مشاهده همه 12 نتیجه

چسب پانسمان ضد آب ‌ماژور مدیکال

۱۴.۳۰۰ تومان۱۵.۰۰۰ تومان
چسب پانسمان ضد آب ‌ماژور مدیکال یک پانسمان پددار استریل دارای چسب است که پس از اعمال جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستکش جراحی لاتکس استریل کاردیولاین

۱۵.۰۰۰ تومان
دستکش جراحی لاتکس استریل کاردیولاین از لاتکس خالص طبیعی تهیه شده و دارای انعطاف پذيري و كشساني بالایی بوده و توسط گاز اتیلن اکساید EO و اشعه گاما استریل شده است.

دستکش جراحی لاتکس استریل جیتکس

دستکش جراحی لاتکس استریل جیتکس با استفاده از گاز اتیلن اکساید EO و اشعه گاما استریل شده تا در موارد خاص قابلیت استفاده داشته باشد.

باند دوربافت ساده طبیب صبا افزار

۴.۰۰۰ تومان
باند دوربافت ساده طبیب صبا افزار با جلوگیری از تبخیر ترشحات، زخم را از سرد شدن محافظت می كند و درجه حرارت 37 درجه سانتیگراد كه بهترین حرارت برای تقسیم سلولی است را ثابت نگه می دارد.

باند سوختگی کنار بافته سپاهان بهبود

۷.۶۰۰ تومان
باند سوختگی کنار بافته سپاهان بهبود مخصوص پانسمان زخم‌های ناشی از سوختگی بوده و با حالت ارتجاعی مناسب و گیرایی ایمن، حداقل فشار را ایجاد کرده و به عضو آسیب دیده اجازه حرکت می دهد.

باند سوختگی کنار بافته آریسا

۷.۶۰۰ تومان۱۱.۵۰۰ تومان
باند سوختگی کنار بافته آریسا به خوبی ترشحات زخم‌های ناشی از سوختگی را به خود جذب می‌کند و به بهبود زخم کمک می‌کند.

باند سوختگی کنار بافته پاسار

۷.۶۰۰ تومان۱۱.۶۰۰ تومان
باند سوختگی کنار بافته پاسار مخصوص پانسمان زخم‌های ناشی از سوختگی بوده و با حالت ارتجاعی مناسب و گیرایی ایمن، حداقل فشار را ایجاد کرده و به عضو آسیب دیده اجازه حرکت می دهد.

باند کشی فشاری با فشار زیاد سالم ابزار درمان

۲۰.۰۰۰ تومان۶۵.۰۰۰ تومان
باند کشی فشاری با فشار زیاد سالم با اعمال یکنواخت فشار بر اعضای آسیب‌دیده بدن، مانع از افزایش التهاب و درد در عضو آسیب‌دیده شده و همزمان از فعالیت بیش از حد عضو مذکور جلوگیری می‌کند.

چسب پانسمان تری ام مدل Micropore

۷۰.۰۰۰ تومان
چسب پانسمان تری ام مدل Micropore فاقد لاتکس طبیعی بوده و از آنجایی که هیچ‌ گونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند، افرادی که دارای پوست حساس هستند به راحتی می‌توانند از این چسب استفاده نمایند.

چسب پانسمان تری ام مدل Transpore

۴۰.۰۰۰ تومان
چسب پانسمان تری ام مدل Transpore با قدرت چسبندگی نرم و خاصیت کشسانی که در ساختار آن وجود دارد، می توان از آن در دامنه وسیعی از مصارف پزشکی استفاده نمود.

محلول آنتی سپتیک زخم طباسپت تریتا

۱۴۰.۰۰۰ تومان
محلول آنتی سپتیک زخم طباسپت تریتا نه تنها بر طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها اثرات بسیار خوبی می گذارد بلکه میکروارگانیسم های مقاوم به درمان را نیز پوشش می دهد.

اسپری ضدعفونی کننده دست و محل تزریق کماکل

۲۱.۵۰۰ تومان۵۱.۵۰۰ تومان
اسپری ضدعفونی کننده دست و محل تزریق کماکل با دارا بودن % 70 الکل اتانول و خاصیت پاک کنندگی فوق العاده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن دست‌های شما را تمیز و ضد عفونی می‌کند.