شامپو کودک اسطوخودوس و ختمی روبیان 200 میلی لیتر

۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو کودک اسطوخودوس و ختمی روبیان، علاوه بر شویندگی خوبی که دارد، دارای خواص ضد التهاب نیز بوده و سبب افزایش نرمی و درخشندگی مو می شود. شامپو کودک روبیان سرشار از عناصر مغذی جهت تقویت و آبرسانی موها هستند و بدون مواد شیمیایی مضر و مواد حساسیت زا برای استفاده کودک بسیار مناسب است.

شامپو سر و بدن کودک گلیسیرینه روبیان 200 میلی لیتر

۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک گلیسیرینه روبیان با فرمولاسیون ملایمی که دارد، باعث می‌شود که پوست حساس کودکان، در شستشوی روزانه، خشک و تیره نشود.

شامپو سر و بدن کودک سالوویتو 230 میلی لیتر

۱۵۹.۷۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک سالوویتو بدون سوزش چشم و با داشتن pH متعادل شده 5.5 سبب حفظ شرایط فیزیولوژیک پوست و موی کودک می گردد.

شامپو بدن کودک لابورن 300 میلی لیتر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک لابورن با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست و بدون سوزش پوست یکی از ایمن ترین شامپوهای بدن کوذک بشمار می رود. که با دارا بودن سورفاکتان های جدید و ترکیبات رطوبت رسان، مرطوب کننده و ضد التهاب با کیفیت بسیار بالایی می باشد.

شامپو سر و بدن کودک پاپانو

۱۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک پاپانو علاوه بر تمیزی مو و پوست سر و بدن کودک، موجب افزایش شانه پذیری و حالت پذیری موها شده و موها را نرم و براق می کند.

شامپو سر و بدن کودک الیوکس

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک الیوکس با دارا بودن فرمولاسیونی ویژه و ترکیباتی عاری از هر گونه مواد حساسیت زا جهت استفاده پوست حساس و لطیف نوزادان و کودکان بسیار مناسب می باشد.

شامپو فوم نوزاد سی گل مدل بیبی فِرست

۱۱۳.۰۰۰ تومان
شامپو فوم نوزاد سی گل با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و به عنوان شوینده‌ای ملایم به منظور شستشوی مو، پوست سر و بدن نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

۶۷.۳۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس از تحریک پوست جلوگیری نموده و پس از شستشو لایه نازکی از کرم  بر روی پوست کودک باقی می گذارد.

شامپو بدن کودک نوپریت

۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک نوپریت با دارا بودن ترکیبات مؤثر و با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست جهت شستشوی پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد.

شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم

۲۵.۷۰۰ تومان
شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم سرشار از مواد تقویت کننده و نرم کننده می باشد که برای شستشوی مو و بدن نوزادان و کودکان بسیار مناسب است.

شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا

۱۶.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا موجب رطوبت رسانی پوست کودک شده و التهابات پوستی را کاهش می دهد.

شامپو بدن کودک فیروز

۳۰.۱۰۰ تومان
شامپو بدن کودک فیروز سرشار از گوار و گلیسیرین می باشد که به عنوان یک شوینده ملایم با قدرت پاک کنندگی مناسب باعث نرمی و رطوبت رسانی پوست می گردد.

شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک

۱۴۷.۰۰۰ تومان
شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک با خواص بی نظیر رطوبت رسانی پوست، از پوست نوزاد در مقابل آسیب های محیطی، خشکی و حساسیت محافظت می کند.