مشاهده همه 12 نتیجه

کرم مرطوب کننده هیدرالیا لژر درمال فوکوس 40 میلی لیتر

۳۵۹.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده هیدرالیا لژر درمال فوکوس با دارا بودن ترکیبات موثر به بازسازی و ترمیم لایه هیدرولیپیدی پوست پرداخته و موجب آبرسانی پوست خشک می شود. این محصول برای افراد با پوست نرمال تا چرب قابلیت استفاده دارد و خواص آن به صورت ۲۴ ساعت بر روی پوست باقی می‌ماند.

کرم ضد آفتاب رنگی درمال فوکوس مدل سانیلیا SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۵۰.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی درمال فوکوس مناسب پوست خشک و حساس، علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید به دلیل داشتن ترکیباتی با قدرت آنتی اکسیدانی بالا ، با مهار رادیکال‌های آزاد و تسکین التهابات پوستی از بروز علائم خشکی پوست و حساسیت‌های پوستی پیشگیری خواهد کرد.

سرم لیفتینگ لیفتلیا درمال فوکوس 40 میلی لیتر

۴۹۵.۷۰۰ تومان
سرم لیفتینگ لیفتلیا درمال فوکوس با داشتن ترکیبات گیاهی محصولی مناسب برای سفت کردن پوست است که به حفظ زیبایی و استحکام پوست کمک زیادی نموده و به طور کلی چین و چروک پوستی را کاهش داده و خاصیت ضد پیری دارد.

کرم ضد قرمزی رزلیا AR درمال فوکوس 40 میلی لیتر

۳۹۱.۰۰۰ تومان
کرم ضد قرمزی رزلیا AR درمال فوکوس حاوی ترکیبات موثر و گیاهی با ساختار عالی برای پوست‌های حساس طراحی شده است، تا علاوه بر از بین بردن قرمزی و التهاب سطح پوست، با خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی که دارد پوست را نرم و لطیف کرده و از خشکی پوست نیز پیشگیری می‌کند.

کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب و مختلط 40 میلی لیتر

۳۵۶.۲۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب، یک مرطوب کننده فاقد چربی بوده که بر اساس پوست های چرب، مختلط و مستعد آکنه فرموله شده است.

ژل شوینده بدن زرالیا اولترا ریچ درمال فوکوس مناسب پوست خشک 200 میلی لیتر

۴۰۶.۹۰۰ تومان
ژل شوینده بدن زرالیا اولترا ریچ درمال فوکوس یک ژل شوینده عالی برای پوست های خشک و بسیار خشک است که علاوه بر رطوبت رسانی پوست التهابات پوستی را التیام می بخشد.

کرم مرطوب کننده بدن درمال فوکوس مدل زرالیا اینتنس مناسب پوست خشک 200 میلی لیتر

۴۲۰.۹۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمال فوکوس مدل زرالیا اینتنس مناسب پوست خشک و خیلی خشک و حساس و آتوپیک به گونه‌ای فرموله شده است که فاقد هرگونه ترکیبات حساسیت زا مثل عطر و... است و افرادی  که پوست بدن خشک یا حساس دارند هم به راحتی میتوانند از این کرم استفاده نمایند.

کرم نرم کننده بدن زرالیا درمال فوکوس مناسب پوست خشک و خیلی خشک 200 میلی لیتر

۴۰۳.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده بدن زرالیا درمال فوکوس از سری مرطوب کننده های قوی مناسب پوست خیلی خشک، خشک است که برای افراد مبتلا به اگزما بسیار مناسب بوده و به کاهش عارضه های پوستی کمک می‌کند.

کرم مرطوب کننده هیدرالیا ریچ درمال فوکوس مناسب پوست خشک 40 میلی لیتر

۲۸۴.۲۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده هیدرالیا ریچ درمال فوکوس مانند یک محافظ قوی عمل کرده و به علت مرطوب کردن، نرم کردن و آبرسانی از خشکی پوست جلوگیری می‌کند.

ژل ضد جوش سبولیا اکسپرت درمال فوکوس مناسب پوست چرب و مختلط، 40 میلی لیتر

۳۳۱.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش سبولیا اکسپرت درمال فوکوس علاوه بر تنظیم تولید چربی در پوست، با کاهش التهاب به بهبود جوش و آکنه نیز کمک می‌کند. این ژل به طور اختصاصی برای پوست‌های مختلط تا چرب فرموله شده است.

ژل ضد جوش فوری (SOS) درمال فوکوس، مناسب پوست مستعد جوش، 40 میلی لیتر

۳۵۹.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش فوری (SOS) درمال فوکوس چربی اضافی پوست را کاهش داده و از بروز آکنه جلوگیری می‌کند و برای پوست های چرب و مختلط مناسب است.

امولسیون ضد آفتاب بی رنگ پوست نرمال تا چرب درمال فوکوس، 50 میلی لیتر

۳۲۶.۵۰۰ تومان
امولسیون ضد آفتاب بی رنگ پوست نرمال تا چرب درمال فوکوس محافظت کاملی در مقابل اشعه‌های مخرب نور خورشید از پوست به عمل آورده و خاصیت ضد پیری و تسکین دهنده نیز دارد.