نمایش 1–24 از 34 نتیجه

بالشتک طبی نشیمن امسیگ مدل MF14

۹۶۲.۰۰۰ تومان
بالشتک طبی نشیمن امسیگ مدل MF14 جهت استفاده نشستن‌های طولانی مدت و بیماری‌های اندام تحتانی مناسب بوده و کمک زیادی به حفظ سلامتی شما می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این بالش استفاده از فناوری پیشرفته فوم در ساخت آن است که قابلیت بازگشت به حالت اولیه را دارد، خاصیت ارگونومی و ارتوپدی نیز به کاهش درد بسیار کمک می‌کند.

بالشتک مموری فوم گردنی امسیگ مدل MF12

۸۹۰.۰۰۰ تومان
بالشتک مموری فوم گردنی امسیگ مدل MF12 جهت جلوگیری از آرتروز و دیسک گردن کاربرد ویژه دارد. این بالش بسیار سبک،کمک زیادی در سفر با اتوبوس، قطار یا هواپیما می کند.

بالشت طبی مموری فوم طرح موج دار امسیگ مدل PL73

۱.۶۳۵.۰۰۰ تومان
بالشت طبی مموری فوم طرح موج دار امسیگ مدل PL73 به گونه ایی طراحی شده است که باعث می شود استخوان های گردن به ویژه ستون فقرات در وضعیت مناسب قرار بگیرند، در نتیجه علاوه بر پیشگیری از درمان بیماری های اسکلتی ( ستون فقرات، گردن، کتف، کمر، زانو) باعث تسکین درد، تسهیل گردش خون، تنفس آسان، و کاهش خروپف می شود.  

بالشتک طبی پشت کمری امسیگ مدل MF10

۹۸۱.۰۰۰ تومان
بالشتک طبی پشت کمری امسیگ مدل MF10 به گونه ای طراحی شده است که فشار های ناشی وارد شده به کمر را کاهش داده و از وارد آمدن آسیب به مهره و عضلات پشت جلوگیری نموده و همین امر باعث شده رضایت مشتریان را بدست اورد.

بالشتک حرفه ای کمری امسیگ مدل MF02

۱.۱۷۷.۰۰۰ تومان
بالشتک حرفه ای کمری امسیگ مدل MF02 تولید شده از فوم مموری است که باعث می شود پس از هر بار استفاده به حالت اولیه برگردد، روکش این بالشتک از جنس کتان طبیعی است و به راحتی قابل شستشو است.این بالشتک گودی کمر را هنگام نشستن پر کرده و به اصلاح فرم ستون فقرات و رفع قوس نامناسب کمر کمک کرده و در روند درمان بیماری های ستون فقرات (کمر درد های مزمن و دیسک کمر و ...) کمک می کند.

بالشت مموری فوم رویال امسیگ مدل PL76

۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
بالشت مموری فوم رویال امسیگ مدل PL76 از جنس مموری فوم تمپرچر آلمان ساخته شده است که این مواد به گرما و حالت سر و گردن حساس بوده و نمیگذارد فشار وارده بر یک نقطه متمرکز شود و آنها به تمامی سطح سر و گردن پخش می کند. همچنین جنس رویه این بالش طبی از نانو با الیاف طبیعی کتان و پنبه ساخته شده است بنحوی که باعث عبور و جریان هوا شده و از تعرق و بو گرفتن بالشت جلوگیری کند.

بالشت مموری فوم ارگونومیک امسیگ مدل PL78

۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان
بالشت مموری فوم ارگونومیک امسیگ مدل PL78 در برابر حرارت سر تغییر شکل داده و در تناسب با حالت بدن تغییر فرم می دهد. بنابراین در طول استفاده از آن هیچگاه احساس سفتی و سختی نخواهید داشت، در واقع به محض اینکه سر خود را از بالشت بردارید، فرم آن تغییر کرده و به شکل اولیه خود باز می گردد.

گردنبند طبی سخت چانه دار آدور

۳۶۹.۰۰۰ تومان
گردنبند طبی سخت چانه دار آدور یک گردنبند استاندارد است که جهت ثابت نگه داشتن و محدود کردن حرکات گردن استفاده می گردد.

چسب عضله ورزشی کنزو تیپ

۱۵۰.۰۰۰ تومان
چسب عضله ورزشی کنزو تیپ یا نوار چسب کنزیولوژی تیپ یا همان چسب درد جهت حمایت از عضلات و مفاصل ورزشکاران و بدون ایجاد محدودیت‌های حرکتی طراحی شده است.

جوراب واریس ورنا پلاس

۵۴۴.۰۰۰ تومان
جوراب واریس ورنا پلاس دردهای ناشی از واریس سیاهرگ های اندام تحتانی، خستگی و درد ناشی از ایستادن های طولانی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

مچ بند آتل دار نئوپرن ورنا

۲۱۰.۰۰۰ تومان
مچ بند آتل دار نئوپرن ورنا با محدود کردن حرکات مچ دست سبب کاهش درد در هنگام شکستگی و دردهای شدید مچ دست می شود.

جوراب واریس ورنا

۲۴۵.۰۰۰ تومان
جوراب واریس ورنا مانع از انسداد جریان خون و اعمال فشار لازم به عضلات پا شده و به ‌خوبی درد رگ‌های مبتلا به واریس را کاهش می‌دهد.

باند تنیس البو نئوپرنی ورنا

۱۴۵.۰۰۰ تومان
باند تنیس البو نئوپرنی ورنا یکی از ابزارهای کمک کننده برای تسکین دردهای ضایعه تنیس البو می باشد.

زانوبند نئوپرنی ورنا

۲۰۰.۰۰۰ تومان
زانوبند نئوپرنی ورنا با ایجاد فشار الاستیسیته، فشار ناشی از وزن بدن روی زانو را کاهش داده و از تشدید درد در این ناحیه جلوگیری می کند.

آتل انگشت آدور

۹۹.۰۰۰ تومان
آتل انگشت آدور، مفاصل و تاندون های انگشت را به هنگام شکستگی، ضرب دیدگی، التهاب انگشتان و تاندون ثابت نگه داشته و باعث کاهش درد در قسمت ناحیه  آسیب دیده می شود.

پد خارپاشنه سیلیکونی آدور

۳۹۹.۰۰۰ تومان
پد خارپاشنه سیلیکونی آدور، از انتقال ضربه مستقیم به پاشنه و زانو و کمر در هنگام راه رفتن و فعالیت های ورزشی جلوگیری می نماید.

باند تنیس آدور مدل البو

۱۱۵.۰۰۰ تومان
باند تنیس آدور مدل البو یکی از ابزارهای کمک کننده برای تسکین دردهای ضایعه تنیس البو است.

مچ بند قابل تنظیم نئوپرن آدور

۱۱۵.۰۰۰ تومان
مچ بند قابل تنظیم نئوپرنی آدور، با محدود کردن حرکات مچ دست سبب کاهش درد در هنگام شکستگی و دردهای شدید مچ دست می شود.

چشم بند خواب آدور

۲۰.۰۰۰ تومان
معرفی چشم بند خواب آدور : افراد زیادی هستند که حساسیت زیادی به وجود هرگونه روشنایی در محیط خواب خود

کفش زیر گچ آدور

۱۹۹.۰۰۰ تومان
کفش زیر گچ آدور جهت محافظت در برابر ضربه و جلوگیری از آلودگی کف گچ پا تهیه و تولید شده است.

قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی آدور

۳۵۰.۰۰۰ تومان
قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی آدور، با ثابت نگه داشتن پا در ناحیه قوزک از حرکات جانبی آن جلوگیری نموده و با گرم نگه داشتن ناحیه آسیب دیده جریان خون را بالا می برد و درد را تسکین می دهد.

جوراب واریس کف دار تا بالای ران آدور

۱۱۰.۰۰۰ تومان
معرفی جوراب واریس کف دار تا بالای ران آدور : در اثر ایستادن بیش از حد روی پا واریس ایجاد

زانوبند نئوپرنی چهار فنره آدور

۶۵۹.۰۰۰ تومان
زانوبند نئوپرنی چهار فنره آدور با ایجاد فشار الاستیسیته فشار ناشی از وزن بدن روی زانو را کاهش می دهد.

قوزبند پل دار نئوپرنی آدور

۷۹۹.۰۰۰ تومان
قوزبند پل دار نئوپرنی آدور، با فرم انحنای ستون فقرات طراحی شده است و برای اصلاح عادت غلط نشستن و درمان رگ به رگ شدن لیگامان های کمر مورد استفاده قرار می گیرد.