نمایش 1–24 از 38 نتیجه

نمایش 1–24 از 38 نتیجه

کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان

قیمت: 80,000 تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان، موجب سلامت عمومی، تقویت رشد جسمی و ذهنی و حافظ سلامت پوست، مو و ناخن کودکان و نوجوان می‌شود.

کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا

قیمت: 85,000 تومان
کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا، علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن، تقویت رشد ذهنی و جسمی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن را بر عهده داشته و از سوء تغذیه نیز پیشگیری می کند.

شربت مولتی ویتامین سانستول

قیمت: 81,700 تومان
شربت مولتی ویتامین سانستول مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان را در زمان رشد و نمو فراهم می کند.

شربت مولتی سانستول پلاس زینک، 155 میلی لیتر

قیمت: 114,000 تومان
شربت مولتی سانستول پلاس زینک، کمک شایانی به بهبود اختلالات در رشد قدی کودکان، در تمرکز کودکان، ADHD، افسردگی، بی ‌اشتهایی عصبی، اسهال‌های مزمن و حاد، التهابات پوستی انجام می دهد.

شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس

قیمت: 82,800 تومان
شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس با ترکیبات ویژه ایی که دارد جهت کاهش علائم ناشی از بیماری ها و عفونت های سیستم تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت زینک پلاس یوروویتال

قیمت: 130,800 تومان
شربت زینک پلاس یوروویتال برای بهبود سلامت، پوست و مو و همچنین تقویت سیستم ایمنی تأثیر بسزایی داشته و با تولید انرژی در بدن، کسالت‌های روزانه را برطرف می سازد.

شربت باریویتال کودکان، باریج اسانس

قیمت: 54,500 تومان
شربت باریویتال کودکان، باریج اسانس با دارا بودن ترکیبات مؤثر، مواد مغذی ضروری کودکان در حال رشد را تأمین ‌نموده و به سلامت عمومی بدن آنها کمک می کند.

شربت مولتی ویتامین لیکوئید، ویواکیدز

قیمت: 99,800 تومان
شربت مولتی ویتامین لیکوئید، ویواکیدز با فرمولاسیون منحصر به فرد خود به رشد و حفظ سلامتی کودکان کمک کرده و سیستم ایمنی بدن آنها را تقویت می کند.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

قیمت: 96,100 تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس، تقویت سیستم ایمنی

قیمت: 92,900 تومان
شربت ایمیونس یا ایمیونیس با یک فرمول عالی و منحصر به فرد شامل آنتی اکسیدان های قوی و مؤثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها فرموله شده است.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

قیمت: 161,000 تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال – ویت، رها

قیمت: 38,200 تومان
شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال - ویت، رها پس از 2 سالگی برای کودکانی که با مشکل کمبود اشتها و کمبود وزن مواجه هستند، پیشنهاد می شود.

محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس

قیمت: 93,900 تومان
محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس در تقویت استحکام استخوان ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین سلامت قلب، ماهیچه‌ها و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 71,800 تومان
شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد و افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک شایانی می‌کند.

قطره آهن لیپیفر کیمیا کالای رازی

قیمت: 66,400 تومان
قطره آهن لیپیفر ساخت شرکت کیمیا کالای رازی، از کم خونی کودکان پیشگیری کرده و همچنین مانع از سیاه شدن دندان ها می شود.

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس

قیمت: 20,000 تومان
قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس باعث بهبود اشتها و افزایش انرژی، رفع کم خونی، کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه نوزادان و خردسالان و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن می شود.

قطره میم مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 33,000 تومان
قطره میم مایر ویتابیوتیکس جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود نیازهای تغذیه‌ای برای رشد طبیعی کودکان تأمین شود.

قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی

قیمت: 176,000 تومان
قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی حاوی ویتامین A و D می باشد که سبب رشد و شکل گیری استخوان ها و دندان های نوزادان شده و همچنین حفاظت سلامت بینایی، پوست و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن را بر عهده دارد.

قطره ویتوکید مولتی ویتامین الحاوی

قیمت: 19,000 تومان
قطره ویتوکید زهراوی حاوی 8 نوع (ویتامین A، ویتامین C، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12) از ویتامین های ضروری بدن می باشد که به رشد و نمو طبیعی کودکان، تقویت سیستم ایمنی، تأمین سلامت جسمی و ذهنی نوزادان و کودکان کمک می نماید.

شربت زینک دکتر کیدز، 300 میلی لیتر

قیمت: 87,200 تومان

شاخصه های شربت زینک دکتر کیدز 300 میلی لیتر :

  • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان.
  • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن.
  • کمک به درمان کودکان بیش فعال.
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی.
  • موثر در درمان اگزما و آکنه.
  • کمک به ترمیم زخم.
  • آنتی اکسیدان.
  • بهبود اشتها.

شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس

قیمت: 72,500 تومان
شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد، تنظیم و تعادل در سوخت و ساز بدن و پیشگیری از بی اشتهایی، کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و همچنین به رشد و نمو کودکان کمک شایانی می کند.

قرص بایو- بیسیکس چیلدِرن نیچرز اونلی

قیمت: 100,700 تومان
قرص بایو- بیسیکس چیلدِرن نیچرز اونلی با دارا بودن فرمولاسیون ویژه سبب ارتقا سلامتی و تأمین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کودکان می‌شود.

قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتری

قیمت: 211,600 تومان
قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتزی ، سریع جذب بدن شده و به حفظ سلامت استخوان ها و دندان‌ها کمک می‌نماید.

ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان

قیمت: 72,000 تومان
ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان، حاوی عنصر حیاتی آهن و ویتامین C ویژه کودکان می باشد که به صورت پودر و با طعم های خوش مزه فرآوری شده است و مورد توجه کودکان قرار می گیرد.