مشاهده همه 8 نتیجه

ژل بعد از اصلاح بانوان سروینا 75 میلی لیتر

۱۲۷.۰۰۰ تومان
ژل بعد از اصلاح بانوان سروینا علاوه برکاهش التهاب پس از مو زدایی ، از ایجاد عفونت جلوگیری کرده و خاصیت شفاف سازی و مرطوب کنندگی نیز دارد.

ژل ضد ترک پوست بدن سروینا، ۷۵ میلی لیتر

۲۱۵.۰۰۰ تومان
ژل ضد ترک پوست بدن سروینا، با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی و با تقویت عروق آسیب دیده، ترک های به وجود آمده بر روی نواحی شکم، ران ها، باسن و چروک های ناشی از بارداری را برطرف می کند.

ژل بهداشتی آقایان سروینا مناسب انواع پوست

۲۲۵.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی آقایان سروینا مناسب انواع پوست با حفظ تعادل  PH ناحیه تناسلی و فلور طبیعی بدن از ایجاد عفونت ها و بیماری های قارچی جلوگیری نموده و احتمال ابتلا به بیماری هایی مانند سوزاک، سفلیس و بیماری های التهابی را کاهش می دهد.

ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا

۱۱۲.۵۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا  با دارا بودن PH 5.5 علاوه بر مرطوب کنندگی و ضد خشکی ناحیه تناسلی بانوان یائسه از ابتلا به بیماری های باکتریال و ایجاد بوی نامطبوع و زننده این ناحیه جلوگیری می کند.

کرم ترمیم کننده پوسته های بدن سریتا 100 گرم

۲۳۸.۸۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوسته های بدن سریتا با رطوبت رسانی ۲۴ ساعته برای پوست و با تحریک بازسازی سلولی و سنتز کلاژن،، سبب ترمیم و افزایش انعطاف پذیری پوست می‌شود.

ژل روشن کننده کشاله ران و زیر بغل سروینا

۲۹۵.۰۰۰ تومان
ژل روشن کننده کشاله ران و زیر بغل سروینا با دارا بودن ترکیبات گیاهی همانند عصاره بندواش آفریقایی و عصاره گل ابریشم و عصاره شیرین بیان موجب از بین رفتن تدریجی لک های زیر بغل و کشاله ران می شود.

ژل شستشوی صورت سروینا

۱۱۹.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت سروینا با تامین رطوبت پوست، موجب احساس شادابی و لطافت در پوست های خشک می شود. 

ژل ضد آکنه و ضد جوش سروینا 40 میلی لیتر

۷۸.۰۰۰ تومان
ژل ضد آکنه و ضد جوش سروینا، التهاب و قرمزی ناشی از ایجاد آکنه را از بین برده و درمان قطعی انواع آکنه می باشد.