ویوا تیون (VivaTune)

ویوا تیون (VivaTune) :

برند ویوا تیون (VivaTune) در شرکت vita pharmed سوئیس تولید می شود. این شرکت ارائه دهنده مکمل های غذایی و ورزشی با کیفیت می باشد.

برند ویوا تیون (VivaTune) برندی تازه به کار در این حوزه است، اما با تولید محصولات منحصر به فرد توانسته است مورد توجه قرار گیرد. در این برند به مطالعات علمی به طور قابل توجهی توجه شده است. به گونه ایی که این برند در مطالعات معتبر زیادی حضور داشته است و توانسته است جایگاه خود را به عنوان برندی معتبر در جهان تحکیم کند.

محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر بر اثر بخشی و کارآیی این محصولات افزوده است. این برند در فرآیند تولید محصولات به استانداردهای بین المللی پایبند است.

محصولات این برند تا به حال با نام های تجاری متعددی از جمله ویتافیز (Viva Fizz) و ویواکیدز (Viva Kids) نیز عرضه شده اند و همین امر نشان می دهد که این برند توانسته است محصولات متنوعی را به سبد کالای خود بیافزاید. مبنای کار برند ویواتیون بر اساس مشتری مداری است و بسیار به مشتریان خود اهمیت می دهد و همین امر سبب شده است که مشتریان این برند رضایت زیادی از محصولات این برند داشته باشند و همواره به این برند اعتماد کنند.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش دادن همه 17 نتیجه