مشاهده همه 16 نتیجه

سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید 12 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۳۸۸.۰۰۰ تومان
سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید ۱۲ درصد اوردینری با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی از پوست حمایت کرده و باعث رفع جای جوش، لکه ها، تیرگی ها ،علائم پیری، و ناهمواری‌های پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست مناسب است.

سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید 15 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۱۱.۳۰۰ تومان
سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید ۱۵ درصد اوردینری با دارا بودن فرمولاسیونی سبک و قدرت اثرگذاری سریع به داشتن پوستی سالم‌تر و بدون چین و چروک کمک زیادی می‌کند. این سرم روشن کننده برای افراد وگان نیز قابل استفاده است.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۸۷.۲۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری با بهره گیری از ترکیبات موثری همچون هیالورونیک اسید و ویتامین B5 تاثیر زیادی در آبرسانی پوست داشته و موجب کاهش چین و چروک های پوست و شادابی و طراوت پوست می شود.

سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۲۶.۵۰۰ تومان
سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد تاثیر بسیار خوبی در روشن کنندگی پوست گذاشته و باعث کاهش علائم پیری و از بین رفتن خطوط ظریف پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است.

سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۸۴.۶۰۰ تومان
سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست برند اوردینری است که عملکرد غدد ترشح کننده چربی را کنترل نموده، از بروز جوش و آکنه جلوگیری کرده و موجب کاهش منافذ باز پوست می شود.

سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری 50 میلی لیتر

۱.۲۵۱.۸۰۰ تومان
سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری یک انتخاب عالی جهت تقویت ریشه و ساقه مو می باشد که با داشتن ترکیبات موثر از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۴۹۸.۱۰۰ تومان
سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری با حذف سلول های مرده پوست و پاکسازی منافذ باز پوست سبب بهبود شفافیت و یکدست شدن رنگ پوست می شود.

سرم رسوراترول 3% و اسید فرولیک 3% اوردینری 30 میلی لیتر

۹۶۷.۵۰۰ تومان
سرم رسوراترول 3% و اسید فرولیک 3% اوردینری با بهره گیری از مشهورترین و کارآمدترین آنتی اکسیدان های قوی، از پوست در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت نموده و با آثار مخرب عوامل محیطی که موجب پیری زودرس پوست می شوند مقابله می کند و در نتیجه جلوه ای زیبا، شاداب و درخشان به پوست می بخشد.

تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری 240 میلی لیتر

۱.۷۴۴.۰۰۰ تومان
تونر لایه بردار گلیکولیک اسید 7% اوردینری با دارا بودن 7 درصد اسید گلیکولیک و همچنین خاصیت لایه برداری خوبی که دارد، به ترمیم و آبرسانی پوست کمک نموده و با از بین بردن سلول‌های مرده پوست، باعث حذف روغن و آلودگی‌ها پوست می‌شود.

سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری مناسب پوست و مو 30 میلی لیتر

۵۹۳.۰۰۰ تومان
سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری باعث افزایش الاستیسیته پوست شده و نرمی و درخشندگی بی نظیری را برای موهای شما به ارمغان می اورد. سرم روغن آرگان برای انواع پوست و مو مناسب است.

سرم دور چشم کافئین 5% اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۳۷۰.۰۰۰ تومان
سرم دور چشم کافئین 5% اوردینری با دارا بودن مقادیر بالایی از کافئین و آنتی آکسیدان برای رفع پف و تیرگی زیر چشم بسیار موثر است. 

سرم ضدچروک رتینول 0/2% اوردینری، 30 میلی لیتر

۸۸۶.۵۰۰ تومان
سرم ضدچروک رتینول 0/2% اوردینری با استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، به منظور بهبود ظاهر پوست، کاهش چین و چروک ها، تقویت بافت پوست، روشن‌کنندگی پوست و کاهش لک‌های پوستی فرموله شده است.

سرم ضدچروک رتینول 1% اوردینری، 30 میلی لیتر

۱.۱۴۶.۳۰۰ تومان
سرم ضدچروک رتینول 1% اوردینری به دلیل داشتن رتینول، به عنوان یک محصول ضد پیری شناخته می شود که برای بهبود مشکلات پوستی مانند چین و چروک، جوش‌های پوستی، لک‌های پوستی و همچنین بهبود بافت پوست استفاده می شود.

سرم ضد چروک رتینول 0.5% اوردینری، 30 میلی لیتر

۹۲۱.۵۰۰ تومان
سرم ضد چروک رتینول 0.5% اوردینری با استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، به منظور بهبود ظاهر پوست، کاهش چین و چروک ها، تقویت بافت پوست، روشن‌کنندگی پوست و کاهش لک‌های پوستی تهیه شده است.

سرم آمینو اسید و ویتامین B5 اوردینری، 30 میلی لیتر

۱.۰۸۴.۵۰۰ تومان
سرم آمینو اسید و ویتامین B5 اوردینری یک محصول مراقبت از پوست است که شامل ترکیباتی از آمینو اسیدها و ویتامین B5 است و با تعادل حفظ رطوبت پوست، به بهبود احساس نرمی، لطافت و جوانسازی پوست کمک می کند.

سرم ضد لک آسکوربیک اسید 8% و آلفا آربوتین 2% اوردینری، 30 میلی لیتر

۱.۳۴۰.۷۰۰ تومان
سرم ضد لک آسکوربیک اسید 8% و آلفا آربوتین 2% اوردینری با دارا بودن 8% آسکوربیک اسید و 2% آلفا آربوتین علاوه بر کاهش لک و تیرگی پوست و یکدست کردن رنگ پوست، وظیفه آبرسانی به پوست را نیز بر عهده دارد.