مشاهده همه 10 نتیجه

خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان 100 میلی لیتر

۳۱.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان یک محصول دو منظوره بوده و علاوه بر اینکه دندان‌های شما را سفید و براق می‌کند، ضد حساسیت نیز هست.

خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان 100 گرم

۳۳.۶۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان علاوه بر محافظت از دندانها در برابر پوسیدگی و جرم، دندان‌هایی سفید و براقی برای شما به ارمغان می آورد.

خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT حجم 130 گرم

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT با دارا بودن متیل سالیسیلات و با حذف پلاک، پیشگیری از ایجاد جرم و محافظت از لثه به رفع پوسیدگی دندان می پردازد و دارای خاصیت سفید کنندگی و درخشان کنندگی دندان نیز می باشد.  

خمیر دندان گیاهی وی وان

۵۹.۰۰۰ تومان
خمیر دندان گیاهی وی وان با دارا بودن ترکیبات گیاهی مانند عصاره آلوئه ورا، عصاره بابونه، عصاره زنجبیل و عصاره اکالیپتوس از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری نموده و سبب کاهش بوی بد دهان، نیز می شود.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان با دارا بودن پتاسیم نیترات، اثرات کلینیکی آن در درمان سریع حساسیت دندان ها طی یک ماه مصرف ثابت شده است.

خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش حجم 130 میلی لیتر

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی است که با خاصیت ضدپلاک، هم پلاک‌های میان دندان‌ها را از بین می‌برد و هم از ایجاد پلاک‌های جدید جلوگیری می‌کند.

خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان 90 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان به دلیل ترکیبات موثری که دارد، علاوه بر سفید کنندگی دندان ها، بوی بد دهان را نیز برطرف کرده و باعث خوشبویی دهان می شود.

خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان

۹۷.۳۰۰ تومان
خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی برای دندان‌هاست که از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده، رسوب دندان را از بین می برد و از مینای دندان محافظت می‌کند. با استفاده از این خمیر دندان چندمنظوره، همیشه دندان‌هایی سفید و براق خواهید داشت.

خمیر دندان سفید کننده وی وان

۷۷.۵۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده وی وان مخصوص افرادی است که به دنبال سفید کردن دندان‌های خود هستند که با مصرف این خمیر دندان، تنها یک ماه بعد تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده خواهند کرد.

خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان 130 میلی لیتر

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان با دارا بودن کلسیم، به تقویت مینای دندان و لثه پرداخته و علاوه بر رفع رسوبات دندان، قدرت زیادی در لکه بری و کاهش جرم و پلاک های دندانی نیز دارد.