مشاهده همه 9 نتیجه

قرص کروم 200 میکروگرم نکستایل 60 عدد

Original price was: ۱۳۰.۸۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۴.۷۰۰ تومان.
قرص کروم 200 میکروگرم نکستایل به واسطه داشتن کروم در ترکیبات خود، یک مکمل تغذیه ای مناسب جهت انجام واکنش‌های بیوشیمیایی در بدن بوده و به کنترل قند بیماران دیابتی کمک می کند.

سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم، 60 عدد

۲۴۱.۹۰۰ تومان
سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم حاوی اسیدهای چرب ضروری EPA و DHA بوده که در بهبود عملکرد طبیعی مغز، قدرت بینایی، سلامت عمومی بدن، سلامت قلب و عروق و کاهش التهاب کمک موثری می‌کند.

قرص ب کمپلکس و زینک نکستایل، 60 عدد

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۳.۰۰۰ تومان.
قرص ب کمپلکس و زینک نکستایل با تامین نیازهای روزانه بدن به ویتامین‌های‌ E و C، ب کمپلکس و زینک، علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، کمک شایانی به افزایش سطح سلامت پوست، مو و ناخن می‌کند.

قرص مولتی ویتامین + لوتئین نکستایل

Original price was: ۳۸۵.۹۰۰ تومان.Current price is: ۳۴۸.۰۰۰ تومان.
قرص مولتی ویتامین + لوتئین نکستایل به عنوان یک مولتی ویتامین مینرال فوق العاده تمام نیازهای بدن را به انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برطرف می نماید.

قرص گلوکزامین نکستایل

Original price was: ۴۱۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۲۹.۶۰۰ تومان.
قرص گلوکزامین نکستایل با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد، غضروف ها و مفاصل را ترمیم کرده و با درمان و پیشگیری از آرتروز موجب کاهش درد و خشکی مفاصل می شود.

سافت ژل ویتامین ای 400 واحدی نکستایل ویتامینز 60 عددی

۱۱۷.۷۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 واحدی نکستایل، یک مکمل تغذیه ای و دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد رادیکال های آزاد است که برای سلامتی بدن به خصوص سلامتی پوست فواید بسیاری داشته و در جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ های قلبی و عروقی و درمان آنها و در ترمیم پوست‌ های آسیب دیده و دارای التهاب نیز بسیار موثر عمل می کند.

قرص فم استایل یک نکستایل، 30 عدد

Original price was: ۱۶۰.۲۰۰ تومان.Current price is: ۹۹.۰۰۰ تومان.
قرص فم استایل یک نکستایل با تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن تا پایان هفته ۱۲ بارداری، به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.

قرص فم استایل دو نکستایل، 60 عدد

Original price was: ۳۳۳.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۸.۹۰۰ تومان.
قرص فم استایل دو نکستایل حاوی تمامی ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز بدن مادر باردار از هفته ۱۳ به بعد و دوران شیردهی می باشد که به سلامت مادر و جنین کمک موثری می‌کند.

قرص کلسیم 600 میلی گرم نکستایل

Original price was: ۲۲۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۰.۰۰۰ تومان.
قرص کلسیم نکستایل حاوی کلسیم، ویتامین D3 و مینرال ها، علاوه بر تأمین کلسیم مورد نیاز بدن و تقویت عملکرد استخوان‌ها و دندان‌ها، تأثیر ویژه ای در پیشگیری از سرطان ها و بیماری‌هایی نظیر دیابت و فشار خون دارد.