA 10% درماتیپیک

قیمت: 149,800 تومان
کرم لایه بردار AHA 10% درماتیپیک با ترکیبی از آلفا هیدروکسی اسیدهای معروف، در غلظت مناسب و PH متعادل، ضمن تضمین سازگاری با هر نوع پوست، کاهش چشمگیری در علائم قابل رویت پیری ایجاد می‌کند.

کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن

قیمت: 247,500 تومان
کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن با دارا بودن خواص کراتولیتیک جهت لایه برداری و رفع زبری، سفتی، ترک خوردگی‌های پوست ناشی از خشکی بیش از حد، ضخیم شدگی‌های موضعی پوست و کوتیکول‌های اطراف ناخن و همچنین از بین بردن میخچه و پینه، تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل ضد آکنه رزالیا

قیمت: 230,000 تومان
ژل ضد آکنه رزالیا درمان آکنه را از لایه های عمیق پوست آغاز نموده و با کنترل چربی، تسکین تحریکات پوست و کاهش قطر منافذ پوستی از بروز آکنه جلوگیری به عمل می آورد.

ژل شستشو و روشن کننده صورت (پیگماریچ) بایوریچ

قیمت: 190,500 تومان
ژل شستشو و روشن کننده صورت (پیگماریچ) بایوریچ با فرمولاسیونی بسیار سبک و رایحه ای دلنواز با برطرف نمودن تیرگی ها و لک های پوست، موجب روشن شدن و درخشندگی پوست می شود.

پن شفاف لایه بردار درمالیفت

قیمت: 55,800 تومان
پن شفاف لایه بردار درمالیفت سطح پوست را از انواع آلودگی ها، سلول های مرده و هر گونه عوامل محیطی پاکسازی نموده و موجب طراوت و جوانی پوست می شود.

پن درماتولوژیک لایه بردار درموپن

قیمت: 68,000 تومان
پن درماتولوژیک لایه بردار درموپن مدل Scrubpain شوینده‌ای مناسب برای انواع مختلف پوست می باشد که موجب پاکسازی ملایم و عمیق پوست از ناخالصی‌ها و آلودگی‌های محیطی می‌شود.

ژل آلفا هیدروکسی اسید 15 درصد آردن مناسب پوست های چرب و جوشدار

قیمت: 51,800 تومان
ژل آلفا هیدروکسی اسید 15 درصد آردن بعنوان یک لایه بردار قوی، ضد چروک و مرطوب کننده عمل کرده و فاقد هر گونه روغن معدنی یا گیاهی بوده و برای پوست های چرب و دارای جوش مناسب می باشد.

کرم لایه بردار 15 درصد AHA لایسل مدل آلفاسل 30 میلی لیتر

قیمت: 149,700 تومان
کرم لایه بردار 15 درصد AHA لایسل با از بین بردن لایه‌های مرده پوست، کاهش چین و چروک‌ها و یک دست شدن رنگ پوست به جوانسازی و زیبایی پوست کمک شایانی می نماید.

ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا حاوی عصاره لیمو 150 میلی لیتر

قیمت: 254,200 تومان
ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا آلودگی‌هایی که موجب زبری و تیرگی بر سطح پوست شده است را به تدریج پاک کرده و به علت لایه برداری ملایم، لطافت و شادابی را برای پوست های بسیار حساس و ملتهب به ارمغان می‌آورد.

کرم لایه بردار% AHA 15 درماتیپیک 30 میلی لیتر

قیمت: 159,800 تومان
کرم لایه بردار% AHA 15 درماتیپیک با ترکیبات موثر خود به عنوان یک لایه بردار، ضد چروک، سفت کننده و استحکام بخش بافت پوست عمل نموده و برای انواع پوست مناسب می باشد.

ژل آنتی آکنه اورنایت کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 303,000 تومان
ژل آنتی آکنه اورنایت کامپودرما با دارا بودن خاصیت ضد باكتری و ضد قارچ، برای انواع جوش و آكنه های موضعی، ملتهب و قرمز، جوش هاى سر سیاه و سر سفید موثر می باشد.

بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه 30 میلی لیتر

قیمت: 329,800 تومان
بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه با فرمولاسیون مغذی، علاوه بر یکسان ساختن سطح پوست و اصلاح رنگ آن، از پوشش مناسب برخوردار بوده و پوشانندگی مشابه کرم پودر دارد.

ماسک لایه بردار AHA درمایونیک

قیمت: 550,000 تومان
ماسک لایه بردار AHA درمایونیک با دارا بودن 10 درصد از انواع آلفا هیدروکسی اسیدها و بتا هیدروکسی اسید جهت پاکسازی لایه برداری پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

قیمت: 351,000 تومان
سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس با داشتن مواد موثره می تواند منافذ باز روی پوست صورت را جمع کرده و با تنظیم چربی پوست از ایجاد جوش نیز پیشگیری می کند.

سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

قیمت: 415,000 تومان
سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس به صورت مؤثر سلول های مرده سطح پوست را از بین برده و به جوانسازی پوست کمک شایانی می نماید.

کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن، 50 میلی لیتر

قیمت: 144,600 تومان
کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری، ضد لک و روشن کنندگی دارد و همه ی افراد با پوست‌های مختلف می‌توانند جهت لایه برداری از آن استفاده نمایند.

کرم روشن کننده پوست بدن امونی، 100 میلی لیتر

قیمت: 411,700 تومان
کرم روشن کننده پوست بدن امونی با دارا بودن ترکیبات موثر باعث لایه برداری، رطوبت رسانی و کاهش تولید ملانین در پوست شده و به روشن شدن نواحی تیره پوست بدن به ویژه کشاله ران و زیر بغل کمک شایانی می‌کند.

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

قیمت: 297,100 تومان
ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو دارای دانه های اسکراب می باشد که با لایه برداری و پاک کردن سلول های مرده از سطح پوست، کمک می کند منافذ مسدود شده توسط چربی های تجمعی رو پوست باز شوند.

ژل ضد آکنه و ضد جوش سروینا 40 میلی لیتر

قیمت: 78,000 تومان
ژل ضد آکنه و ضد جوش سروینا، التهاب و قرمزی ناشی از ایجاد آکنه را از بین برده و درمان قطعی انواع آکنه می باشد.

پن روشن کننده پوست اویدرم مدل اوی وایت

قیمت: 32,500 تومان
پن روشن کننده پوست اویدرم مدل اوی وایت با خاصیت لایه برداری که دارد سلول‌های مرده لایه شاخی پوست را از بین برده و به روشن کنندگی و جوانسازی پوست کمک شایانی می‌کند و سبب کاهش تدریجی لک های قهوه ای ناشی از ازدیاد سن و اشعه خورشید می‌گردد.

ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم

قیمت: 75,000 تومان
ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم علاوه بر باز کردن منافذ بسته، رفع دانه‌های سر سیاه و سر سفید، کاهش چربی اضافی و براقیت پوست، به جذب ناخالصی‌ها و آلودگی‎ها پوست کمک کرده و لطافت، طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.