نمایش 1–24 از 55 نتیجه

کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا

۲۵۹.۸۰۰ تومان۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا، یک مرطوب کننده ی قوی برای صورت و بدن کودک است که علائم سوزش و خارش را التیام می بخشد و باعث آبرسانی عمیق پوست کودک می شود. همچنین خشکی و التهاب پوست را نیر کاهش می دهد.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۰۷.۰۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و برای محافظت از پوست حساس کودکان و پیشگیری از اگزمای آنان و درماتیت ناحیه پوشک بسیار موثر است.

کرم ضد آفتاب کودک سی گل SPF30 حجم ۵۰ میلی لیتر

۱۵۹.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب کودک سی گل با خاصیت ضد التهابی که دارد اثرات آسیب زای اشعه های مضر نور خورشید را روی پوست کودکان به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

کرم ضد آفتاب مینرال کودک بیبی برن SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب مینرال کودک بیبی برن با ساختار سبک و ترکیبات ویژه در برابر اشعه های مضر مانند UVA و UVB اثر محافظتی ایجاد می نماید و از التهاب، قرمزی و آفتاب سوختگی جلوگیری می کند.

پن درماتولوژیک کودک مدیپن ۱۰۰ گرم

۲۴۵.۰۰۰ تومان
پن درماتولوژیک کودک مدیپن به دلیل دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده قوی، علاوه بر پاکیزگی، لطافت و نرمی را برای پوست کودک به ارمغان می آورد. همچنین خاصیت ضد التهابی این محصول سبب درمان التهاب حاصل از پوشک بچه شده و مانع از آسیب رسیدن به پوست حساس کودک می شود.

کرم رفع پوسته و چربی کف سر کودک ماتیلدا 50 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم رفع پوسته و چربی کف سر کودک ماتیلدا با فرمولاسیون ویژه خود به رفع و درمان پوسته و شوره سر کودک کمک نموده و موجب نرم شدن پوست سر شده و از عفونت پوست سر کودک جلوگیری می کند.

شامپو بدن کودک لابورن 300 میلی لیتر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک لابورن با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست و بدون سوزش پوست یکی از ایمن ترین شامپوهای بدن کوذک بشمار می رود. که با دارا بودن سورفاکتان های جدید و ترکیبات رطوبت رسان، مرطوب کننده و ضد التهاب با کیفیت بسیار بالایی می باشد.

کرم ضد آفتاب کودک سان سیف SPF30 حجم 50 میلی لیتر

۱۶۴.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب کودک سان سیف از پوست کودکان در برابر خطرات بسیاری که ناشی از اشعه‌های مضر خورشید است، محافظت می کند.

شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا 200 میلی لیتر

۴.۹۹۸.۰۰۰ تومان
شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست کودک به حساب می آید که دارای فرمولاسیون هیپوآلرژنیک بوده و ضد حساسیت است. 

پن کودک و پوست حساس فلویو 100گرم

۲۱۰.۸۰۰ تومان
پن کودک و پوست حساس فلویو، به دلیل دارا بودن ترکیبات ویژه برای پوست کودکان و نوزادان و پوست افراد حساس بسیار مناسب بوده و در درمان جوش و عفونت های پوستی و بهبود روند ترمیم زخم و تسکین اگزما و خارش بسیار موثر است.

بالم لب کودک ایروکس

۴۲.۸۵۰ تومان
بالم لب کودک ایروکس خشکی لب های کودک را به خوبی برطرف نموده و باعث ترمیم ترک های لب می شود.

صابون بچه کاپوس

۵۴.۰۰۰ تومان
صابون بچه کاپوس با دارا بودن روغن آووکادو موجب تقویت و نرم کنندگی پوست کودک شده و شادابی و لطافت را به پوست نوزادان و کودکان هدیه می دهد.

پن کودک لیلاک

۳۹۰.۰۰۰ تومان
پن کودک لیلاک با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده علاوه بر پاک کننده غیر صابونی بسیار ملایم، شادابی، طراوت و نشاط را به پوست کودک هدیه می دهد.

کرم ضد سوختگی حاوی روغن کبد ماهی آردن

۵۶.۲۰۰ تومان
کرم ضد سوختگی حاوی روغن کبد ماهی آردن ادرار سوختگی پای نوزادان و شیرخواران را التیام می بخشد.

کرم وازلین کودک عش

۱۸.۹۰۰ تومان
کرم وازلین کودک عش با دارا بودن زینک اکساید و روغن کالاندولا از ادرار سوختگی، خشکی پوست و ترک خوردگی پوست کودک جلوگیری می‌کند.

لوسیون بدن کودک ترومپی

۲۰.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن کودک ترومپی با دارا بودن ترکیبات مؤثر و بسیار ملایم از پوست کودک در برابر هر گونه خشکی و التهاب جلوگیری می نماید.

ژل شستشوی سر و بدن کودک هیپ

۱۶۵.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی سر و بدن کودک هیپ با به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک، بدون ایجاد حساسیت موجب تمیزی و پاکیزگی مو و بدن نوزادان و کودکان می شود.

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا

۱۵۷.۹۰۰ تومان
کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا از پوست حساس نوزاد و کودک به طور کامل محافظت نموده و از سوختگی و ایجاد التهاب، قرمزی و خارش پوست جلوگیری می کند.

کرم اوره 3% کودک اورلین

۸۵.۷۰۰ تومان
کرم اوره 3% کودک اورلین با دارا بودن 3 درصد اوره و اوسرین، التهاب، قرمزی، خارش، تحریکات پوستی و سوختگی ناشی از پوشک را برطرف نموده و بهبود می بخشد.

شامپو بدن کودک نوپریت

۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک نوپریت با دارا بودن ترکیبات مؤثر و با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست جهت شستشوی پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد.

اسپری ضد آفتاب کودک هیدرودرم SPF30

۲۳۴.۹۰۰ تومان
اسپری ضد آفتاب کودک هیدرودرم SPF30 از پوست حساس کودکان در برابر اشعه های مضر نور خورشید به طور کامل محافظت می نماید و از آفتاب سوختگی پوست آنها جلوگیری می کند.

شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم

۲۵.۷۰۰ تومان
شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم سرشار از مواد تقویت کننده و نرم کننده می باشد که برای شستشوی مو و بدن نوزادان و کودکان بسیار مناسب است.

لوسیون بدن کودک پاپانو

۱۵۸.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن کودک پاپانو با دارا بودن ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده نیازهای پوست حساس و لطیف کودکان را برطرف می نماید.

شامپو سر و بدن کودک پاپانو

۱۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک پاپانو علاوه بر تمیزی مو و پوست سر و بدن کودک، موجب افزایش شانه پذیری و حالت پذیری موها شده و موها را نرم و براق می کند.