مشاهده همه 16 نتیجه

کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل لایت هیدراسل مناسب پوست چرب، 50 میلی لیتر

۲۱۱.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل لایت هیدراسل، با رطوبت رسانی طولانی مدت و موثر به پوست، تنظیم ترشح چربی سبوم، کنترل عوامل مولد آکنه و جلوگیری از ایجاد چین و چروک صورت، برای پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب می باشد.

کرم روشن کننده ویتامین C اسمارت لایسل، 30 میلی لیتر

Original price was: ۲۷۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۱.۰۰۰ تومان.
کرم روشن کننده ویتامین C اسمارت لایسل با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد علاوه بر روشن کننده و احیا کنندگی پوست با افزایش تولید کلاژن از چروک و پیری زودرس جلوگیری می‌کند.

کرم لایه بردار 15 درصد AHA لایسل مدل آلفاسل 30 میلی لیتر

۲۶۱.۹۰۰ تومان
کرم لایه بردار 15 درصد AHA لایسل با از بین بردن لایه‌های مرده پوست، کاهش چین و چروک‌ها و یک دست شدن رنگ پوست به جوانسازی و زیبایی پوست کمک شایانی می نماید.

کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل

۲۱۱.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل حاوی ویتامین C و عصاره‌های گیاهی، مخصوص پوست‌های خشک می باشد که سبب رطوبت رسانی طولانی مدت و عمیق پوست می‌شود.

ژل شستشوی روشن کننده صورت پیگماسل لایسل

۲۳۴.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی روشن کننده صورت پیگماسل لایسل سرشار از ویتامین‌های B3، B5 و B6 می باشد که موجب تغذیه و تقویت سد دفاعی پوست در برابر آسیب‌ها و آلودگی‌های محیطی شده و سلامتی و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.

ژل شستشوی آبرسان صورت هیدراسل لایسل

۲۱۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی آبرسان صورت هیدراسل لایسل علاوه بر پاک کردن پوست از آلودگی ها، موادآرایشی و چربی های اضافی سبب تغذیه و تقویت پوست نیز می‌شود.

ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل

۲۳۷.۳۰۰ تومان
ژل شستشوی آبرسان صورت آکنه سل لایسل مناسب پوست چرب و جوش دار، یک شوینده عمقی پوست می‌باشد که سطح پوست و منافذ پوست را از هرگونه آلودگی، چربی اضافه و سلول‌های مرده پاک می‌کند.

کرم ضد لک پیگماسل لایسل

۲۷۲.۵۰۰ تومان
کرم ضد لک پیگماسل لایسل با فرمولاسیون تخصصی و حرفه‌ای خود انواع لک‌های پوستی را برطرف کرده و سبب روشن شدن پوست می شود. این کرم از پوست محافظت می‌کند تا سلامت و جوانی آن حفظ شود.

کرم دور چشم اسمارت لایسل

۳۰۰.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم اسمارت لایسل با ویژگی های منحصر به فرد خود و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، باعث رفع تیرگی، پف زیر چشم و چین و چروک اطراف آن می‌شود.

کرم ترمیم کننده سیکاسل لایسل

۲۵۰.۲۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده سیکاسل لایسل سبب کاهش و رفع التهابات پوستی، قرمزی و تحریکات پوست می شود. همچنین از پوست در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت نموده و پوستی سالم با ظاهری زیبا و شاداب را به ارمغان می آورد.

پن آبرسان قوی هیدراسل لایسل

۱۵۰.۰۰۰ تومان
پن آبرسان قوی هیدراسل لایسل مناسب پوست‌های خشک و حساس، ضمن آبرسانی عمقی پوست به پاک کردن آلودگی‌ها از روی آن پرداخته و پوست را نرم و لطیف می‌کند.

پن روشن کننده پیگماسل لایسل

۱۳۲.۰۰۰ تومان
پن روشن کننده پیگماسل لایسل به عنوان یک شوینده غیر صابونی ملایم، علاوه بر پاک کردن آلودگی‌ها و با کمک به مهار سنتز ملانین و حذف سلول‌های مرده سبب روشن شدن پوست می‌شود.

کرم بازسازی کننده و ضدچروک شب لایسل

۳۵۷.۰۰۰ تومان۴۶۱.۰۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده و ضدچروک شب لایسل حاوی کیوتن و آمینو اسیدها و مواد مغذی پوست می باشد که با مهار تخریب کلاژن به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک کرده، پوست را بازسازی کرده و به صورت عمقی آبرسانی می کند.

کرم بازسازی کننده و ضدچروک روز لایسل

۳۵۷.۰۰۰ تومان۴۴۰.۰۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده و ضدچروک روز لایسل دارای اثرات آنتی اکسیدان و ضد چروک قوی بوده و از پوست در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می‌کند.

کرم ضد چروک قوی روز لایسل مدل اینتنس، 30 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک قوی روز لایسل با تغذیه سلول‌ها و اصلاح متابولیسم سلولی، علاوه بر درمان چروک صورت موجب تحریک سنتز کلاژن و کاهش علائم مربوط به پیرپوست می شود.

کرم فیلر اسمارت لایسل، 30 میلی لیتر

۵۴۴.۰۰۰ تومان
کرم فیلر اسمارت لایسل با دارا بودن روغن جوجوبا، عصاره جوانه گندم و عسل و با ایجاد لایه محافظ در سطح پوست موجب افزایش ذخیره آب و در نتیجه دهیدراته شدن پوست شده و چروک های سطحی و عمقی پوست را از بین می برد.