مشاهده همه 6 نتیجه

کپسول بایو دایاب تک ژن فارما 30 عدد

۱۱۰.۰۰۰ تومان
کپسول بایو دایاب تک ژن فارما با دارا بودن پروبیوتیک به کنترل سطح قند خون کمک نموده و نقش موثری در بهبود سطح انسولین ناشتا و فاکتورهای کنترل قند خون دارد.

کپسول بایو فم تک ژن فارما، 30 عدد

Original price was: ۱۳۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۷.۰۰۰ تومان.
کپسول بایو فم تک ژن فارما به عنوان یک محصول پروبیوتیک موجب تقویت و بازسازی میکروفلور واژن شده و از رشد میکروب‌ها و مخمرهای بیماری زا ممانعت می‌نماید.

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما، پروبیوتیک

Original price was: ۱۳۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۹.۰۰۰ تومان.
کپسول بایو فلورا تک ژن فارما یک نوع پروبیوتیک مفید برای سلامت دستگاه گوارش است که موجب تقویت و حفظ فلور طبیعی دستگاه گوارش شده و مشکلات گوارشی، یبوست، اسهال و عدم تحمل لاکتوز را بهبود می‌بخشد.

کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما

Original price was: ۱۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۵.۰۰۰ تومان.
کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما به دلیل ترکیبات پروبیوتیکی باعث افزایش تعداد و توده باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش می شود.

قطره بایو لاکت تک ژن فارما 15 میلی لیتر

۸۶.۵۰۰ تومان
قطره بایو لاکت تک ژن فارما علاوه بر بهبود مشکلات گوارشی، یبوست و اسهال کودکان، نفخ و کولیک کودک را برطرف نموده و از کودک در برابر بیماری‌های عفونی و آنفولانزاهای فصلی محافظت می‌نماید.

ساشه بایوژن تک ژن فارما، 8 عدد

Original price was: ۱۳۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۷.۰۰۰ تومان.
ساشه بایوژن تک ژن فارما به عنوان یک محصول پروبیوتیک، به حفظ و تقویت فلور طبیعی دستگاه گوارش، پیشگیری و بهبود یبوست، کاهش سطح چربی خون، کاهش خطر ابتلا به یبوست و فشار خون بالا و کنترل قند خون کمک شایانی می‌کند.