مشاهده همه 21 نتیجه

سافت ژل ب کمپلکس ویواتیون 60 عدد

۲۹۱.۷۰۰ تومان
سافت ژل ب کمپلکس ویواتیون با دارا بودن ویتامین ها و مواد معدنی درترکیبات خود به حفظ سلامت پوست و قدرت عضلانی کمک نموده و موجب افزایش سلامت سیستم ایمنی بدن می شود. این محصول به صورت کپسول ژلاتینی نرم تهیه و تولید شده است که جذب و هضم مناسبی دارد.

قرص دیابتس نوتری پک ویواتیون 30 عدد

Original price was: ۲۱۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۹.۹۰۰ تومان.
قرص دیابتس نوتری پک ویواتیون با داشتن انواع و اقسام ویتامین‌ها و املاح معدنی، به کارکرد صحیح و سلامت عمومی بدن کمک نموده و برای افراد دابتی و افرادی که در ریسک دیابت هستند بسیار مناسب می باشد.

سافت ژل ومیناویت اوریجینال ویواتیون مناسب بانوان 30 عدد

۲۲۳.۲۰۰ تومان
سافت ژل ومیناویت اوریجینال ویواتیون با داشتن ۲۷ نوع ویتامین، مواد معدنی و روغن‌های گیاهی ضروری، به تولید انرژی و کاهش خستگی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن بانوان کمک بسیاری می‌کند. 

کپسول نرم ژلاتینی ویژن فول لوتئین پلاس ویواتیون 30 عدد

۲۳۱.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی ویژن فول لوتئین پلاس ویواتیون با داشتن مواد مغذی و با تقویت بینایی، به سلامت چشمان شما کمک می کند.

قرص درموسیس پلاس ویواتیون، 60 عدد

Original price was: ۴۹۳.۶۰۰ تومان.Current price is: ۳۹۴.۸۰۰ تومان.
قرص درموسیس پلاس ویواتیون یک مکمل غذایی کامل شامل ویتامین‌ها، مواد معدنی، آمینواسید، کوآنزیم کیوتن و ترکیبات گیاهی می باشد که به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌ها کمک نموده و با بهبود خون رسانی به فولیکول‌های مو، موهایی درخشان و پرپشت را تجربه خواهید کرد.

سافت ژل اسلینایت ویواتیون، 30 عدد

۱۵۸.۲۰۰ تومان
سافت ژل اسلینایت ویواتیون یک مکمل تغذیه‌ای سرشار از عصاره گیاهان، مواد مغذی و آمینواسیدها می باشد که می‌تواند یک خواب شبانه مطلوب برای شما رقم بزند و همچنین کاهش زمان به خواب رفتن را نیز به دنبال داشته باشد.

سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون، 60 عدد

۳۱۹.۲۰۰ تومان
سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون با داشتن انواع ویتامین، مینرال و  DHA یک مولتی ویتامین مینرال روزانه مناسب جهت حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری و شیردهی است.

سافت ژل درموسیس ویواتیون 30 عدد، سلامت پوست، مو و ناخن

۲۰۲.۵۰۰ تومان
سافت ژل درموسیس ویواتیون با دارا بودن ترکیبات منحصر به فردی همچون؛ ویتامین‌ها، مواد معدنی، کلاژن هیدرولیزشده، هیالورونیک اسید، کوانزیم کیوتن و عصاره پوست درخت کاج از سلول‌ها در برابر استرس اکسیداتیو جلوگیری نموده و به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌ها کمک می کند.

قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون 30 عدد، سلامت پوست و ناخن ها

۳۰۳.۰۰۰ تومان
قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون با دارا بودن ترکیبات منحصر به فردی همچون انواع ویتامین ها، مواد معدنی، کلاژن و هیالورونیک اسید به حفظ سلامت پوست و ناخن و حفاظت از سلول‌ها در برابر آسیب‌های اکسیداتیو کمک شایانی می‌نماید.

قرص هیر ایکس خانم ها ویواتیون 60 عدد

Original price was: ۳۵۱.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۹۹.۰۰۰ تومان.
قرص هیر ایکس خانم ها ویواتیون دارای یک فرمول پیشرفته و توسعه یافته بوده که با دارا بودن کلاژن، آمینو اسید و ویتامین‌ها موجب حفظ سلامت و رنگ مو خانم‌ها می‌شود.

کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون 60 عدد

۲۵۸.۰۰۰ تومان
کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون یک مکمل با ترکیبات منحصر به فرد است که به حفظ سطوح نرمال گلوکز (کنترل قند خون) و متابولیسم مواد مغذی کمک شایانی می‌نماید.

قرص هیر ایکس آقایان ویواتیون 60 عدد

۴۲۲.۲۰۰ تومان
قرص هیر ایکس آقایان ویواتیون سرشار از ویتامین B1, B2, B3, B6, B7 ,B9 ,B12,E, C، آهن، مس، زینک، سلنیوم، ید و اسید های آمینه، جهت سلامت و تقویت مو، جلوگیری از ریزش مو و حفظ رنگ مو در آقایان فرموله شده است.

کپسول فرکو ویواتیون

۱۰۷.۰۰۰ تومان
کپسول فرکو ویواتیون حاوی آهن المنتال با ملح بیس گلیسینات می باشد که به شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون کمک نموده و در عملکرد صحیح سیستم ایمنی، کاهش خستگی و افزایش جذب آهن بسیار مفید است.

ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون

۱۰۴.۴۰۰ تومان
ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون یک مکمل تغذیه ای جهت کمک به کاهش خستگی و عملکرد صحیح گلبول‌های خونی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص زینک + ویتامین سی پلاس هیستیدین ویواتیون

۷۶.۶۰۰ تومان
قرص زینک + ویتامین سی پلاس هیستیدین ویواتیون حاوی زینک، ویتامین C و هیستیدین به عنوان یک مکمل تغذیه‌ای، جهت کمک به سلامت سیستم ایمنی، سلامت پوست، مو و ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول نرم ومیناویت، ویواتیون، ویژه خانم های +50

۲۶۲.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ومیناویت، ویواتیون، ویژه خانم های +50، تمامی مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز روزانه خانم های بالای 50 سال را تأمین می کند.

کپسول نرم من ویت اورجینال ویواتیون، مخصوص آقایان

۲۵۶.۶۰۰ تومان
کپسول نرم من ویت اورجینال ویواتیون حاوی 26 نوع از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و گیاهان دارویی می باشد که به صورت ویژه برای استفاده آقایان فرموله شده است.

شربت اوستی کپ ویواتیون

۱۳۰.۰۰۰ تومان
شربت اوستی کپ ویواتیون که از ترکیبات کلسیم، منیزیم، روی، منگنز، سلنیم و مس به همراه ویتامین D3 و K1 تشکیل شده است، مخصوص بزرگسالان می باشد.

سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون

۱۸۰.۰۰۰ تومان
سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون جهت تامین آهن مورد نیاز افرادی که کمبود ذخیره آهن دارند و همچنین خانم های باردار فرموله شده است.

کپسول نرم فروسیس ویوا تیون

۱۵۸.۸۰۰ تومان
کپسول نرم فروسیس ویوا تیون، جهت تأمین آهن مورد نیاز افرادی که دچار کمبود ذخایر آهن هستند و همچنین خانم ها در دوران بارداری مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون

۲۰۵.۹۰۰ تومان
کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون به پیشگیری از پوکی استخوان، سلامت پوست و مو و ناخن و تقویت سیستم ایمنی بانوان یائسه کمک شایانی می کند.

ویوا تیون (VivaTune) :

برند ویوا تیون (VivaTune) در شرکت vita pharmed سوئیس تولید می شود. این شرکت ارائه دهنده مکمل های غذایی و ورزشی با کیفیت می باشد.

برند ویوا تیون (VivaTune) برندی تازه به کار در این حوزه است، اما با تولید محصولات منحصر به فرد توانسته است مورد توجه قرار گیرد. در این برند به مطالعات علمی به طور قابل توجهی توجه شده است. به گونه ایی که این برند در مطالعات معتبر زیادی حضور داشته است و توانسته است جایگاه خود را به عنوان برندی معتبر در جهان تحکیم کند.

محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر بر اثر بخشی و کارآیی این محصولات افزوده است. این برند در فرآیند تولید محصولات به استانداردهای بین المللی پایبند است.

محصولات این برند تا به حال با نام های تجاری متعددی از جمله ویتافیز (Viva Fizz) و ویواکیدز (Viva Kids) نیز عرضه شده اند و همین امر نشان می دهد که این برند توانسته است محصولات متنوعی را به سبد کالای خود بیافزاید. مبنای کار برند ویواتیون بر اساس مشتری مداری است و بسیار به مشتریان خود اهمیت می دهد و همین امر سبب شده است که مشتریان این برند رضایت زیادی از محصولات این برند داشته باشند و همواره به این برند اعتماد کنند.