مشاهده همه 7 نتیجه

قرص جوینت ساپورت ویتالی تون 60 عدد

Original price was: ۴۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۱.۰۰۰ تومان.
قرص جوینت ساپورت ویتالی تون با دارا بودن ترکیبات موثری همچون گلوکوزآمین، کندروتئین به همراه هیالورونیک اسید، جهت بهبود درد، التهاب و تسهیل حرکت مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص بون ساپورت ویتالی تون 60 عدد

Original price was: ۳۳۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۷۶.۵۰۰ تومان.
قرص بون ساپورت ویتالی تون یک مکمل ایده آل حاوی کلسیم سیترات، ویتامین D۳، ویتامین K۱، منیزیم، زینک، بورون، مس و منگنز است که جهت حفظ سلامت استخوان‌ها تهیه و تولید شده است.

کپسول ژلاتینی نرم مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون

۴۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی نرم مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون دارای ترکیبی از ۲۳ ویتامین ضروری، مواد معدنی و عناصر کمیاب است که می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند و سبب بهبود گردش خون و حفظ سلامت قلب شود.

سافت ژل پرگمام ویتالی تون 60 عدد، دوران بارداری

۳۸۴.۰۰۰ تومان
سافت ژل پرگمام ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی به همراه اسید‎های چرب امگا۳ از جمله “دی اچ ای” به بهبود آمادگی بدن بانوان پیش از بارداری و دوران بارداری کمک شایانی نموده و موجب حفظ سلامت مادر و رشد و سلامت جنین می شود.

کپسول ژلاتینی مولتی ویتامین آقایان ویتالی تون

۳۸۲.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی مولتی ویتامین آقایان ویتالی تون حاوی ترکیباتی منحصر به فرد از انواع مواد معدنی و ویتامین‌ها می باشد که علاوه بر تأمین نیازهای روزانه بدن آقایان، سبب حفظ سلامتی و افزایش انرژی و شادابی بدن آنها نیز می‌شود.

کپسول مولتی فور هر ویتالی تون، مخصوص خانم ها

۴۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی فور هر ویتالی تون به عنوان یک مکمل کامل حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی و ریز مغذی ها، تمامی احتیاجات بدن بانوان را تأمین کرده و سبب حفظ سلامتی و شادابی آنها می شود.

کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون

۳۷۱.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی و ریزمغذی ها سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده و در حفظ سلامت استخوان، دندان، پوست، مو و ناخن بسیار تأثیر گذار است.

ویتالی تون (Vitally Tone) :

برند ویتالی تون (Vitally Tone) در شرکت vita pharmed سوئیس تولید می شود. این شرکت ارائه دهنده مکمل های غذایی و ورزشی با کیفیت است. شرکت vita pharmed با توجه به نقشی که ویتامین ها و مکمل ها می توانند در زندگی سالم داشته باشند، می کوشد افراد را برای دستیابی به سبک زندگی متعادل و سالم کمک کند. مکمل های غذایی کمپانی vita pharmed با نام تجاری ویتافیز(Viva Fizz)، ویتافیز پلاس(Vita fizz Plus)، ویتالی تون(Vitally Tone)، ویواتیون(Viva Tune)، ویواکیدز(Viva Kids) و ناتسور (Notsore) تولید و به بازار عرضه می‌شوند.