مشاهده همه 18 نتیجه

کرم ضد تعریق دئودرانت بانوان لامینین، ۵۰ میلی لیتر

Original price was: ۱۱۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۰.۰۰۰ تومان.
کرم ضد تعریق دئودرانت بانوان لامینین با رایحه دل انگیز خود و بدون باقی گذاشتن اثر چربی یا لکه بر روی لباس از بوی بد عرق جلوگیری نموده، به سرعت جذب پوست شده و موضع تعریق را خشک نگاه می دارد.

کرم ضد تعریق دئودرانت آقایان لامینین

Original price was: ۱۱۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۰.۰۰۰ تومان.
کرم ضد تعریق دئودرانت آقایان لامینین با دارا بودن ترکیبات مؤثر تعریق زیر بغل، کف دست، کشاله ران و یا هر ناحیه ای از بدن که بسیار تعریق می کند را کاهش می دهد.

رول ضد تعریق آقایان لامینین

Original price was: ۹۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۸.۰۰۰ تومان.
رول ضد تعریق آقایان لامینین با خاصیت ضد میکروبی و ماندگاری بالایی که دارد به خوبی از بوی بد عرق جلوگیری می‌کند.

رول ضد تعریق بانوان لامینین

Original price was: ۹۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۸.۰۰۰ تومان.
رول ضد تعریق بانوان لامینین دارای ماده آلومینیوم کلروهیدرات می باشد که تعریق را کاهش داده و محیط مناسب و مرطوب جهت رشد باکتری‌ها را از بین می‌برد.

شامپو ملایم کودک لامینین

۱۱۶.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم کودک لامینین با بهره گیری از ترکیبات مؤثر، موهای کودک را نرم و لطیف می کند و با خاصیت مرطوب کنندگی که دارد، از وز شدن موها جلوگیری می نماید.

کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه

۱۷۶.۰۰۰ تومان
کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه، چربی پوست را تنظیم نموده و بدون ایجاد التهاب پوست، از ایجاد آکنه جلوگیری می نماید، همچنین آکنه های مقاوم به درمان را از بین برده و به بازسازی پوست کمک می کند.

شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین با دارا بودن کافئین و ماینوکسیدیل سبب تقویت، افزایش استحکام و ضخامت تار موها شده و تأثیر مستقیمی در تحریک ریشه و رشد مو دارد.

شامپو ترمیم کننده موهای آسیب دیده لامینین

۷۴.۹۰۰ تومان
شامپو ترمیم کننده لامینین با بهره مندی از عصاره گیاهانی همچون بابونه، پوست لیمو و نیشکر به همراه ترکیبات فعال خود ساقه آسیب دیده مو را ترمیم نموده و آن را به خوبی تقویت می نماید.

ماسک مو لامینین

۱۰۶.۰۰۰ تومان
ماسک مو لامینین یک تغذیه کننده قوی می باشد که حالت ابریشمی، براق و هیدراته به موها می بخشد و به علت وجود کراتین سبب کنترل وز، بهبود حالت دهندگی و رفع گره های مو می شود.

شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین

۱۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین به علت دارا بودن عصاره‌های گیاهی بابونه، گزنه، دم اسب و رزماری، جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو مناسب موهای چرب لامینین

۱۱۶.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب لامینین با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی‌های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی را به موها می‌دهد و دیگر موها چرب و کثیف به نظر نمی رسند.

شیر پاک کن مناسب انواع پوست لامینین

۸۸.۰۰۰ تومان
شیر پاک کن مناسب انواع پوست لامینین آلودگی‌ها و گرد و غبار را به طور کامل از روی پوست پاکسازی کرده و با کنترل چربی پوست، به بافت آن آسیبی وارد نمی‌کند.

ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب

۱۴۹.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب، سطح پوست را از چربی، مواد آرایشی و گرد و غبار به طور کامل پاکسازی نموده و باعث شفافیت آن نیز خواهد شد.

محلول تقویت مو لامینین

۲۶۰.۰۰۰ تومان
محلول تقویت مو لامینین فولیکول های آسیب دیده مو را ترمیم نمود و از نازک شدن مو جلوگیری می نماید. همچنین پیاز مو را تقویت و در استحکام مو بسیار مؤثر است.

محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین

۲۵۹.۰۰۰ تومان
محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی همچون ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب بوده که سبب افزایش استقامت و استحکام مو، تغذیه کننده فولیکول مو و بهبود گردش خون می‌شود.

کرم ضد چروک دور چشم لامینین (رتینول)

۳۳۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم لامینین، با برخورداری از فرمولاسیونی متشکل از رتینول، ویتامین E، هیالورونیک اسید و MDI کمپلکس، پوست دور چشم را مرطوب کرده و چروک های دور چشم را محو وتیرگی زیر چشم را برطرف می کند.

محلول تقویت و رشد ابرو لامینین

۱۴۹.۴۰۰ تومان
محلول تقویت و رشد ابرو لامینین با بهره مندی از ترکیبات فعال، ریزش ابرو را متوقف نموده و باعث رویش مجدد ابرو و افزایش ضخامت آن شده و نمایی پر پشت به ابرو می بخشد.

محلول پاک کننده آرایش صورت و دور چشم لامینین

۴۹.۰۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش صورت و دور چشم لامینین با قدرت پاک کنندگی بالایی که دارد هر گونه آلودگی،‌ چربی اضافی و آرایش را از سطح پوست صورت، دورچشم و لب پاک می‌کند.