مشاهده همه 21 نتیجه

کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس تولید شده در مجهزترین لابراتوار ها یک کاندوم تاخیری، میوه ای، خاردار و حلقوی است که از زمره محصولات بهداشتی پر طرفدار محسوب میشود.

کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس با تحریک زنان و با ایجاد تاخیر انزال در مردان، باعث همزمان شدن ارگاسم زن و مرد می شود و به همین سبب باعث بالا رفتن لذت جنسی در بین زوجین می شود.

کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس،10عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس با قابلیت ایجاد خنکی بر روی پوست و تاخیر مطلوب و عالی، برای مردان دارای انزال زودرس مناسب می باشد.

کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red Cactus

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red Cactus به گونه ایی طراحی شده که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می گردد و با داشتن عصاره انار برای انقباض ماهیچه‌های واژن، لذت جنسی را در زن و مرد افزایش می دهد.

کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر، 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر (Warm Challenger 5 in 1) با ویژگی 5 منظوره، حاوی لوبریکانت LA، روان کننده، خاردار و حلقوی برای تحریک بیشتر با حس گرما، ژل انار برای خاصیت تنگ کنندگی و تاخیر در انزال از طریق ماده اثر بخش است.

کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس دارای رینگ ویژه ای است که با روش اسکوئیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکوئیزینگ در تحقیقات برای تاخیر شناخته شده و فاقد هر گونه عوارض جانبی می باشد.

کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part بسته 3 عددی

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part با دارا بودن بنزوکایین انزال مردان را به تاخیر انداخته و لذت ارگاسم بانوان را چندین برابر خواهد کرد.

کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس 3 عدد

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس، با دارا بودن ژل لوبریکنت LA محصولی است مناسب برای خانم هایی است که ترجیح می‌دهند از کاندوم با روان‌کننده نسبتاً زیاد برای کنترل و کاهش درد مقاربت استفاده نمایند.

کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر 3 عدد

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر یک محصول چند منظوره از جنس لاتکس طبیعی و مرغوب ترین مواد ساخته شده است.

کاندوم بست لایف مدل Largo بسته 12 عددی

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۶.۵۰۰ تومان.
کاندوم بست لایف مدل Largo با دارا بودن خاصیت سفت و بزرگ کنندگی و افزایش دهنده حجم سلولی و تحریک سلول های تناسلی لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی را به زوجین هدیه می دهد.

کاندوم بست لایف مدل Delay بسته 12 عددی

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم بست لایف مدل Delay ساخته شده از لاتکس طبیعی همراه با لیدوکائین برای رفع زودانزالی با دارا بودن خارهای برجسته باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy دارای شیارهای برجسته همراه با لیدوکائین برای رفع زود انزالی در مدت زمان بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کاندوم بلک داتد ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بلک داتد ناچ کدکس به دلیل داشتن رنگ مشکی و همچنین نازک بودن بسیار تحریک کننده و جذاب بوده و با داشتن ژل روان کننده لوبریکانت باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس

۵۴.۰۰۰ تومان
کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس به دلیل داشتن  690 خار در سطح این کاندوم یکی از بهترین و پرطرفدارترین کاندوم های بازار شناخته شده است.

کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس با داشتن مواد ویژه خود باعث ایجاد تأخیر در انزال می شود، این کاندوم تأخیری ساخته شده از لاتکس بسیار نازک است و به خوبی احساس را انتقال می دهد.

کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس از لاتکس فوق العاده مرغوب تهیه شده و باعث می شود مرد و زن در ارتباط زناشویی اندام جنسی یکدیگر را به خوبی احساس کنند.

کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس با طراحی متفاوت با دارا بودن حلقه تأخیری در ناحیه نزدیک به قسمت نوک کاندوم، باعث تأخیر فیزیکی در آقایان می شود.

کاندوم جینسینگ ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم جینسینگ ناچ کدکس از جنس لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده و ترکیب جنس و شکل طراحی آن باعث شده استقامت بسیار بالایی داشته باشد.

کاندوم نوبل ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری نوبل ناچ کدکس تحریک کننده و تأخیری، شاهکاری برای همزمان کننده ارگاسم زن و مرد، دارای خار و حلقه برای تحریک بیشتر، همچنین دارای نیاسین و ال آرژینین برای افزایش نیرو و عملکرد جنسی می باشد.

کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس

۳۰.۰۰۰ تومان۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس با عطر خوش قهوه و تحریک فوق العاده هنگام رابطه جنسی جایگاه خود را بین بهترین کاندوم های میوه ای پیدا کرده است.

کاندوم ماتادور ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم ماتادور ناچ کدکس با داشتن سطحی خاردار و شیاردار باعث تحریک فوق العاده خانم های سرد مزاج می شود. بعلاوه این کاندوم با داشتن مواد روان کننده لذت رابطه را بیشتر کرده و مشکلاتی از جمله درد در ناحیه تناسلی بانوان را برطرف می سازد‏.‏