مشاهده همه 16 نتیجه

قرص ایزی فلکس کارن 60 عدد

۳۸۷.۰۰۰ تومان
قرص ایزی فلکس کارن با بهره مندی از ترکیبات موثر، باعث افزایش جریان خون و کاهش اسپاسم های عضلانی شده و به ترمیم و کاهش تورم غضروف و مفاصل کمک زیادی می‌نماید.

کپسول ابستاپ کارن

۱۳۷.۰۰۰ تومان۲۷۰.۰۰۰ تومان
کپسول ابستاپ کارن به عنوان یک قرص چربی سوز حاوی ترکیبات گیاهی همچون عصاره چای سبز، فیبرهای غذایی، کروم و کولین است که با کنترل اشتها موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

پودر کراتین مونو هیدرات کارن

۵۸۹.۰۰۰ تومان
پودر کراتین مونو هیدرات کارن با افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) علاوه بر بالا  بردن سطح استقامت و عملکرد بدن موجب افزایش قدرت و حجم عضلانی بدن نیز می شود.

پودر سوپر کراتین پی ان سی 300 گرم

۷۴۹.۰۰۰ تومان
مصرف پودر سوپر کراتین پی ان سی به دلیل افزایش نفوذ کراتین در سلول‌های عضلانی، در کاهش خستگی و همچنین تقویت سیستم ایمنی، موثر بوده و به افزایش رشد و افزایش حجم توده عضلانی کمک شایانی می‌کند.

پودر مسیو وی، پی ان سی کارن

۱.۰۰۷.۰۰۰ تومان
پودر مسیو وی، پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر سوپر وی، پی ان سی کارن

۱.۰۶۲.۰۰۰ تومان
پودر سوپر وی، پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن

۲.۱۴۸.۰۰۰ تومان
پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن دارای 92 درصد پروتئین وی خالص می باشد که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد.

پودر کربو مس 1 پی ان سی کارن

۲۲۵.۰۰۰ تومان
پودر کربو مس 1 پی ان سی کارن با دارا بودن نسبت ایده‌آلی از قندهای ساده گلوكز، فروكتوز و كربوهیدرات‌‌های پیچیده، انرژی مورد نیاز بدن را به خوبی تأمین نموده و از افت قند خون هنگام مسابقه و تمرین جلوگیری می کند.

پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن

۳۰۰.۰۰۰ تومان
پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین‌های غنی از آمینو اسید‌ها و ویتامین‌ها و مواد معدنی، مواد مغذی مورد نیاز برای جبران تحلیل عضلات در حین فعالیت‌های شدید ورزشی را تأمین می‌کند.

پودر گلدن وی کارن

۱.۷۴۰.۰۰۰ تومان
پودر گلدن وی، پی ان سی کارن با دارا بودن 77 % پروتئین whey یا آب پنیر غلیظ شده، یک مکمل کارا و فوق العاده برای ورزشکاران می باشد که سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش قدرت آنتی اکسیدانی می شود.

پودر بهبود زخم های مقاوم هیلاژن کارن

۶۰۲.۰۰۰ تومان
پودر بهبود زخم های مقاوم هیلاژن کارن با دارا بودن ال – آرژینین به عنوان ترکیب اصلی این محصول برای بهبود زخم‌های مقاوم و تسهیل در ترمیم بافت پوست بسیار مؤثر می باشد.

پودر پمپ بیوکراتین کمپلکس پی ان سی کارن

۵۰۳.۰۰۰ تومان
پودر پمپ بیوکراتین کمپلکس پی ان سی کارن علاوه بر کراتین دارای گلوتامین، تورین، متیونین و لینولئیک اسید می باشد که با افزایش خون رسانی به عضلات بدن ورزشکاران، قدرت انفجاری و توان عضلانی آنها را افزایش می‌دهد.

پودر اسلیم لست 1 کارن

۳۰۸.۰۰۰ تومان
پودر اسلیم لست 1 کارن به عنوان یک منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی از طریق کاهش اشتها به کاهش وزن فرد کمک می نماید.

کپسول سی اِل اِی 1600 میلی گرم کارن، کاهش وزن

۵۲۲.۰۰۰ تومان
کپسول سی اِل اِی 1600 میلی گرم کارن با کاهش میزان چربی ذخیره شده بعد از غذا خوردن، سبب افزایش تجزیه چربی در سلول‌های چربی می شود.

پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن

۸۷۳.۰۰۰ تومان
پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن به علت داشتن کالری بالا و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی به افراد با فعالیت عادی که دچار کمبود وزن شدید هستند، کمک می کند تا به وزن ایده آل برسند.

کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن

۲۳۵.۲۰۰ تومان
کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن سرشار از روغن ماهی می باشد که مصرف آن موجب حفظ سلامت قلب و عروق، استخوان و مفاصل، مغز و سیستم عصبی و … می‌شود.