شامپو ملایم موی سر کودک لابورن 300 میلی لیتر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم موی سر کودک لابورن علاوه بر شستشوی موی کودک، التهاب ناشی از درماتیت سبوره را از بین برده و تسکین دهنده پوست سر کودکان است.

شامپو ضدشوره و ضدقارچ اطفال ایروکس، 200 میلی‌ لیتر

۵۸.۹۰۰ تومان
شامپو ضدشوره و ضدقارچ اطفال ایروکس با دارا بودن ترکیبات موثر و عصاره های گیاهی در رفع پوسته‌ ریزی و شوره سر نوزادان بسیار موثر بوده و دارای خواص ضد التهاب و التیام ‌دهنده نیز می باشد.

شامپو ملایم کودک لامینین

۱۱۶.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم کودک لامینین با بهره گیری از ترکیبات مؤثر، موهای کودک را نرم و لطیف می کند و با خاصیت مرطوب کنندگی که دارد، از وز شدن موها جلوگیری می نماید.

شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم

۲۵.۷۰۰ تومان
شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم سرشار از مواد تقویت کننده و نرم کننده می باشد که برای شستشوی مو و بدن نوزادان و کودکان بسیار مناسب است.

شامپو سر و بدن کودک پاپانو

۱۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک پاپانو علاوه بر تمیزی مو و پوست سر و بدن کودک، موجب افزایش شانه پذیری و حالت پذیری موها شده و موها را نرم و براق می کند.

شامپو بچه حاوی نرم کننده جاکسون

۲۹.۵۰۰ تومان
شامپو بچه حاوی نرم کننده جاکسون حاوی ترکیبات مؤثر جهت تقویت، حالت پذیری، شانه پذیری و لطافت موهای کودک مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو بچه حاوی ویتامین E و B5 جاکسون

۱۸.۰۰۰ تومان
شامپو بچه حاوی ویتامین E و B5 جاکسون به دلیل دارا بودن ترکیبات مؤثر علاوه بر تقویت ریشه موها موجب حالت پذیر و شانه پذیری بهرت موی کودک می شود.

شامپو سر و بدن کودک الیوکس

۵۸.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک الیوکس با دارا بودن فرمولاسیونی ویژه و ترکیباتی عاری از هر گونه مواد حساسیت زا جهت استفاده پوست حساس و لطیف نوزادان و کودکان بسیار مناسب می باشد.

شامپو بچه سی گل مدل بیبی فِرست

۸۹.۵۰۰ تومان
شامپو بچه سی گل با دارا بودن ترکیبات مؤثر از گره خوردگی مو و سوزش چشم کودکان هنگام استحمام جلوگیری می کند.

شامپو فوم نوزاد سی گل مدل بیبی فِرست

۱۱۳.۰۰۰ تومان
شامپو فوم نوزاد سی گل با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و به عنوان شوینده‌ای ملایم به منظور شستشوی مو، پوست سر و بدن نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو بچه فیروز

۲۰.۶۰۰ تومان
شامپو بچه فیروز که به عنوان شامپو بچه کلاسیک نیز شناخته می شود، فاقد هرگونه مواد صابونی و الکلی می باشد که در هنگام شستشو باعث سوزش چشم کودک نمی شوند.

شامپو بچه آلوئه ورا فیروز

۳۶.۹۰۰ تومان
شامپو بچه آلوئه ورا فیروز با دارا بودن ترکیبات مؤثر باعث نرم و لطیف شدن موها شده و شانه پذیری موی کودکان و نوزادان را آسان می نماید.

شامپو بچه ایروکس

۵۵.۵۰۰ تومان
شامپو بچه ایروکس با رایحه ای ملایم، حاوی ویتامین E، B5 و روغن جوجوبا می باشد که باعث لطافت موها و جلوگیری از التهاب پوست سر کودک می شود.

شامپو بچه سوئیت اسلیپ ایروکس

۶۴.۸۰۰ تومان
شامپو بچه سوئیت اسلیپ ایروکس شوینده‌ای ملایم برای مو و پوست سر کودک می باشد که مخاط چشم را تحریک نمی‌کند و چشم اطفال را نمی‌سوزاند.

شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک

۱۴۷.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک با خواص بی نظیر رطوبت رسانی پوست، از پوست نوزاد در مقابل آسیب های محیطی، خشکی و حساسیت محافظت می کند.