نمایش 1–24 از 64 نتیجه

قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال ۴۵ عدد

۵۲۳.۰۰۰ تومان
قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثری که دارد نیاز بدن مادر را در دوران شیردهی به ویتامین و مواد معدنی و ریز مغذی‌ها تامین نموده و باعث بهبود کیفیت شیر مادر شیرده می شود. این محصول با تنظیم متابولیسم طبیعی بدن مادر پس از زایمان، موجب کاهش خستگی و افزایش انرژی مادر می شود.

قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل 30 عدد

۸۹.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل با بهره مندی از ترکیبات موثر و تامین فولیک اسید و ید مورد نیاز بدن خانم‌های باردار، به سلامت سیستم عصبی جنین، پیشگیری از کم خونی مادر و جنین، تولید انرژی مادران باردار کمک می‌کند.

کپسول ففول پرگننسی اینترافارم 30 عدد

Original price was: ۱۸۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۷.۰۰۰ تومان.
کپسول ففول پرگننسی اینترافارم به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثر، علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن و تامین مواد مغذی مورد نیاز بانوان در دوران بارداری به بهبود رشد و تکامل جنین و آمادگی مادر پیش از دوران بارداری نیز کمک فراوانی می کند.

قرص فرورال گلدن لایف، 30 عدد

Original price was: ۶۰.۴۰۰ تومان.Current price is: ۵۵.۰۰۰ تومان.
قرص فرورال گلدن لایف علاوه بر تامین آهن و اسید فولیک مورد نیاز روزانه بدن و همچنین در پیشگیری و درمان کم‌خونی در دوران بارداری بسیار موثر است.

قرص روکش دار فموبرا الحاوی، 30 عدد

۱۶۱.۲۰۰ تومان
قرص روکش دار فموبرا الحاوی حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین‌های ضروری است که نیازهای مورد نیاز قبل از بارداری و حین بارداری تا پایان هفته ۱۲ را تامین می‌کند.

سافت ژل پرگمام ویتالی تون 60 عدد، دوران بارداری

Original price was: ۳۸۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۶۴.۸۰۰ تومان.
سافت ژل پرگمام ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی به همراه اسید‎های چرب امگا۳ از جمله “دی اچ ای” به بهبود آمادگی بدن بانوان پیش از بارداری و دوران بارداری کمک شایانی نموده و موجب حفظ سلامت مادر و رشد و سلامت جنین می شود.

قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس

۱۹۲.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس به عنوان یک مکمل منحصر به فرد و با دارا بودن فرمولاسیون ویژه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در طول بارداری و شیردهی را تأمین می کند.

قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری

Original price was: ۱۷۹.۹۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۱.۹۰۰ تومان.
قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مادر و جنین را تأمین کرده و سبب حمایت از رشد و تکامل جنین، افزایش تولید انرژی و تقویت سیستم ایمنی مادر می‌شود.

کپسول موتا دورست هوم

Original price was: ۲۵۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۴.۰۰۰ تومان.
کپسول موتا دورست هوم حاوی پودر خشک عصاره بذر گیاه شنبلیله به درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک شایانی می کند و عوارض این بیماری را کنترل می کند.

قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال، دوران بارداری

۲۲۸.۹۰۰ تومان
قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال حاوی آهن، اسید فولیک، روی، منیزیم، ویتامین D3 و ویتامین های گروه B، ید، سلنیوم و کاروتنوئیدهای طبیعی می باشد که به حفظ سلامت مادر و جنین در دوران قبل از بارداری، بارداری و شیردهی کمک می کند.

قرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکس، قبل از بارداری

Original price was: ۲۴۵.۲۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۲.۰۰۰ تومان.
قرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکس کمک شایانی برای تأمین مواد مورد نیاز خانم‌هایی که قصد باردار شدن دارند می باشد.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

Original price was: ۳۴۳.۳۰۰ تومان.Current price is: ۳۰۹.۰۰۰ تومان.
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما با دارا بودن دو ماده مهم میو اینوزیتول و اسید فولیک، نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف نموده، همچنین علاوه بر تقویت تخمدان ها، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را نیز افزایش می دهد.

قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس

۲۲۹.۰۰۰ تومان
قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی، یک مکمل بسیار ویژه جهت برطرف کردن تمام نیازهای روزانه مادران باردار و جنین آنها فرموله شده است.

قطره گیاهی شیرافزا گل دارو

۶۳.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی شیرافزا گل دارو حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎ باشدکه ترشح شیر را تحریک نموده و احتیاجات تغذیه ‎ای مادران شیرده را برطرف می‎سازد.

سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ

۸۳.۰۰۰ تومان۱۰۹.۹۰۰ تومان
سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامت خود اهمیت می دهند.

قرص گیاهی سالویگل گل دارو

Original price was: ۴۴.۴۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۰۰۰ تومان.
قرص گیاهی سالویگل گل دارو حاوی عصاره خشک سرشاخه های جوان گیاه مریم گلی که موجب کم شدن تعریق بیش از حد بدن می شود. همچنین این محصول خشک کننده شیر مادران نیز می باشد.

کپسول شیرافزا گل دارو

۷۳.۰۰۰ تومان
کپسول شیرافزا گل دارو حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎باشد که موجب خاصیت تحریک کننده غدد شیری می شود.

شربت اوستی کپ ویواتیون

Original price was: ۱۳۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۳.۸۰۰ تومان.
شربت اوستی کپ ویواتیون که از ترکیبات کلسیم، منیزیم، روی، منگنز، سلنیم و مس به همراه ویتامین D3 و K1 تشکیل شده است، مخصوص بزرگسالان می باشد.

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا، درمان کم خونی

Original price was: ۳۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۶۱.۰۰۰ تومان.
کپسول سیدرال فورت فارمانوترا علاوه بر تأمین آهن مورد نیاز بدن، به دلیل سیدرال بودن، مشکلات گوارشی ناشی از مصرف آهن را به همراه ندارد.

قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی، بهینه سازی سلامت استخوان

Original price was: ۱۹۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۱۷۳.۰۰۰ تومان.
قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی، بهینه سازی سلامت استخوان، ترکیبات مورد نیاز برای پیشگیری از پوکی استخوان را دارا بوده و به حفظ سلامت و ساختار استخوان ها کمک می‌کند.

قرص یونی بُن بِلند لیبرتی

Original price was: ۱۹۶.۲۰۰ تومان.Current price is: ۱۷۷.۰۰۰ تومان.
قرص یونی بُن بِلند لیبرتی با ترکیباتی مؤثر و با حضور دو ملح کربنات و سیترات کلسیم در کنار هم موجب افزایش جذب کلسیم و کمک به رفع مشکل استئوپروز و پوکی استخوان می گردد.

قرص کلسی شور ویتان

Original price was: ۹۸.۱۰۰ تومان.Current price is: ۸۸.۵۰۰ تومان.
قرص کلسی شور ویتان از ترکیبات کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D تشکیل شده است که برای استحکام و سلامت ساختار اسکلتی بدن، پیشگیری، درمان پوکی استخوان و افزایش تراکم توده استخوانی لازم و ضروری می باشد.

کپسول فرودین هولیستیکا

Original price was: ۱۳۹.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۶.۰۰۰ تومان.
کپسول فرودین هولیستیکا با ترکیبات منحصر به فرد خود جهت افرادی که از کم خونی، کمبود آهن، کمبود اسید فولیک و ویتامین B۱۲ رنج می برند فرموله شده است.

کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس

Original price was: ۱۲۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۹.۰۰۰ تومان.
کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس حاوی ترکیبات ویژه جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی، بهبود ضعف عمومی، خستگی مفرط و ... مورد استفاده قرار می گیرد.