مشاهده همه 11 نتیجه

ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر 10 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر به دلیل داشتن ژل رویال به تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی، کاهش کلسترول، کاهش فشار خون و قند خون، کاهش علائم یائسگی و بهبود میزان باروری کمک شایانی می‌کند.

قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر 30 عدد

۱۹۶.۲۰۰ تومان
قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر در تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی نقش داشته و به طور کلی به سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. قرص روژویت یک مکمل خوراکی است که حاوی ژل رویال و ویتامین C می‌باشد.

ساشه کیدی لاکت زیست تخمیر، 15 عدد

۵۵.۰۰۰ تومان
ساشه کیدی لاکت زیست تخمیر به عنوان یک محصول پروبیوتیک از نفخ و یبوست کودکان، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان جلوگیری می‌کند. این محصول برای کودکان ۲ تا ۱۰ سال مناسب است. ساشه کیدی لاکت باید در یخچال نگهداری شود و فقط امکان خرید حضوری محصول وجود دارد.

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

۹۲.۳۰۰ تومان
کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر با بهره مندی از فرمولاسیون جدید دارای مقادیر بالایی از 6 سویه باکتری مفید به همراه پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید می باشند که بهترین گزینه جهت بازسازی فلور نرمال گوارشی، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی سالمندان می باشد.

کپسول واژینال لاکتوواژ زیست تخمیر ویژه بانوان

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول واژینال لاکتوواژ زیست تخمیر ویژه بانوان دارای مقادیر بالایی از ۴ سویه باکتری سودمند دستگاه ادراری – تناسلی خانم‌ها می باشد که در درمان عفونت‌های باکتریایی و قارچی واژن و درمان خشکی واژن بسیار سودمند می باشد.

کپسول لاکتوفِم زیست تخمیر

۵۵.۲۰۰ تومان
کپسول لاکتوفِم زیست تخمیر دارای مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد که به عنوان یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه دخترخانم ها و بانوان تهیه و تولید شده است.

کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول فمی لاکت زیست تخمیر

۵۷.۵۰۰ تومان
کپسول فمی لاکت زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده (افراد 10 تا 50 سال) فرموله شده است و حاوی مقادیر بالایی از 9 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر

۵۷.۵۰۰ تومان
ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر با دارا بودن چندین نوع از پروبیوتیک های ویژه کودکان جهت تقویت سیستم ایمنی و رفع اسهال ناشی از ویروس یا باکتری کودکان بالای ۲ سال تهیه و تولید شده است.

قرص ویتالاکت زیست تخمیر

۱۵۰.۰۰۰ تومان
قرص ویتالاکت زیست تخمیر به عنوان یک ترکیب پروبیوتیک و پری بیوتیک (سین بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده تهیه و تولید شده است.

کپسول دیلیست زیست تخمیر

۶۵.۰۰۰ تومان
کپسول دیلیست زیست تخمیر حاوی مخمر مفید ساکارومایسس بولاردی می باشد که با فعالیت‌های ضد میکروبی، اثرات آنتی‌اکسیدانی و تعدیل فلور میکروبی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و تسریع بهبودی بیماران می‌شود.