مشاهده همه 21 نتیجه

دی دی کرم SPF25 ورونیک، 40 میلی لیتر

۶۶۹.۸۰۰ تومان
دی دی کرم SPF25 ورونیک با تامین رطوبت مورد نیاز سلول‌های پوستی، مانع از بروز علائم پیری شده و از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی همچون اشعه UV محافظت می‌کند.

کانسیلر SPF15 ورونیک، 15 میلی لیتر

۲۷۹.۸۰۰ تومان۳۵۹.۸۰۰ تومان
کانسیلر SPF15 ورونیک با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد خود، علاوه بر کاهش تیرگی های صورت، مانع از ایجاد چین و چروک شده و از پوست در برابر پرتو ماورابنفش محافظت نموده و اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد بر پوست را نیز خنثی می‌کند.

کرم مرطوب کننده لایت ورونیک مناسب پوست چرب، 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده لایت ورونیک وظیفه آبرسانی به سلول‌های پوستی را برعهده داشته و علاوه بر حفظ رطوبت پوست، چربی پوست را نیز تنظیم می‌کند.

کرم مرطوب کننده ریچ ورونیک مناسب پوست نرمال تا خشک، 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده ریچ ورونیک با خواص آنتی اکسیدانی، آسیب‌های ناشی از اکسیداسیون را مهار نموده و از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی محافظت می‌نماید.

کرم لیفتینگ شب ورونیک 50 میلی لیتر

۹۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ شب ورونیک با دارا بودن ترکیبات طبیعی منحصر به فرد، ضمن اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را نیز افزایش می‌دهد. این کرم برای انواع پوست مناسب می باشد.

کرم شب بهبود دهنده چروک ورونیک 50 میلی لیتر

۸۹۹.۸۰۰ تومان
کرم شب بهبود دهنده چروک ورونیک با دارا بودن ترکیبات ترمیم کننده و سفت کننده پوست است، ضمن بازسازی پوست، از افتادگی پوست، بروز چین و چروک و پیری زودرس آن جلوگیری می کند.

فوم شستشوی صورت ورونیک 150 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ورونیک با بهره مندی از ترکیبات گیاهی علاوه بر پاکسازی کامل صورت از آلودگی ها و چربی ها، موجب التیام و تسکین آن شوند.

کرم ضد چروک دور چشم ورونیک

۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم ورونیک با دارا بودن فرمولاسیون طبیعی و نوآورانه علاوه بر رفع موثر پف و تیرگی دور چشم موجب کاهش قابل توجهی از خطوط و چروک‌های اطراف چشم می شود.

کرم لیفتینگ دور چشم ورونیک

۶۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ دور چشم ورونیک با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد به طور قابل رؤیت خطوط و چروک‌های دور چشم را در مدت ۷ روز کاهش داده و پف شدید و افتادگی پوست زیر چشم را نیز برطرف می‌نماید.

کرم آنتی اکسیدان دور چشم حاوی ویتامین C ورونیک

۵۵۹.۸۰۰ تومان
کرم آنتی اکسیدان دور چشم حاوی ویتامین C ورونیک با دارا بودن ترکیبات ۱۰۰% طبیعی علاوه بر روشن و شفاف نمودن دور چشم، به طور قابل توجهی سفتی پوست دور چشم را بهبود می‌بخشد.

کرم شب ضد لک ورونیک

۶۵۹.۸۰۰ تومان
کرم شب ضد لک ورونیک با فرمولاسیون بی نظیر و طبیعی، علاوه بر اینکه لک‌های تیره پوست را برطرف می کند، چروک‌های پوست را کاهش داده و اثرات سم زدایی در طول شب را دارد.

کرم آنتی اکسیدان صورت حاوی ویتامین C ورونیک

۷۵۹.۸۰۰ تومان
کرم آنتی اکسیدان صورت حاوی ویتامین C ورونیک با دارا بودن ترکیبات طبیعی منحصر به فرد، رنگ پوست را یکدست نموده، سفتی پوست را بهبود بخشیده و لکه‌های ناشی از پیری را کاهش می‌دهد.

کرم روز ضد چروک ورونیک

۷۹۹.۸۰۰ تومان
کرم روز ضد چروک ورونیک علاوه برتامین رطوبت و حفظ انعطاف پذیری پوست، چروک‌ها را به طور قابل رؤیت کم می‌کند و از پوست در برابر پیری ناشی از UVA محافظت می‌نماید.

کرم ضد آفتاب و ضد چروک ورونیک

۵۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد چروک ورونیک SPF50 علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید، موجب کاهش چروک، سفتی و استحکام پوست نیز می‌شود.

کرم روز ضد لک ورونیک

۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم روز ضد لک ورونیک  SPF30 با دارا بودن ترکیبات صد در صد طبیعی علاوه بر اینکه چروک های پوست را کاهش داده به یک دست شدن رنگ پوست و ایجاد چهره‌ای شفاف و روشن‌تر شدن لک‌های تیره نیز کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک ورونیک

۵۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک ورونیک SPF50 علاوه بر محافظت از پوست در مقابل اشعه های مضر نورخورشید به دلیل دارا بودن ترکیبات ضد لک برای پوست های دارای لک بسیار مناسب می باشد.

کرم لیفتینگ روز ورونیک

۶۵۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ روز ورونیک مناسب انواع پوست با دارا بودن ترکیبات صد در صد طبیعی علاوه بر اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، موجب افزایش سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست نیز می شود.

ژل شوینده ورونیک

۳۹۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده ورونیک مناسب پوست چرب و مختلط علاوه بر پاکسازی پوست از تمام آلودگی های محیطی مانند گرد و خاک ، مواد آرایشی، چربی ها و سلول های مرده، با کنترل ترشح چربی پوست و جمع شدن منافذ باز پوست موجب کاهش آکنه و جوش می شود.

کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک علاوه بر پاکسازی پوست از هرنوع آلودگی، با آبرسانی عمیق پوست، رطوبت، لطافت و نرمی را به پوست باز می‌گرداند.

لوسیون مرطوب کننده بدن ورونیک

۳۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن ورونیک با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و موجب کاهش چین و چروک های سطح پوست می شود.

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت ورونیک 200 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت ورونیک حاوی ترکیبات آبرسان و جوان کننده پوست می‌باشد که با حفظ نرمی و شادابی پوست و بدون آسیب به لایه محافظ، آرایش چشم و صورت را پاک کرده و به تقویت و متعادل شدن PH پوست نیز کمک می‌کند.