مشاهده همه 13 نتیجه

کپسول سلادرین 500 میلی گرم برونسون 60 عدد

Original price was: ۴۶۷.۷۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۴.۸۰۰ تومان.
کپسول سلادرین ۵۰۰ میلی گرم برونسون علاوه بر بهبود انعطاف پذیری و عملکرد مفاصل، نقش تسهیل کننده بر روی غشای سلولی داشته و سلول‌های غضروفی بین مفاصل را نرم‌تر می‌کند.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

۴۲۹.۰۰۰ تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص منز کامپلیت برونسون، سلامت عمومی بدن

Original price was: ۱۵۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۴۳.۰۰۰ تومان.
قرص منز کامپلیت برونسون با دارا بودن ترکیبات فوق العاده، تمامی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن آقایان جهت فعالیت‌های سنگین و شب بیداری‌ها را تأمین می کند.

کپسول مگابیت بیوتین 5000 میکروگرم برونسون

Original price was: ۲۳۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۰۸.۰۰۰ تومان.
کپسول مگابیت بیوتین 5000 میکروگرم برونسون یک مکمل فوق العاده مفید جهت تأمین بیوتین مورد نیاز بدن و حفظ سلامت و تقویت پوست، مو و ناخن می باشد.

کپسول بنفوتیامین 150 میلی گرم برونسون، 60 عددی

Original price was: ۲۹۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۸.۰۰۰ تومان.
کپسول بنفوتیامین 150 میلی گرم برونسون یک مکمل غذایی است که برای تشکیل مواد مغذی محلول در چربی به بدن کمک می‌کند و در نتیجه کارایی و عملکرد بدن را افزایش می‌دهد.

کپسول مگابیت بیوتین 10000 میکروگرم برونسون، 60 عدد، تقویت پوست، مو و ناخن

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۶.۰۰۰ تومان.
کپسول مگابیت بیوتین 10000 میکروگرم برونسون با دارا بودن مقادیر زیادی ویتامین B7، علاوه بر رشد و استحکام پوست و مو، در حل مشکلاتی نظیر دیابت و کنترل کلسترول خون نیز نقش مهمی ایفا می کند.

قرص ویتامین D3 2000 iu برونسون

۶۵.۴۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 2000 iu برونسون علاوه بر سلامت سیستم ایمنی بدن و بهبود جذب کلسیم و فسفر، موجب کاهش ریسک ابتلا به پوکی استخوان، بهبود سلامت خواب و جلوگیری از عفونت می شود.

قرص گاسترو آی بی اس برونسون

۳۴۸.۸۰۰ تومان
قرص گاسترو آی بی اس برونسون با دارا بودن فرمولاسیون ویژه موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و سوء هاضمه و سندرم روده تحریک پذیر را برطرف می نماید.

قرص اَدالت کامپلیت مولتی ویتامین برونسون

۱۰۴.۶۰۰ تومان
قرص اَدالت کامپلیت مولتی ویتامین برونسون با تأمین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن، موجب افزایش انرژی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی در بزرگسالان می شود.

کپسول لیور دتوکس برونسون

۲۱۴.۹۹۸ تومان
کپسول لیور دتوکس برونسون حاوی ترکیبات گیاهانی مانند خارمریم، گل قاصدک، زرچوبه و کنگر فرنگی، کبد را سم زدایی کرده و از تجمع چربی‌ها در کبد جلوگیری می‌کند و به حفظ سلامت کبد کمک می‌کند.

قرص جوینت کامپلیت برونسون، 60 عدد، درمان آرتروز

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص جوینت کامپلیت برونسون با دارا بودن هیالورونیک اسید به عنوان یک مکمل عالی و کامل برای مفاصل و بافت همبند، جهت محافظت از مفاصل و غضروف ها و تسکین درد مفاصل و پیشگیری و درمان آرتروز مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص ویتامین D3 1000 iu برونسون

۸۰.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 1000 iu برونسون کمک شایانی به حفظ سلامت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن می کند.

قرص پیوسته رهش آهن + ویتامین C برونسون

۷۵.۰۰۰ تومان
قرص پیوسته رهش آهن + ویتامین C برونسون که با نام آیرون ویت سی مشهور است، جهت پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن (آنمی) بسیار مؤثر است.