مشاهده همه 10 نتیجه

خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

Original price was: ۲۴۴.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۲.۳۰۰ تومان.
خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ترکیبات موثر موجب حفظ سلامت دهان و دندان ها شده و از ابتلا به بسیاری از بیماری های مختلف دهان و دندان پیشگیری می کند.

خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۵۴.۳۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی مولکول Eureco H.C است که با آزاد کردن اکسیژن فعال سفیدی طبیعی دندان را به آن برمی گرداند.

خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو، ۷۵ میلی لیتر

۳۱۶.۳۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ویتامین A,C,E و با عصاره طبیعی نعناع و با قدرت پاک‌کنندگی بالا باعث ایجاد حس تازگی و طراوت در دهان و رفع بوی بد دهان می‌شود.

خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۹۵.۴۰۰ تومان
خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو در برابر حساسیت بافت دندانی توسط ترکیب Kalident (کلسیم هیدروکسی آپاتیت) از دندان ها محافظت نموده و با کمک ترکیب نیترات پتاسیم حساسیت دندان ها را به سرعت تسکین می دهد.

خمیردندان نوجوانان بالای 6 سال جونیور پاستا دل کاپیتانو

۱۸۱.۰۰۰ تومان
خمیردندان نوجوانان بالای 6 سال جونیور پاستا دل کاپیتانو حاوی نمک های فلوراید و کلسیم بوده که از پوسیدگی دندان و تشکیل پلاک جلوگیری می کند.

خمیردندان کودک بالای 3 سال پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

Original price was: ۲۲۷.۸۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۴۰۰ تومان.
خمیردندان کودک بالای 3 سال پاستا دل کاپیتانو غنی شده با نمک های فلوراید و کلسیم، باعث افزایش استحکام بخشی به دندان های شیری کودک شده و از پوسیدگی زود هنگام این دندان ها جلوگیری می نماید.

خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۱۸۳.۳۰۰ تومان
خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو حاوی سولفنتال، ریحان و جعفری می باشد که علاوه بر کاهش جرم دندان، به خوشبو شدن دهان شما کمک بسیاری می نماید.

خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۲۰۴.۴۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو حاوی اسید آمینه بتائین جهت محافظت و آرامش لثه ها می باشد و با دارا بودن ویتامین E با فعالیت آنتی اکسیدانی موجب تقویت و سلامت لثه ها می شود.

خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۲۱۴.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو برای افرادی که تنباکو، سیگار و یا قهوه و چای مصرف می کنند و رنگدانه هایی بر روی دندان های آنها شکل می گیرد بسیار مناسب است.

خمیردندان ضد پلاک و پوسیدگی پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۲۱۱.۹۰۰ تومان
خمیردندان ضد پلاک و پوسیدگی پاستا دل کاپیتانو گزینه مناسب برای جلوگیری از ایجاد جرم و نابود کردن جرم‌های قدیمی بر روی دندان‌ها می باشد.