مشاهده همه 15 نتیجه

تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست خشک و حساس

۱۶۹.۸۵۰ تومان
تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست خشک و حساس با فرمولاسیون خاص خود هرگونه آثار باقی مانده از آرایش و آلودگی را از بین برده و سبب افزایش لطافت پوست و درخشندگی آن می‌شود.

تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست چرب و مختلط

۱۶۹.۸۵۰ تومان
تونر مولتی اکتیو لافارر مناسب پوست چرب و مختلط، پوست را احیا و درخشان می کند و در از بین بردن هرگونه اثر باقی مانده از آلودگی و آرایش مؤثر است.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه SPF40

۵۷۸.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه SPF40 با پوشش دهی کامل و یکنواخت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس

۳۶۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس موجب لطافت پوست، بازسازی و التیام پوست، رطوبت رسانی مؤثر، احیا و ترمیم کنندگی پوست می شود.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی

۳۶۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی موجب لایه برداری، حذف سلول های مرده و آلودگی ها از سطح پوست می شود.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه

۳۶۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه یک شوینده روزانه مناسب برای پوست های چرب و مستعد آکنه می باشد.

سرم ضد وز مو لافارر

۲۳۵.۹۰۰ تومان
سرم ضد وز مو لافارر بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده است و با ترمیم ساقه موها از خشک و وز شدن آنها جلوگیری می کند.

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

۲۰۰.۰۰۰ تومان

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر با دارا بودن عصاره‌هاي گياهي،‌ بطور مؤثر ساقه مو را رطوبت رساني نموده و منجر به بهبود شانه پذيري موها مي‌شود.‌

کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده

۱۵۷.۹۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده به ترمیم ساختار کراتین مو پرداخته و موجب رطوبت رسانی عمقی به ساقه مو شده و زمینه احیای شفت مو را فراهم می‌آورد.

محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

۲۲۴.۸۰۰ تومان
محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر بر پایه مواد و عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که موجب نرمی، لطافت و درخشندگی بیشتر موها می شود.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی SPF40

۲۴۸.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی SPF40 علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه مضر آفتاب به عنوان یک ضد لک به پیشگیری و رفع لک‌های پوستی کمک می‌کند.  

شامپو ضد شوره کلیمبا لافارر مخصوص موهای خشک

۳۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره کلیمبا لافارر مخصوص موهای خشک با فرمولاسیون تخصصی خود علاوه بر پاک کردن هر گونه آلودگی و چربی از موها و پوست سر، موها را به طور عمیق آبرسانی می‌کند.

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، رنگ موها را تثبیت کرده و از وز شدگی و ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.

ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر موجب رطوبت‌رسانی عمیق موها شده و در رفع وزشدگی مو و بهبود شانه پذیری آن بسیار مؤثر است.

ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که علاوه بر تغذیه موها موجب نرم شدن و افزایش حالت‌پذیری آنها می‌شود.