مشاهده همه 18 نتیجه

کپسول امگا ویژن دانا 60 عدد

Original price was: ۲۶۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۱.۴۰۰ تومان.
کپسول امگا ویژن دانا به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثر از بروز اختلالات متابولیکی ناشی از رادیکال‌های آزاد که باعث برخی از ناراحتی‌های چشمی می‌شوند، جلوگیری می‌کند.

سافت ژل امگا تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا 28 عدد

۱۲۰.۴۰۰ تومان
سافت ژل امگای تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا با دارا بودن دو نوع امگا 3 با مقادیری بیش از فرمولاسیون‌های معمول به سلامت قلب و عروق، کاهش کلسترول و کاهش التهاب کمک موثری می‌نماید. سافت ژل امگا 3 دانا بسته 28 عددی حاوی دو نوع عمده اسید چرب امگا ۳ می باشد.

کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا 50 عدد

Original price was: ۳۵۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۸۱.۶۰۰ تومان.
کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا با دارا بودن دوز مناسبی از کوکیوتن نقش موثری در سلامت سیستم قلبی و عروقی، بهبود دیابت، حفظ سلامت مغز، بهبود باروری و سلامت جنسی و بهبود کارایی ورزش در فرد ایفا می کند.

کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 10 میلی گرم دانا فارما

Original price was: ۱۳۵.۴۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۲.۰۰۰ تومان.
کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 10 میلی گرم دانا فارما بجهت تقویت و جلوگیری از ریزش مو، فرم گرفتن و استحکام ناخن‌ها و سلامت پوست و تقویت سیستم ایمنی بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل پروستا هلث دانا، مخصوص آقایان

Original price was: ۹۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۳.۰۰۰ تومان.
سافت ژل پروستا هلث دانا حاوی گیاه کدو تنبل و ویتامین E به عنوان یک مکمل جهت بهبود عملکرد پروستات و بهبود وضعیت جنسی آقایان و همچنین بهبود اختلالات ادراری در کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل استئوژل دانا و سلامت استخوان ها

۴۶.۰۰۰ تومان
سافت ژل استئوژل دانا حافظ و نگهبان سلامت استخوان‌های بدن است. این محصول شامل؛ کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D3 می باشد که جزء اصلی ترین مواد پیشگیری کننده از بیماری‌های استخوان و مفاصل می باشند.

کپسول ب – کمپلکس دانا فارما

۱۱۴.۵۰۰ تومان
کپسول ب - کمپلکس دانا فارما حاوی ویتامین های ضروری گروه B می باشد که از کم خونی جلوگیری کرده و موجب کاهش خستگی و بی حالی می‌شود.

کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 5 میلی گرم دانا فارما

Original price was: ۱۴۹.۷۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۵.۰۰۰ تومان.
کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 5 میلی گرم دانا فارما جهت تقویت و جلوگیری از ریزش مو، فرم گرفتن و استحکام ناخن‌ها و سلامت پوست، افزایش قد در سنین رشد، کمک به ترمیم زخم‌ها، تقویت سیستم ایمنی بدن، سلامت دستگاه تولید مثل و تقویت میل جنسی، مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا

۱۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول زینک پلاس ب کمپلکس مناسب کودکان و نوجوانان دانا، علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن، تقویت رشد ذهنی و جسمی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن را بر عهده داشته و از سوء تغذیه نیز پیشگیری می کند.

کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان

۱۱۲.۹۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان، موجب سلامت عمومی، تقویت رشد جسمی و ذهنی و حافظ سلامت پوست، مو و ناخن کودکان و نوجوان می‌شود. کپسول امگا 3 پلاس دانا علاوه بر تأمین نیاز روزانه بدن به اسیدهای چرب امگا 3، حاوی دوز مناسبی از ویتامین‌های  A ، D3 و E نیز می باشد.

کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس ویتامین دانا

۱۶۶.۶۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس + ویتامین دانا نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی - عروقی داشته و به درمان مشکلات قلبی نیز کمک می‌کند. کپسول امگا فورت پلاس دانا حاوی اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین‌های A  ،E و D3 می باشد.

کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا 50 عدد

۹۵.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا مکملی جهت بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، کمک به درمان التهابات پوستی و بهبود علائم دوران یائسگی ویژه بانوان فرآوری شده است.

برای تهیه این محصول می توانید پک سندروم پیش از قاعدگی را تهیه نمایید.

کپسول مولتی دیلی دانا

Original price was: ۹۶.۷۰۰ تومان.Current price is: ۸۷.۰۰۰ تومان.
کپسول مولتی دیلی دانا یکی از انواع مکمل های دارویی با کیفیت می باشد که حاوی مقادیر مناسبی از انواع ویتامین ها می باشد.

کپسول مولتی پریناتال دانا

Original price was: ۱۴۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۱.۵۰۰ تومان.
کپسول مولتی پریناتال دانا به زنان باردار و شیرده کمک می‌کند تا نیازهای بدن خود را با انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی تامین کنند.

کپسول ژلاتینی نرم فارماژلیتان دانا

Original price was: ۱۵۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۴۰.۰۰۰ تومان.
کپسول ژلاتینی نرم فارماژلیتان دانا در پیشگیری از کمبود ویتامین در بزرگسالان و افراد مسن بسیار مفید است.

سافت ژل ویتا هیر دانا

۸۱.۷۰۰ تومان
سافت ژل ویتا هیر دانا با دارا بودن ویتامین‌های گروه B و اسیدهای آمینه ضروری یکی از مؤثرترین مکمل‌هایی است که به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و جلوگیری از ریزش مو و شکنندگی ناخن‌ها کمک می‌کند.

کپسول امگا – رکس دانا

۱۶۱.۲۰۰ تومان
کپسول امگا - رکس دانا به پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی - عروقی کمک نموده و در روند درمان میگرن، استرس، التهاب مفاصل، تنش‌های عصبی و افسردگی نیز تأثیرگذار است.

کپسول امگا 9-6-3 دانا

۷۲.۰۰۰ تومان
کپسول امگا 9-6-3 دانا یک مکمل بسیار مؤثر جهت بهبود سلامت قلب و عروق، کاهش التهاب و کلسترول می باشد و از آلزایمر و فراموشی نیز جلوگیری می‌کند.