نمایش 1–24 از 51 نتیجه

قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل 30 عدد

۸۹.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل با بهره مندی از ترکیبات موثر و تامین فولیک اسید و ید مورد نیاز بدن خانم‌های باردار، به سلامت سیستم عصبی جنین، پیشگیری از کم خونی مادر و جنین، تولید انرژی مادران باردار کمک می‌کند.

کپسول ففول پرگننسی اینترافارم 30 عدد

۱۸۵.۰۰۰ تومان
کپسول ففول پرگننسی اینترافارم به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثر، علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن و تامین مواد مغذی مورد نیاز بانوان در دوران بارداری به بهبود رشد و تکامل جنین و آمادگی مادر پیش از دوران بارداری نیز کمک فراوانی می کند.

قرص یدوناتال ایکس مارت 60 عدد

۳۲۲.۵۰۰ تومان
قرص یدوناتال ایکس مارت در واقع یک تامین کننده ضروری است که می تواند ید، اسید فولیک و آهن مورد نیاز بدن مادران باردار را تامین نماید. این محصول با کمک به تقویت سیستم عصبی و ایمنی مادر و جنین، باعث افزایش سلامت هر دو می شود.

سافت ژل پریناتال آنتی ایجینگ، 60 عدد

۱۸۸.۲۰۰ تومان
سافت ژل پریناتال آنتی ایجینگ با تامین نیازهای تغذیه‌ای در دوران بارداری و شیردهی، از هرگونه کمبود و عارضه در این دوران حساس جلوگیری نموده و به حفظ سلامت مادر و جنین کمک شایانی می کند.

قرص فرورال گلدن لایف، 30 عدد

۶۰.۴۰۰ تومان
قرص فرورال گلدن لایف علاوه بر تامین آهن و اسید فولیک مورد نیاز روزانه بدن و همچنین در پیشگیری و درمان کم‌خونی در دوران بارداری بسیار موثر است.

سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون، 60 عدد

۳۱۹.۲۰۰ تومان
سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون با داشتن انواع ویتامین، مینرال و  DHA یک مولتی ویتامین مینرال روزانه مناسب جهت حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری و شیردهی است.

قرص روکش دار فموبرا الحاوی، 30 عدد

۱۶۱.۲۰۰ تومان
قرص روکش دار فموبرا الحاوی حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین‌های ضروری است که نیازهای مورد نیاز قبل از بارداری و حین بارداری تا پایان هفته ۱۲ را تامین می‌کند.

قرص فم استایل یک نکستایل، 30 عدد

Original price was: ۱۶۰.۲۰۰ تومان.Current price is: ۹۹.۰۰۰ تومان.
قرص فم استایل یک نکستایل با تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن تا پایان هفته ۱۲ بارداری، به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.

قرص فم استایل دو نکستایل، 60 عدد

Original price was: ۳۳۳.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۸.۹۰۰ تومان.
قرص فم استایل دو نکستایل حاوی تمامی ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز بدن مادر باردار از هفته ۱۳ به بعد و دوران شیردهی می باشد که به سلامت مادر و جنین کمک موثری می‌کند.

سافت ژل پرگمام ویتالی تون 60 عدد، دوران بارداری

Original price was: ۳۸۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۶۴.۸۰۰ تومان.
سافت ژل پرگمام ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی به همراه اسید‎های چرب امگا۳ از جمله “دی اچ ای” به بهبود آمادگی بدن بانوان پیش از بارداری و دوران بارداری کمک شایانی نموده و موجب حفظ سلامت مادر و رشد و سلامت جنین می شود.

قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس

۱۹۲.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس به عنوان یک مکمل منحصر به فرد و با دارا بودن فرمولاسیون ویژه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در طول بارداری و شیردهی را تأمین می کند.

قرص کواترید شایگان

۶۲.۲۰۰ تومان
قرص کواترید شایگان حاوی 5- متیل تترا هیدروفولات ( فولات فعال شده) و عنصر ید می باشد که برای حفظ عملکرد سلولی و سلامت بدن ضروری است.

قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری

۱۳۸.۶۰۰ تومان
قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مادر و جنین را تأمین کرده و سبب حمایت از رشد و تکامل جنین، افزایش تولید انرژی و تقویت سیستم ایمنی مادر می‌شود.

قرص مولتی ویتامین پرگنانسی ساپلکس

۴۹.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین پرگنانسی ساپلکس با دارا بودن ریز مغذی‌های ضروری و ویتامین‌ها، سلامت مادر و جنین را در طول دوران بارداری و شیردهی محافظت می کند.

قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال، دوران بارداری

۲۲۸.۹۰۰ تومان
قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال حاوی آهن، اسید فولیک، روی، منیزیم، ویتامین D3 و ویتامین های گروه B، ید، سلنیوم و کاروتنوئیدهای طبیعی می باشد که به حفظ سلامت مادر و جنین در دوران قبل از بارداری، بارداری و شیردهی کمک می کند.

قرص پرینامکس دیورینگ پرگننسی یوروویتال مخصوص دوران بارداری

۸۱۳.۰۰۰ تومان
قرص پرینامکس دیورینگ پرگننسی یوروویتال حاوی ویتامین‌های گروه B و ویتامین C به همراه آهن تمامی نیازهای مادران باردار دردوران بارداری را تأمین می‌کند.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

۳۴۳.۳۰۰ تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما با دارا بودن دو ماده مهم میو اینوزیتول و اسید فولیک، نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف نموده، همچنین علاوه بر تقویت تخمدان ها، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را نیز افزایش می دهد.

قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال که با عنوان قرص آیزن نیز شناخته شده است برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری فرموله شده است و به رشد و تکامل سیستم عصبی جنین کمک کرده و از تولد نوزاد با وزن کم جلوگیری می‌نماید.

قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس

۲۲۹.۰۰۰ تومان
قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی، یک مکمل بسیار ویژه جهت برطرف کردن تمام نیازهای روزانه مادران باردار و جنین آنها فرموله شده است.

پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی

۹۰.۰۰۰ تومان
بیشتر افراد از فرآورده های لبنی برای دریافت نیاز روزانه کلسیم‌شان استفاده می کنند اما در صورتی که طعم و مزه شیر را دوست نداشته باشید و یا حتی به آن حساسیت داشته باشید، می توانید از پودر سوپراکل استفاده کنید. پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی حاوی کلسیم و ویتامین D3 به راحتی در دهان حل شده و به سرعت جذب می شود.

سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ

۹۱.۵۰۰ تومان۱۰۹.۹۰۰ تومان
سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامت خود اهمیت می دهند.

قطره گیاهی DHA + ویتامین های E,D,A یورو نچرال

۹۷.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی DHA + ویتامین های E,D,A یورو نچرال مناسب برای دوران بارداری و شیردهی، کمک به تقویت و رشد کودکان، دارای خاصیت عملکرد ذهنی و قلبی کودک و جنین می باشد.

شربت اوستی کپ ویواتیون

۱۳۰.۰۰۰ تومان
شربت اوستی کپ ویواتیون که از ترکیبات کلسیم، منیزیم، روی، منگنز، سلنیم و مس به همراه ویتامین D3 و K1 تشکیل شده است، مخصوص بزرگسالان می باشد.

محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس

۱۵۲.۴۰۰ تومان
محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس در تقویت استحکام استخوان ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین سلامت قلب، ماهیچه‌ها و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد.