مشاهده همه 9 نتیجه

قطره میلکازیم فرابیوتیک 15 میلی لیتر

۹۰.۰۰۰ تومان
قطره میلکازیم فرابیوتیک، در راستای کمک به تسهیل هضم قند لاکتوز در نوزادان تازه به دنیا آمده و کاهش کولیک و عوارض گوارشی ناشی از عدم تحمل لاکتوز تهیه و تولید شده است.

قطره کولیک اید ویتابیوتیکس ۳۰ میلی لیتر

۳۸.۰۰۰ تومان
قطره کولیک اید ویتابیوتیکس با دارا بودن ترکیبات موثر و با از بین بردن نفخ و کمک به خروج گازهای حبس شده در دستگاه گوارش، به برطرف نمودن دردهای شکمی و کولیک نوزادان کمک زیادی می‌نماید.

شربت بی بی سد گل دارو 60 میلی لیتر

۹۰.۰۰۰ تومان
شربت بی بی سد گل دارو با بهره مندی از گیاهان موثر، دارای خاصیت ضد التهاب، ضد اسپاسم و آرامش بخش بوده و برای درمان بی خوابی نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره بایو لاکت تک ژن فارما 15 میلی لیتر

۸۶.۵۰۰ تومان
قطره بایو لاکت تک ژن فارما علاوه بر بهبود مشکلات گوارشی، یبوست و اسهال کودکان، نفخ و کولیک کودک را برطرف نموده و از کودک در برابر بیماری‌های عفونی و آنفولانزاهای فصلی محافظت می‌نماید.

قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد

۶۰.۰۰۰ تومان
قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد در رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی، کاهش زمان گریه در نوزادان شیرخوار مبتلا به کولیک و ... تأثیر بسزایی ایفا می کند.

شربت کاراوی میکسچر ایران داروک

۳۵.۰۰۰ تومان
شربت کاراوی میکسچر ایران داروک حاوی اسانس گیاهان نعناع, رازیانه و زیره سیاه می باشد که برای رفع کولیک در نوزادان، سوء هاضمه و دردهای ناشی از آن، نفخ و انواع اسپاسم های دستگاه گوارش در کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. 

شربت کامی کالم، بنیان کسری سرشت سلامت

۶۳.۰۰۰ تومان
شربت کامی کام، بنیان کسری سرشت سلامت حاوی اسانس دانه شوید می باشد که در رفع دل پیچه نوزادان و قولنج‌های حاصل از بلع هوا همراه با تسکین فوری کولیک در اطفال و نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد.

محلول خوراکی گرایپ واتر دینه

۳۱.۰۰۰ تومان
محلول خوراکی گرایپ واتر دینه یک محصول کاملا گیاهی حاوی اسانس شوید، دانه زیره و نعنا می باشد که باعث افزایش ترشحات سیستم گوارشی و خروج گازهای ناشی از نفخ شده و در نتیجه دل پیچه و درد ناشی از نفخ معده را در کودکان برطرف می کند.

قطره کولیکِز ویتان

۵۰.۵۰۰ تومان
قطره کولیکِز ویتان حاوی عصاره طبیعی و معطر شوید و رازیانه، به صورت کاملا طبیعی یک راه حل مناسب برای رفع نفخ و دل درد یا همان کولیک در کودکان می باشد.