نمایش 1–24 از 45 نتیجه

نمایش 1–24 از 45 نتیجه

پودر بچه فیروز

قیمت: 20,800 تومان
پودر بچه فیروز به دلیل دارا بودن پودر کاملا طبیعی و تصفیه شده تالک و با قدرت جذب رطوبت اضافی پوست از التهاب و عرق سوز شدن بدن کودکان جلوگیری می نماید.

کرم محافظ پای کودک الیوکس

قیمت: 52,000 تومان
کرم محافظ پای کودک الیوکس جهت پیشگیری و درمان ادرار سوختگی مناسب بوده و از پوست نوزادان و کودکان در برابر آسیب ها محافظت می کند.

شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

قیمت: 40,750 تومان
شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس از تحریک پوست جلوگیری نموده و پس از شستشو لایه نازکی از کرم  بر روی پوست کودک باقی می گذارد.

شامپو سر و بدن کودک پاپانو

قیمت: 108,000 تومان
شامپو سر و بدن کودک پاپانو علاوه بر تمیزی مو و پوست سر و بدن کودک، موجب افزایش شانه پذیری و حالت پذیری موها شده و موها را نرم و براق می کند.

شامپو بدن کودک نوپریت

قیمت: 50,000 تومان
شامپو بدن کودک نوپریت با دارا بودن ترکیبات مؤثر و با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست جهت شستشوی پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد.

اسپری ضد آفتاب کودک هیدرودرم SPF30

قیمت: 234,900 تومان
اسپری ضد آفتاب کودک هیدرودرم SPF30 از پوست حساس کودکان در برابر اشعه های مضر نور خورشید به طور کامل محافظت می نماید و از آفتاب سوختگی پوست آنها جلوگیری می کند.

لوسیون بدن کودک الیوکس

قیمت: 84,000 تومان
لوسیون بدن کودک الیوکس با حفظ رطوبت در لایه شاخی از پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری نموده و موجب نرمی و لطافت پوست کودک می شود.

کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال

قیمت: 32,250 تومان
کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال موجب افزایش توان حفظ رطوبت در لایه شاخی پوست گردیده و تبخیر آب از سطح پوست را کاهش می دهند.

کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس

قیمت: 27,410 تومان
کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس جهت کاهش علائم ناشی از بیماری های پوستی بسیار مؤثر بوده و التهاب، خشکی و خارش پوست را کاهش می دهد.

کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس

قیمت: 21,450 تومان
کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس به عنوان یک محصول فوق العاده از حساسیت و ادرار سوختگی پای کودکان جلوگیری می نماید.

کرم ویتامینه A+D ایروکس

قیمت: 14,960 تومان
کرم ویتامینه A+D ایروکس با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی و ویتامین‌های A و D موجب آبرسانی پوست شده و نرمی و لطافت را به پوست هدیه می دهد.

کرم مرطوب کننده فیروز

قیمت: 54,000 تومان
کرم مرطوب کننده فیروز موجب نرمی، طراوت و شادابی پوست نوزادان، کودکان وحتی بزرگسالانی که دارای پوست های حساس می باشد، می گردد.

روغن بدن کودک فیروز

قیمت: 23,000 تومان
روغن بدن کودک فیروز با ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست از خشکی آن جلوگیری نموده و باعث نرمی و شادابی پوست می گردد.

پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز

قیمت: 24,500 تومان
پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز با جذب رطوبت اضافی پوست از ادرار سوختگی پای کودکان پیشگیری نموده و باعث خشک و خنک شدن بدن کودکان می گردد.

کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان بالای یکسال

قیمت: 43,700 تومان
کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان بالای یکسال سرشار از اوسرین، اوره، روغن زیتون بکر و ... می باشد که برای پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب است.

کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان زیر یکسال

قیمت: 23,900 تومان
کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان زیر یکسال به درمان درماتیت و اگزمای پوستی در نوزادان کمک شایانی می نماید.

کرم سوختگی پای کودک پاپانو

قیمت: 118,000 تومان
کرم سوختگی پای کودک پاپانو با دارا بودن ترکیبات مؤثر از ادرار سوختگی و التهاب پوست کودک جلوگیری می کند.

کرم اوره 3% کودک اورلین

قیمت: 85,700 تومان
کرم اوره 3% کودک اورلین با دارا بودن 3 درصد اوره و اوسرین، التهاب، قرمزی، خارش، تحریکات پوستی و سوختگی ناشی از پوشک را برطرف نموده و بهبود می بخشد.

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا

قیمت: 157,900 تومان
کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا از پوست حساس نوزاد و کودک به طور کامل محافظت نموده و از سوختگی و ایجاد التهاب، قرمزی و خارش پوست جلوگیری می کند.

شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک

قیمت: 109,000 تومان
شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک با خواص بی نظیر رطوبت رسانی پوست، از پوست نوزاد در مقابل آسیب های محیطی، خشکی و حساسیت محافظت می کند.

شامپو بچه ایروکس

قیمت: 32,200 تومان
شامپو بچه ایروکس با رایحه ای ملایم، حاوی ویتامین E، B5 و روغن جوجوبا می باشد که باعث لطافت موها و جلوگیری از التهاب پوست سر کودک می شود.

شامپو بدن کودک فیروز

قیمت: 15,300 تومان
شامپو بدن کودک فیروز سرشار از گوار و گلیسیرین می باشد که به عنوان یک شوینده ملایم با قدرت پاک کنندگی مناسب باعث نرمی و رطوبت رسانی پوست می گردد.

شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا

قیمت: 16,000 تومان
شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا موجب رطوبت رسانی پوست کودک شده و التهابات پوستی را کاهش می دهد.

شامپو فوم نوزاد سی گل

قیمت: 27,000 تومان
شامپو فوم نوزاد سی گل با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و به عنوان شوینده‌ای ملایم به منظور شستشوی مو، پوست سر و بدن نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد.