نمایش 1–24 از 43 نتیجه

نمایش 1–24 از 43 نتیجه

کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان

قیمت: 80,000 تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان، موجب سلامت عمومی، تقویت رشد جسمی و ذهنی و حافظ سلامت پوست، مو و ناخن کودکان و نوجوان می‌شود.

کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا

قیمت: 85,000 تومان
کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا، علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن، تقویت رشد ذهنی و جسمی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن را بر عهده داشته و از سوء تغذیه نیز پیشگیری می کند.

شربت مولتی ویتامین سانستول

قیمت: 81,700 تومان
شربت مولتی ویتامین سانستول مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان را در زمان رشد و نمو فراهم می کند.

شربت مولتی سانستول پلاس زینک، 155 میلی لیتر

قیمت: 114,000 تومان
شربت مولتی سانستول پلاس زینک، کمک شایانی به بهبود اختلالات در رشد قدی کودکان، در تمرکز کودکان، ADHD، افسردگی، بی ‌اشتهایی عصبی، اسهال‌های مزمن و حاد، التهابات پوستی انجام می دهد.

شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس

قیمت: 82,800 تومان
شربت سوسپانسیون آسماویت ویتابیوتیکس با ترکیبات ویژه ایی که دارد جهت کاهش علائم ناشی از بیماری ها و عفونت های سیستم تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت زینک پلاس یوروویتال

قیمت: 130,800 تومان
شربت زینک پلاس یوروویتال برای بهبود سلامت، پوست و مو و همچنین تقویت سیستم ایمنی تأثیر بسزایی داشته و با تولید انرژی در بدن، کسالت‌های روزانه را برطرف می سازد.

شربت باریویتال کودکان، باریج اسانس

قیمت: 54,500 تومان
شربت باریویتال کودکان، باریج اسانس با دارا بودن ترکیبات مؤثر، مواد مغذی ضروری کودکان در حال رشد را تأمین ‌نموده و به سلامت عمومی بدن آنها کمک می کند.

شربت مولتی ویتامین لیکوئید، ویواکیدز

قیمت: 99,800 تومان
شربت مولتی ویتامین لیکوئید، ویواکیدز با فرمولاسیون منحصر به فرد خود به رشد و حفظ سلامتی کودکان کمک کرده و سیستم ایمنی بدن آنها را تقویت می کند.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

قیمت: 96,100 تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس، تقویت سیستم ایمنی

قیمت: 92,900 تومان
شربت ایمیونس یا ایمیونیس با یک فرمول عالی و منحصر به فرد شامل آنتی اکسیدان های قوی و مؤثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها فرموله شده است.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

قیمت: 161,000 تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس

قیمت: 93,900 تومان
محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس در تقویت استحکام استخوان ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین سلامت قلب، ماهیچه‌ها و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 71,800 تومان
شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد و افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک شایانی می‌کند.

قطره آهن لیپیفر کیمیا کالای رازی

قیمت: 66,400 تومان
قطره آهن لیپیفر ساخت شرکت کیمیا کالای رازی، از کم خونی کودکان پیشگیری کرده و همچنین مانع از سیاه شدن دندان ها می شود.

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس

قیمت: 20,000 تومان
قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس باعث بهبود اشتها و افزایش انرژی، رفع کم خونی، کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه نوزادان و خردسالان و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن می شود.

قطره اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس 

قیمت: 21,800 تومان
قطره اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس جهت استحکام و تقویت استخوان‌ها، دندان‌ها و سیستم ایمنی بدن و همچنین برای رشد و تقویت بدن کودکان و نوزادان بسیار مفید می باشد.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

قیمت: 124,500 تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

قطره میم مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 33,000 تومان
قطره میم مایر ویتابیوتیکس جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود نیازهای تغذیه‌ای برای رشد طبیعی کودکان تأمین شود.

قطره کیدز پلاس ویتان

قیمت: 32,700 تومان
قطره کیدز پلاس ویتان حاوی ویتامین های A و D و C، به بهبود سیستم ایمنی، افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها و به استحکام دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی آن ها کمک می نماید. علاوه بر این، طعم مطلوب گیلاس باعث افزایش پذیرش در نوزادان و کودکان می شود.

قطره خوراکی کلوی کیدز بنیان سلامت کسری

قیمت: 38,100 تومان
قطره خوراکی کلوی کیدز بنیان سلامت کسری حاوی اسید چرب DHA و ویتامین هایD،A، E می باشدکه نیاز روزانه مواد مغذی بدن کودک را تأمین کرده و باعث تسریع رشد و نمو بافت مغزی نوزاد می گردد.

قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی

قیمت: 176,000 تومان
قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی حاوی ویتامین A و D می باشد که سبب رشد و شکل گیری استخوان ها و دندان های نوزادان شده و همچنین حفاظت سلامت بینایی، پوست و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن را بر عهده دارد.

قطره ویتوکید مولتی ویتامین الحاوی

قیمت: 19,000 تومان
قطره ویتوکید زهراوی حاوی 8 نوع (ویتامین A، ویتامین C، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12) از ویتامین های ضروری بدن می باشد که به رشد و نمو طبیعی کودکان، تقویت سیستم ایمنی، تأمین سلامت جسمی و ذهنی نوزادان و کودکان کمک می نماید.

شربت زینک دکتر کیدز، 300 میلی لیتر

قیمت: 87,200 تومان

شاخصه های شربت زینک دکتر کیدز 300 میلی لیتر :

  • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان.
  • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن.
  • کمک به درمان کودکان بیش فعال.
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی.
  • موثر در درمان اگزما و آکنه.
  • کمک به ترمیم زخم.
  • آنتی اکسیدان.
  • بهبود اشتها.

قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتری

قیمت: 211,600 تومان
قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتزی ، سریع جذب بدن شده و به حفظ سلامت استخوان ها و دندان‌ها کمک می‌نماید.