نمایش 1–24 از 49 نتیجه

کرم ونوگل گل دارو ۳۰گرم

۴۶.۰۰۰ تومان
کرم ونوگل گل دارو با دارا بودن ترکیبات موثر، تورم و التهابات سیاهرگ در بیماری‎های فلبیت، واریس سطحی و عمقی وریدی و هموروئید را برطرف می سازد. همچنین کرم ونوگل موجب تقویت دیواره عروق و پیشگیری از تضعیف آن شده تا سیاهرگ‎ها قابلیت ارتجاعی طبیعی خود را بازیابند.

ژل فیتوگلوکزامین گل دارو 30 گرم

۵۵.۳۰۰ تومان
ژل فیتوگلوکزامین گل دارو علاوه بر خاصیت ضد التهاب مفاصل، در تسهیل حرکات مفصلی، حفظ و نگهداری نسوج پیوندی در مفاصل نقش موثری نیز دارد.

پماد کاپسیان گل دارو 30 گرم

۴۷.۶۰۰ تومان
پماد کاپسیان گل دارو یک محصول گیاهی و موثر است که باعث رفع درد و اسپاسم‌های عضلانی، بهبود درد کمر و برطرف شدن درد روماتیسم و نورالژی خواهد شد.

کپلت فلکسی گل گل دارو 30 عدد

۱۰۱.۵۰۰ تومان
کپلت فلکسی گل گل دارو به عنوان یک مکمل گیاهی حاوی ترکیبات موثری همچون عصاره گیاه قاشقک و کاد هندی می باشد که به تسکین درد ناشی از آرتروز، کاهش تورم مفاصل و ترمیم آسیب‌های مفصلی کمک می‌کند.

شربت بی بی سد گل دارو 60 میلی لیتر

۹۰.۰۰۰ تومان
شربت بی بی سد گل دارو با بهره مندی از گیاهان موثر، دارای خاصیت ضد التهاب، ضد اسپاسم و آرامش بخش بوده و برای درمان بی خوابی نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو و بهبود میگرن

۷۲.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو حاوی ریشه و ریزوم والریان ( سنبل الطیب )، رازیانه، پوست بید و برگ بادرنجبویه می باشد که کمک شایانی برای درمان حملات میگرنی و سردرد هایی که منشا عصبی دارند، می باشد.

قطره گیاهی شیرافزا گل دارو

۶۳.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی شیرافزا گل دارو حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎ باشدکه ترشح شیر را تحریک نموده و احتیاجات تغذیه ‎ای مادران شیرده را برطرف می‎سازد.

قطره گیاهی سنکل گل دارو

۶۵.۶۰۰ تومان
قطره گیاهی سنکل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی رازیانه، برگ بو، خارخاسک، دانه زیره سبز، تخم خربزه، کاکل ذرت و دم گیلاس می باشد و برای افرادی که از داشتن سنگ کلیه رنج می‎برند بسیار مناسب است.

قطره گیاهی آفرودیت گل دارو، افزایش میل جنسی

۹۶.۷۰۰ تومان
قطره گیاهی آفرودیت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی سرشار از مواد مؤثر همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می‎باشد که ناتوانی‎ های جنسی و انزال زودرس آقایان را برطرف می کند و تمایلات جنسی آن‎ها را افزایش می دهد.

قطره گیاهی استراگل گل دارو

۸۴.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی استراگل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی سير، قره قات، زنجبيل، فلفل قرمز، زالزالك، بابونه و بید می باشد که برای تقویت قلب مفید بوده و برای کاهش فشار خون، کاهش کلسترول و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی- عروقی بسیار مؤثر است.

قطره گوش ایرگل گل دارو

۴۶.۵۰۰ تومان
قطره گوش ایرگل شرکت گل دارو حاوی روغن بادام زمینی، روغن بادام و روغن کافور می باشد که جهت خروج آسان و راحت موم گوش  مورد استفاده قرار می گیرد.

محلول خوراکی ایبروگل گل دارو

۶۵.۰۰۰ تومان
محلول خوراکی ایبروگل گل دارو حاوی سنبل خطائی، بابونه شیرازی، زیره، خار مریم، بادرنجبویه، نعناع فلفلی، مامیران و شیرین بیان می باشد که به عنوان یک محصول گیاهی برای درمان نفخ و گرفتگی معده و روده مفید  بوده و تأثیر بسیار خوبی در کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیر دارد.

قطره گیاهی پروستاتان گل دارو، مخصوص آقایان✅

۶۱.۷۰۰ تومان
قطره گیاهی پروستاتان گل دارو حاوی ریشه و برگ گزنه، تخم کدو، گل بابونه، میوه خارخاسک و میوه انیسون، به عنوان یک داروی گیاهی در درمان ها‎یپرپلازی خوش‌ خیم پروستات و بهبود تکرر ادرار بسیار تأثیر گذار است.

شربت توسیان گل دارو 120 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شربت توسیان گل دارو حاوی عصاره مايع برگها و سرشاخه های گلدار آويشن، یک ضد سرفه گیاهی می باشد که به بهبود سرفه، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت و تنگی نفس کمک شایانی می‌کند.

شربت پکتوگل گل دارو 120 میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت پکتوگل گل دارو به عنوان داروی گیاهی بسیار مؤثر و ایمن جهت بهبودی بیماری های التهابی برونشیال و نیز درمان کمکی آسم برونشیال در بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت فیتوگریپ گل دارو

۷۱.۵۰۰ تومان
شربت فیتوگریپ گل دارو متشکل از عصاره خشك ميوه آقطي، زنجبيل، بومادران، بابونه، نعناع و اكيناسه به عنوان یک محصول کاملا گیاهی سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و به بهبود و پیشگیری از سرماخوردگی کمک می کند.

شربت توسیان اطفال گل دارو 60 میلی لیتر

۵۸.۵۰۰ تومان
شربت توسیان اطفال گل دارو، تسکین دهنده سرفه و علائم برونشیت و خلط آور، ویژه کودکان فرموله شده است و فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی می باشد.

شربت سناگل گل دارو 60 میلی لیتر

۳۸.۴۰۰ تومان
شربت سناگل گل دارو حاوی عصاره تغلیظ شده برگ‎ها‎ی سنا می‎ باشد که به عنوان برطرف کننده یبوست‎ها‎ی غیر انسدادی و مزمن در کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو

۱۵۷.۵۰۰ تومان
قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی می باشد که اضطراب و بی ‎خوابی‎ های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده است.

کپسول فیتولاکس گل دارو

۵۷.۰۰۰ تومان
کپسول فیتولاکس گل دارو حاوی پودر سبوس دار فرآوری شده جو دوسر، پكتين سيب، پكتين گريپ فروت، پودر دانه كتان و پودر پوسته دانه اسفرزه می باشد که به سلامت دستگاه گوارش کمک می کند.

کپسول ایمونستیم طلایی گل دارو

۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول ایمونستیم طلایی حاوی پودر اندام هوائی سرخارگل و پودر ریشه مهر طلائی (هیدراستیس) می باشد که جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از سرما خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول فیتوآرتریت گل دارو

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول فیتوآرتریت گل دارو با دارا بودن ترکیبات مؤثر جهت درمان خشکی، درد و سفتی مفاصل ناشی از التهاب روماتیسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول پاورگل گل دارو

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول پاورگل گل دارو می تواند به عنوان یک گزینه ایده‌آل جهت تقویت قوای جنسی در مردان و بهبود مشکل ناتوانی جنسی آنها مورد استفاده قرار گیرد.

قرص گیاهی سالویگل گل دارو

۵۱.۰۰۰ تومان
قرص گیاهی سالویگل گل دارو حاوی عصاره خشک سرشاخه های جوان گیاه مریم گلی که موجب کم شدن تعریق بیش از حد بدن می شود. همچنین این محصول خشک کننده شیر مادران نیز می باشد.