نمایش 1–24 از 42 نتیجه

شربت ویتان ۲۰۰ میلی لیتر

۱۸۸.۰۰۰ تومان
شربت ویتان با دارا بودن ترکیبی از ۱۴ ریز مغذی ضروری علاوه بر بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان به تقویت حافظه و یادگیری کودکان در حال رشد کمک زیادی می کند. همچنین این محصول باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن، افزایش مقاومت در برابر بیماری ها، افزایش اشتها و سوخت و ساز بدن نیز می شود.

قطره مولتی ویتامین پدیابست 30 میلی لیتر

۱۲۴.۹۰۰ تومان
قطره مولتی ویتامین پدیابست یک مکمل غذایی کامل است که نیاز کودک زیر دو سال را به انواع ویتامین ها و مواد معدنی تامین می کند. این قطره با طعم پرتقال تولید و عرضه می‌شود.

قطره مولتی آویفر آویوال 30 میلی لیتر

۱۴۸.۰۰۰ تومان
قطره مولتی آویفر آویوال حاوی ترکیبات موثر مانند ویتامین‌های گروه ب، ویتامین D، آهن و زینک می باشد که علاوه بر تقویت رشد و بهبود رشد قدی در کودکان به رشد و تکامل طبیعی استخوان‌ها نیز کمک می‌کند.

قطره خوراکی پدیاول بیسیک ای ام اس 30 میلی لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
قطره خوراکی پدیاول بیسیک ای ام اس با تامین ویتامین‌ها و ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن مانند ویتامین‌های A، C، D به رشد و تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان کمک زیادی می کند. این محصول با طعم خوشمزه تمشک مورد پذیرش کودکان قرارمی گیرد.

قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری 30 میلی لیتر

۱۴۱.۷۰۰ تومان
قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری با تامین ویتامین A، D، زینک و آهن مورد نیاز کودکان ۶ ماه به بالا، به حفظ و سلامت آنها کمک شایانی می کند.

قرص بایو- بیسیکس چیلدِرن نیچرز اونلی

۱۰۰.۷۰۰ تومان
قرص بایو- بیسیکس چیلدِرن نیچرز اونلی با دارا بودن فرمولاسیون ویژه سبب ارتقا سلامتی و تأمین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کودکان می‌شود.

شربت زینک دکتر کیدز، 300 میلی لیتر

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت زینک دکتر کیدز با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد به سلامت سیستم ایمنی، پوست، مو و ناخن کودکان کمک کرده و موجب تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان می‌شود. 

شربت مولتی ویتامین + زینک سندروس (با طعم شکلات)

۱۲۰.۹۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین + زینک سندروس با تأمین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری بدن کودکان به تقویت و رشد آنها کمک شایانی می کند.

قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی

۱۷.۶۰۰ تومان
قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی حاوی ویتامین A و D می باشد که سبب رشد و شکل گیری استخوان ها و دندان های نوزادان شده و همچنین حفاظت سلامت بینایی، پوست و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن را بر عهده دارد.

قطره مولتی ویتامین ویواکیدز

۱۰۴.۸۰۰ تومان
قطره مولتی ویتامین ویواکیدز با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد، نقش مهمی در رشد و سلامت کودکان ایفا می کند.

قطره میم مایر ویتابیوتیکس

۴۳.۶۰۰ تومان
قطره میم مایر ویتابیوتیکس جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود نیازهای تغذیه‌ای برای رشد طبیعی کودکان تأمین شود.

قطره آهن لیپیفر کیمیا کالای رازی

۱۳۹.۸۰۰ تومان
قطره آهن لیپیفر ساخت شرکت کیمیا کالای رازی، از کم خونی کودکان پیشگیری کرده و همچنین مانع از سیاه شدن دندان ها می شود.

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس

۱۰۹.۰۰۰ تومان
شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد و افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک شایانی می‌کند.

شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال

۱۵۵.۹۰۰ تومان
شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال با دارا بودن ترکیبات مؤثر، ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن کودکان و نوجوانان را جهت حفظ قدرت دفاعی و رشد مطلوب بدن آنها تأمین می کند.

شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال ویت، رها

۱۳۲.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال - ویت، رها پس از 2 سالگی برای کودکانی که با مشکل کمبود اشتها و کمبود وزن مواجه هستند، پیشنهاد می شود.

محلول خوراکی کلسی شور ویتان

۱۳۰.۸۰۰ تومان
محلول خوراکی کلسی شور ویتان یکی از مکمل هایی است که در کودکان سبب افزایش تراکم استخوان ها شده و به آنها کمک می‌کند تا در سنین رشد نیاز آنها به کلسیم به طور کامل تأمین شود.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۹۷.۸۰۰ تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس، تقویت سیستم ایمنی

۱۴۳.۰۰۰ تومان
شربت ایمیونس یا ایمیونیس با یک فرمول عالی و منحصر به فرد شامل آنتی اکسیدان های قوی و مؤثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها فرموله شده است.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

شربت زینک سافت آپوویتال

۱۵۴.۰۰۰ تومان
شربت زینک سافت آپوویتال جهت کمک به سلامت پوست، مو و ناخن، سلامت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت عموی بدن، ویژه کودکان بالای 4 سال و نوجوانان فرموله شده است.

شربت زینک پلاس یوروویتال

۱۵۲.۶۰۰ تومان
شربت زینک پلاس یوروویتال برای بهبود سلامت، پوست و مو و همچنین تقویت سیستم ایمنی تأثیر بسزایی داشته و با تولید انرژی در بدن، کسالت‌های روزانه را برطرف می سازد.

شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس

۱۵۸.۰۰۰ تومان
شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس با ترکیبات ویژه ایی که دارد جهت کاهش علائم ناشی از بیماری ها و عفونت های سیستم تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت مولتی سانستول پلاس زینک، 155 میلی لیتر

۲۰۳.۵۰۰ تومان
شربت مولتی سانستول پلاس زینک، کمک شایانی به بهبود اختلالات در رشد قدی کودکان، در تمرکز کودکان، ADHD، افسردگی، بی ‌اشتهایی عصبی، اسهال‌های مزمن و حاد، التهابات پوستی انجام می دهد.

شربت مولتی ویتامین سانستول

۱۹۲.۵۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین سانستول مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان را در زمان رشد و نمو فراهم می کند.